Şimdi Ara

Disney+ platformundan Türkiye'ye özel ön kayıt kampanyası: Yıllık 279,90 TL (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
880
Cevap
20
Favori
85.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fakir kız - zengin erkek konulu 96436436. türk dizilerini mi izleyelim

• kim o K kullanıcısına yanıt

Paycellden başka iade yok mu ya?

• Dumanus kullanıcısına yanıt

işin ilginci disney de biz 279,90 tl çektik, iadeyi ziraat ile görüşün diyor.

• PolestarFx kullanıcısına yanıt

ziraat anlaşılan kur farkı ayağına %5 komisyon alıyor tüm ödemelerden.

• daha önce birçok kez konusuldu hocam durum bankanızdan kaynaklanıyor. provizyonda görmüşsünüzdür zaten disney 279,90 çekiyor. bazı bankalar yurt dışı işlem diye ayrıca komisyon alıyor. itiraz edin. geri ödemek zorundalar

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

Cidden kimden para alıyor bunlar? Birileri tarafından iyi fonlanıyorlar anlaşılan. Disneyin mi %50 si LGBT, bu hesaba göre netflixin kapısına kilit vurmak lazım, platformun içeriklerini bilmesekte yedirseler. Zamanında minecraft gibi yaratıcılık oynunu yasaklatmaya çalışan negatif zekalı ebeveynler gibiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 20 Haziran 2022; 9:26:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara taklaya getirdi bizi yurt dışı gördü ve taksite böldürmüyor..

• kacanga kullanıcısına yanıt

birçok kez konuşulan konu asıl karttan fazla çekmesi,

benim durum ise sanal karttan limit üstü çekim yapması.

• erka1907 kullanıcısına yanıt

disney sanal karttınızdan limitten fazla çekim yapamaz. bu durum zaten fazla çekimi disneyin yapmadığını gösteriyor. disneyin 279,90 çekimi üzerine bankanız komisyon eklemiş.

orayı anladım hocam, ben de banka nasıl limit üstü çekim yapıyor diye soruyorum.

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Ben de sırf taksit için enparayla yapmayı düşünüyordum, sonra vazgeçmiştim. Müşteri temsilcisine bir yazın bence, belki hallederler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

hocam sanal karttan 3. şahıslar çekim yaparken limitten fazla çekemez. bankanın kendisi işlem provizyondayken bunu yapabiliyor. siz itiraz edin bu durum zaten onların ücret veya komisyon aldığının kanıtı. iade etmek zorundalar.

yani banka işlem provizyondan çıkarken 200 lira bile komisyon alabilir, sonrasında uğraş dur.

şikayeti oluşturduk bakalım. haklı çıkacağımı hiç sanmıyorum.

Isleme ait dekont isteyin hocam, kimin ne kadar cektigi orada belli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt

disney 279,90 tl

ziraat 13,77 tl

• Ortak profil oluşturmak isteyen arkadaşlar PM

• Disney+ platformundan Türkiye'ye özel ön kayıt kampanyası: Yıllık 279,90 TL
  • 279 tl olan kampanya bitmiş sanırım 349 tl çıkıyor ücret 279 a almanın bir yolu varmı arkadaşlar

• umut3513 kullanıcısına yanıt

279 tl kampanyası için 26 haziran son olması lazım ama 14 hazirandan önce mail adresi ile ön kayıt yapılmış ve 14 haziranda mail adresine indirin linki gelmiş olması lazım. kayıt olan herkese gelmedi ama müşteri hizmetleri ile sorunu hallettiler.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.