Şimdi Ara

Disney Jack Sparrow Karakterini Artık Kullanmayacakmış!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu bu nasıl bir saçmalık böyle?! Öğlen internette haberi görünce tepem attı,ne yapacağımı şaşırdım. Disney seriye reboot atıyormuş,yeni senaryo ekibiyle ve yeni oyuncularla jack sparrow'un olmadığı bir film yapacakmış. Yahu reboot dediğin şey kötü filmlere atılır,çok eskide kalan artık efektleri antikalaşmış filmlere falan atılır,iyi filme reboot atıldığı nerede görülmüş yahu?! Kim veriyor bu saçma kararları böyle! Üstelik iş bununla da sınırlı değil. Adamlar johnny depp'le yollarını ayırmak için türlü bahaneler bulmuşlar. Yok efendim kişisel sorunları varmış,ekonomik olarak kötü durumdaymış. İyi de size ne? Bir de 55 yaşına gelmişmiş. Bahanelere bak. Siz değil miydiniz 5. filmde adamı efektlerle resmen çocuğa çeviren,yaş neden sorun oldu şimdi? Arkadaşlar çevrenizde kim varsa yayın bu haberi,eğer böyle bir film yaparlarsa hiçbirimiz izlemiyoruz. İzleyen de kendi vicdanını sorgulasın lütfen.

• Disney'in insan kaynaklarına kendi bakış açınızı izah eden (ing.) bir metin yazıp gönderin. Arkadaşlarımdan biri yıldız savaşları serisi için bir mail göndermişti disney'e. Neden güzelim seriyi katletmekte bu kadar isteklisiniz aralığında bir şeyler yazmış. Disney'den gelen cevapta keşke daha önce gönderseydiniz bu mail'i diye yazıyormuş

Bu duyarlılığınızı yürekten kutluyorum

• Ben bunu Instagram'da görünce ciddiye almamıştım ama var galiba böyle bir şey.

https://www.webtekno.com/disney-den-jack-sparrow-hayranlarini-uzecek-karayip-korsanlari-aciklamasi-h56009.html

Bu kararı veren her kimse onun beynini seveyim.
  • Jack Sparrow'suz Pirates of the Caribbean ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Disney'in insan kaynaklarına kendi bakış açınızı izah eden (ing.) bir metin yazıp gönderin. Arkadaşlarımdan biri yıldız savaşları serisi için bir mail göndermişti disney'e. Neden güzelim seriyi katletmekte bu kadar isteklisiniz aralığında bir şeyler yazmış. Disney'den gelen cevapta keşke daha önce gönderseydiniz bu mail'i diye yazıyormuş

Bu duyarlılığınızı yürekten kutluyorum

Bildirim gelmediği için mesajınızı geç gördüm. Ben de tam böyle bir şey yapmayı düşünüyorum ama müsait bir zaman boşluğu yakalayamadım. Sadece insan kaynaklarını değil,her türlü iletişim yollarını deneyeceğim. Ancak benim gibi düşünen bir çoğunluk olsaydı ve düşüncelerini iletselerdi tabi ki bu kararlarını geri çekme yolunda onları zorlayabilirdik. Ancak günümüz fast food izleyicisinin umrunda mı ki,onlara aptal şakalarla dolu filmler itele hemen atlarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.