Şimdi Ara

Disney+ | Ana Konu | (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.028
Cevap
233
Favori
458.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizilerinin bölümlerini Netflix ve Amazon'un aksine haftalık yayınlayacakmış.

Benden de bu bilgi gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikada ki içeriklerin aynısı ve ucuz olursa türkiye de iyi iş yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prime 3€
    Netflix 40₺.
    BluTV 20₺

Bakalim Disney+ ve Apple+ ne kadar olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Prime 3€
    Netflix 40₺.
    BluTV 20₺

Bakalim Disney+ ve Apple+ ne kadar olacak.
    Prime ilk 6 ay 2,99 €, normalde 5,99 €. Daha önce üyelik alıp 2,99 €'dan yararlanmıştım. Şimdi üyeliğimi tekrar başlattığımda şuan ki kur üzerinden ortalama 38 ₺ vereceğim.

Netflix'e Standart Paket'te 29,99 lira veriyorum, şuan ki kur ile 4,63 €'e geliyor.

Özel Paket'i 41,99 ₺ ise 6,48 € ediyormuş.

Kur hesabını Google üzerinden yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 24 Ağustos 2019; 23:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Amerikada ki içeriklerin aynısı ve ucuz olursa türkiye de iyi iş yapar.
    Aynı olmayacak bence. Bunda da bölge bölge içerikler değişecek tahminimce.

Hatta tahmin değil, öyle olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 24 Ağustos 2019; 23:48:39 >
  • Evet doğru benim 4 ay kaldi sonra 6€ oducem

Üyeliği iptal etmek mantıksız olmuş. 3 euro 6 ay oderdiniz baktiniz gördünüz hoşuna gitmedi o zaman iptal ederdiniz. Aralık ta The Expanse felan gelecek bir kaç dizinin yeni sezonu da gelecek. Bu ay sonu Carnival Row var. Böyle aralıklarla diziler geliyor açıkçası "bana göre" iptal etmek mantıklı gelmiyor. He sizin keyfinizi bilemem tabi.

Açıkçası şuan Disney+ sonradan gelecek olması beni baya üzdü. Apple+ Kasım da gelecek neler olucak baya merak ediyorum.

Benim icin dijital servislerin çoğalması çok iyi oldu. Misal bir film izleyecektim Netflix te yok. Prime da yok. BluTV de varmış. Böyle dijital servisler çoğaldıkça filmleri rahatlıkla bulucaz aynı şekilde diziler de öyle.

Bir HBO dizilerini rahatlıkla izleyemiyorum. Bir kaç tane de Showtime dizisi var bakalim onları nerelerde izlicez.

• Askere gittim geldim, mecbur iptal ettim.

Şu sıralar Netflix'te Spartacus ve The Sinner 2. sezon izliyorum. Bunlardan sonra listemde daha başka diziler var. Prime'da da izlemek istediğim diziler var ama iki platforma aynı anda devamlı ücret ödeyesim de gelmiyor. Prime'ı ara ara aç kapa yapmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 25 Ağustos 2019; 9:48:47 >
  • Hocam merhaba. Android mi iOS mu kullanıyorsunuz bilmiyorum ama Google Play üzerinden başlatılan Prime Video üyeliklerinde sabit ücret ₺24,99 imiş bilginiz olsun. 6 ay €2,99 kampanyanız bittikten sonra €5,99 (₺37) ödemek yerine aboneliği oradan yenileyebilirsiniz.

Apple tarafında da böyle bir şey olabilir, bilmiyorum.

• Android kullanıyorum hocam.

Haberdar için teşekkürler.

• yayın stratejisi olarak netflix ve amazon gibi tüm bölümler aynı anda yayınlanmayacak, hafta hafta verilecekmiş bölümler.
  • Hollanda'da test amaçlı erişime açılmış, 12 Kasım'a kadar ücretsiz.

https://www.reddit.com/r/DisneyPlus/comments/d35di9/marvel_content_on_disney_for_the_netherlands/?utm_medium=android_app&utm_source=share

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disney.disneyplus

Disney+ | Ana Konu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 12 Eylül 2019; 16:59:51 >

• Türkiye ile ilgili bir tarih var mı arkadaşlar? Resmi olmasa bile dedikodu falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Türkiye ile ilgili bir tarih var mı arkadaşlar? Resmi olmasa bile dedikodu falan?
    2021 tarihi geçiyor

disney'in bir kaç ay evvel ki sunumunda şu görsel kullanılmıştı. Türkiyenin yer aldığı avrupanın doğusu taraflarına 2021 başı gibi gelecek gözüküyor.

ha ama şöyle bir ihtimal daha var tabii. Avrupanın doğusu demek , estonya-litvanya-letonya-polonya-slovenya falan. Türkiye yok resmiyette. Bizi eğer asia-pacific klasmanına alıyorlarsa avrupa yerine o zaman tarih tamamiyle belirsiz diyebiliriz. 2020 de olabilir , 2021'de olabilir.

Disney+ | Ana Konu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Eylül 2019; 18:49:4 >

• Şimdi hollanda'da normalde marvel içerikleri netflix veya amazon prime video gibi yerlerde yok mu acaba?

büyük ihtimalle vardır ama ona rağmen disney+'ta da olabiliyor o zaman ? Çünkü liste eksiksiz gibi marvel için.

eğer fox ve disney'in dizileri ve filmleri de başka yerlere satılan yayın haklarından bağımsız her ülkenin disney+ 'ında eksiksiz olarak yayınlanacaksa çok tutar bu, içerikleri inanılmaz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Eylül 2019; 18:53:11 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Vardır illaki. İçerikler birden fazla yerde olabiliyor. The Walking Dead, Vikings hem blutv hem Netflix'te örneğin, bunların ülkemizdeki hakları ise Digiturk'te olması lazım. Lucifer ilk iki sezonu blutv'de, tüm 4 sezonu ise Netflix'te ve 4. sezondan itibaren Netflix Original olmuştu.

Böyle örnekler var. Orada da öyledir. Disney+ tamamen açıldığında abonelik vermeye başladığı ülkelerde hak sahibi olduğu özellikle yeni içeriklerini diğerlerine satmayı bırakabilir ama.

Benim için ülkemize geldiğinde Netflix'i iptal edip oraya geçmeme sebep olacak gibi durmuyor. Netflix'e uzun süre daha sürekli abone olmaya devam edeceğim, diğerleri zaman zaman abonelik açıp kapayacağım platformlar olacak sanki. Bakalım belli olmaz. Bi gelsinler içerikleri görelim. Bir tane daha uzun süreli abonelik ekleyebilirim de. İkiden fazlası aç, izle bitir, kapa olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 12 Eylül 2019; 19:49:56 >

• https://imgur.com/a/PRvGaEW

• Bu da masaüstü arayüzü

https://www.reddit.com/r/DisneyPlus/comments/d3b0pp/disney_desktop_interface/?utm_medium=android_app&utm_source=share

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Valla şirketler pek Europa olarak görmüyor bizi artık genelde. Umarım dediğiniz gibidir.

Asia-Pacific sayarlarsa da hiç şaşırmam.

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.