Şimdi Ara

Dişten tıpa geçmek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok teşekkür ederim bilgilendirme için hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asosyalden çok daha kötü şeyler söylemiştim ama sen kendine en çok onu yakıştırdığın için en çok ona alınmışsın muhtemelen. Umarım bu konuda yüzün güler

• aga haklısın da adamın tytsi 28k,sadece ayt çalışsa yine girer

• GGKGN kullanıcısına yanıt
    Hoşuma gitmeyen her mesaja kaba cevaplar verdiğim önyargısı nereden çıktı? Bu şahıs bana müfredat çok kolay onu bile başaramamışsın tıp mı okuyacaksın mezuna kalıp gibi sözler söylemişti gayet insancıl cevap vermiştim düşmancıl tavrını ısrarla sürdürmüştü. Geçen gün de 2000. Olan birine işin çok zor senin gibi olan arkadaşlarım mutlu olmadı hiç gibi şeyler söylemişti garip garip. Şu an kendisine küfredilmesini hak ediyordu ama ben yine insaflı davrandım. Kendiyle ilgili bir derdi var ve herkesin de kendi gibi olması için çabalıyor. O cevabı hak etti ve aldı. Ben burada ne onun ve onun gibi bir tane tuhaf tipin sıralama yorumlarını duymak istiyorum ne sizin kendinizi iletişim bekçisi ilan ederek gösterdiğiniz tavırları çekmek istiyorum. Size ne? İşinize bakın. Bir başlığa tıklayıp konuyla ilgili yorum belirtirsin. Yorum okuyup değerlendirme yapmazsın herhalde. Bir şeyi öğrenmeye çalışıyorum ve mutlu değilim. Sizin gibi garip tipleri çekmek bir paragraf kendimi açıklamak da ekstra yorucu. Ben de seni beğenmedim hadi güle güle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laralala -- 30 Temmuz 2020; 10:32:44 >

• Laralala L kullanıcısına yanıt
    İtham edildiğin bütün suçları kanıtlayacak bir paragraf yazmışsın, "kaba cevaplar veren kişiler" şeklinde bahsettiğim kişiler konuya alakasız ve senin için kırıcı olabilecek cevaplar yazan kişilerdi. Seni sakin olmaya davet ediyorum, gerçek insan ilişkilerinde tansiyonu bu derece yüksek tutmadığını umuyorum. İyi forumlar.

• Bu kadar cevaptan sonra ne yapmaya karar verdiniz? Aklınızda bir şeyler oluşmuştur sanırım.
  • Laralala L kullanıcısına yanıt
    hahahahhaha vallahi garipsiniz :D insanlara karşı böyle yaklaşıp forumdam medet ummak
  • Hocam bu bahsettiğiniz şey imkansız. Çünkü "yeni bir yks puanıyla" başka bölüme geçtiğiniz için ortak ders olsa bile onu tekrar almak zorundasınız.

• Ogydogy kullanıcısına yanıt
    Gerçek olamayacak kadar iyiydi zaten 😬 Sağ olun hocam bilgilendirme için

• khomyuk K kullanıcısına yanıt
    Hayir ben

• Yok maalesef olmuyor o kadar ortak ders yok yani ortaj ders var ama kapsamı aynı değil ki.
    Bir de sen önceki konunda çalışamadığından falan bahsetmiştin aynı anda diş birinci sınıfı okuyup tıp kazanmak saçma bir hedef. Onun yerine cidden çalışsan zaten 60kdan iyi yaparsın bence. Ve yaşına çok takılıyorsun 22 de tıpa başlasan bile çok büyük bir yaş değil ki 2.3. senesinde kazanan bir sürü insan olacak yani sanki sen 50 yaşındasın onların hepsi 18

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • missdawn M kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum. Ailem çok ısrar ediyor özel diş yazmam için. Hem notlarımı yüksek tutup hem tıp kazanmak dediğin gibi benim için çok ütopik. İkna olurlarsa kalacağım. Ne bileyim tüm arkadaşlarım dörde üçe geçecekler biraz üzücü

• Yapan bazı özeller var lakin 2’den değil 1. Sınıftan başlatırlar üstelik %100 ücretli okuturlar. Ki kırık obp yapmanız da zor hamda 15-20k falan yapmanız lazım 50k’dan düşmemesi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam neden tıpta ısrarcısınız? Diş de çok benzer bir meslek. Hatta bence konforu ve çalışma şartları daha iyi. Yine insanları tedavi edeceksiniz. Yine hastanede çalışacaksınız.

Bence gereksizce zorlamak yerine hayatınıza devam etmeniz daha iyi olur. Ben geriye bakınca en büyük pişmanlıklarımdan bazılarının boş ısrarlarım sebebiyle kaybettiğim zaman olduğunu görüyorum.
  • Xakler kullanıcısına yanıt
    Hocam okan'a sordum rehberlik servisi arayacak sizi dediler bekliyorum. İkiden başlamazsam ne esprisi var ki zaten sonuçta yine ösym puanımla gireceğim her özele gidilebilir. Kesinlikle som dediğinizde haklısınız

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.