Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Disney Plus, 31 Mart 2020’de İngiltere ile birlikte dört Avrupa ülkesine daha geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Disney Plus, 31 Mart 2020’de İngiltere ile birlikte dört Avrupa ülkesine daha geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3207 Mesaj

Disney Stüdyoları’nın akış hizmeti Disney Plus, resmi yayın hayatına 12 Kasım itibariyle başlayacak. İlk etapta ABD, Kanda ve Hollanda’da erişilebilir hale gelecek olan servis, bir hafta sonra ise Avustralya ve Yeni Zelanda’daki üyelere hizmet vermeye başlayacak.

Söz konusu servis dünyanın geri kalan ülkelerinde ise yavaş yavaş hizmete girecek. Disney’in bu kapsamda yaptığı bir paylaşım dün itibariyle Twitter’da yer aldı.

Şirketin paylaştığı bilgilere göre Disney Plus, 31 Mart 2020 tarihi itibariyle İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’da erişilebilir hale gelecek.

Türkiye’nin de dâhil olduğu diğer ülkelerle ilgili yakında bir açıklama yapacağını duyuran Disney, yayınlanan içeriklerin ülkelere göre farklılık göstereceğini bir kez daha hatırlatmış.

Aslında Netflix’ten de alışık olduğumuz bu durum, bazı içeriklerin belli bölgelerde gösterilmesinin önüne geçiyor ya da geciktiriyor. Fakat Disney’in üreteceği orijinal içeriklerin tüm bölgelerde aynı ya da birbirine çok yakın zamanlarda yayınlanmasını bekleyebiliriz. Gelişmeler için bizi takip etmeye lütfen devam edin.

|
    |

• Yarbay
    6422 Mesaj
    Tüm Dünya'ya aynı anda sunmayı becerememişler mi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4201 Mesaj
    PC Oyunları için icat edilen Launcher rezilliği televizyona da sıçradı. Bazı arkadaşlar rekabet falan diyecek şimdi hissediyorum.. Rekabet eşit şartlardaki hizmetlerde olur. Yani Apple Music ile Spotify bir rekabet örneğidir ama DP - Netflix müşterilere eziyetten ve yapımcıların cebini doldurma amacından başka bir şey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj
    Yayın hakları mevzusuna Netlix’i resmen lite versiyon gibi kullanıyoruz, Disney’de de aynısı olacaksa ne anladım o işten.
    |
    |
  • Yarbay
    2087 Mesaj
    Oh be, 12 Kasımdan sonra artık UCL maçlarını ESPN+ üzerinden seyredeceğim. Disney Plus + Hulu ve ESPN+ paketi harika oldu. Asıl beklediğim ESPN+. Hulu'yu zaten kullanıyordum, Disney+ çıkacak diye iptal etmiştim. Hulu platformundaki içerikler de efsane.
    |
    |

Farklı izinler ve altyapı gerekiyor

|
    |
    esmerbuyucu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6422 Mesaj

Apple tv+ Mart'ta tanıtıldı, Kasım'da 107 ülkede hizmete başladı. İstese Disney'de yapabilirdi. Baktı ki rakipleri çıkmaya başladı, geç kalmamak için ilk önce prestij sağlayabileceği yerleri tercih etmek istediler.

|
    |
    EL TURKO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Dünyada her ülkede ilk yayın yerine başlangıçta alım gücü olan talep olan ülkelerde ilk yayın başlar.

|
    |
  • Yarbay
    2087 Mesaj
    Abone oldum. Gayet iyi.

Ayrıntılı ekran görüntüleri için:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140770232
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140773847

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Hollow -- 12 Kasım 2019; 18:38:3 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
SEO
Bey Azura
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,366
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.