Şimdi Ara

Disney+ Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi resmen açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
13.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pahalıymış Max 20 TL düşünmüştüm. neyse internette zaten olacak hepsi 0 TL ye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dünyanın devi sonunda geliyor gerisini Netflix düşünsün fiyatıda bayağı uygun.

Digiturk’ü sadece belgesel nedeniyle tutuyorum oda BBC Earth var onuda bir yerde bulsam bir gereği kalmayacak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle ben alamam sahsen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyadaki en ucuz benzini, gazı kullandığımız gibi, bu da en ucuzmuş gerçekten !

• Lg tv uygulama magzasina uygulaması gelecek mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 lira olsa bu sefer de neden 10 lira değil diyecektiniz. İçeriğe bakılırsa gayet uygun fiyat, 4 arkadaş birleşip çok daha makul seviyeye geliyor zaten. 35 liraya 2 cips 1 kola alınmıyor marketten neredeyse.

• Pahalı. Amazon ordayken halt etmişler. Netfilize 4 kişi ödüoz. Ayda bi defa açıp izliom çünkü içerik yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MordSithh kullanıcısına yanıt

Diğer arkadaşların dediğine ek (bu arada bende korsan sularında yüzüyorum Disney+ Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi resmen açıklandı ) TV'de izlemek için Netflix-Disney falan çok daha iyi bir seçenek torrente kıyaslarsak. Ben laptoptan izlediğim için ve bu aboneliklerin kütüphaneleri aşırı sınırlı olduğu için herhangi bir abonelik almadım şu ana kadar (deneme sürümleri hariç) ama televizyondan izliyor olsam kesinlikle parasını verir alırdım.

Birde iki saat film/dizi/belgesel arayıp izlemek yerine algoritmada karşına çıkan şeyi izlemekte daha farklı bir olay. Kısacası bana göre bilgisayar, telefon, tabletten izleyenler için abonelik sistemi pek artısı olmasa da (legal olması dışında tabi Disney+ Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi resmen açıklandı ) televizyon için baya fark ediyor. Hatta sanılanın aksine bence teknolojiyle alakası çok olmayanlar için daha yararlı bir olay Netflix vs. Mesela akrabalarımdan bazıları normalde evde boş karasal yayınları izliyordu ama çocukları Netflix aldılar ve artık akşamları açıp 1-2 değişik içerik izliyorlar saçma salak Türk dizileri yerine. Bizde düzgün bir televizyon olsa bende sırf bu yüzden (evdekiler izlesin diye) alacağım Netflix/Amazon ama televizyon malesef dandik Disney+ Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi resmen açıklandı 

Birde bu platformların iyi özelliklerinden birisi taahhüt falan yok. Git bir ay Netflix al sonra Disney al sonra 2 ay alma vs. Gerçi bin tane değişik abonelik sisteminin çıkması biraz sinir bozucu (sadece Türkiye için değil genel olarak herkes bundan şikayetçi)

• Jun.Misugi kullanıcısına yanıt
    1 sigarayı 4 kişi dönüyoruz

• TuncayTurkoglu kullanıcısına yanıt

reis sen buna cidden ucuz değil mi diyorsun? tek kişilik öğle yemeği yesen hem de bak öyle iskender et falan değil ha bildiğin çorba, pilav, kurufasulye, su kafadan 40 lira tutuyor. daha ne olacaktı fiyat?

• Netflix aile paketim var ama iyice boku çıktı Netflix in yaw arkadaş her yaptıkları dizide neredeyse anadan doğma çıplaklik var.aileyle film izlenmez oldu adamın cinsel organını göstermek nedir bu neyin kafası.

• X tane platform var hepsine aynı anda abone olamayacağıma göre korsan izlemeliyim ve hiçbirine abone olmamalıyım(!)

Hiç mi boş vaktiniz yok, bütün platformlardan aynı anda dur durak bilmeden bir şey izleme isteğine sahipsiniz anlamak çok güç. Bir ay birinden izle diğer ay ötekinden izle. Hemen izlemeyince incileriniz dökülmez.

• fotoburak F kullanıcısına yanıt

bir başka netflix konusunda daha önce paylaştığım yorumu müsadenizle buraya da paylaşayım:

Disney+ Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi resmen açıklandı
  • Fiyatı gayet makul. Beğenmeyen Netflix kullanabilir.

• yaz beni ilk siraya...

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

Emin miyiz? Doğru sitelerdeki durum malesef öyle ki ben zaten site kullandığımı söylemedim. Torrentte digital release olduğunda veya hbomax e falan cıktıgında gibi durumlarda (internette) remux bluray 50 60gb zaten dosyalar var. daha geçen spiderman noway home 55gb civarı bişe indirdim altyazı çaktım diskte duruyor. he ztn imaxte izlediğim bi filmdi ama akrabalarıma flan veriyorum izlesinler diye, öle yani.

• Chalrie Keley kullanıcısına yanıt

Doğru. Ben şahsen karşıma çıkan bir şeyi izleyemem. Önce fragman bakarım. Mesela daha dünden önce Escape Room 1'i indirmeden internetten izledim tvden. Sonra 2.sine sinirlenip gece upload ediodu youtube o arada arkaya 16gb 4k yapıştırdım. tertemiz altyazı çakıp izledim. Değen film ve dizileri indirerek izlemeye çalışıyorum. Her zaman internet yetmeyebilir. önden inik durması da güzel. Öyle işte xd. bi açtım 9 bildirim noluo dedim. Meşhur olduk galiba 😎🤪

Hakkediyorsa tabi ki veririz. Ama ben sık film izlemiyorum. haftada 1 2 gün için para veremem. Planlı şekilde indiririm bi gün izlerim. TVlerde upscale vs gibi olaylar da güzel oluyo3. 4k Lg tvde 1080p açmak ile 2k asus monitorde 1080p açmak fark ediyor valla

• LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    İnsanlar tatil planı yapamıyor durumda herkes evde maksimum konfor alanı istiyor

• O fiyata 4K ve 4 cihaz üstelik. Netflix hala o fiyatlara SD ve tek cihaza yayın vermeye devam etsin ucuz diye.

• 2.5 dolar olması ne anlam ifade ediyorki Türkiye de yaşıyoruz, burda bu fiyata iş yapamaz disney, her şeyin beleşini arayan ülkemin insanına bunu satamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 29 Mart 2022; 21:33:06 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.