Şimdi Ara

DIŞKIDA KAN GÖRÜLMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
0
Favori
153.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aynı şekilde son 2 tuvalete cıktıgımda silince bende mendilde kan gördüm. fakat şöyle bir şey geçiyor aklımdan 15-20 gün öncesi afedersiniz sarhoş kafayla çigdemleri kabuklu kabuklu yemiştim ve galiba bir tanesi makatın tam cıkıs kısmının orlarda battı çünkü oturup kalkarken filan acıdıgını hissediyordum son günlerde o kayboldu fakat kanama basladı benim aklıma acaba yara mı oluşturdu diye geliyor ama aklıma kötü şeylerde gelmiyor değil ne yazıkki. bu aralar işlerin yogunlgu sebebiyle hepte atıştırmalık yemekler yedik hiç sulu yemek corba vs tüketemedim ondan da kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorm. 10-15 gün takip edip geçmezse derhal bir uzman doktora basvuracagım.
  • bendede aynı sorun var istanbul anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz doktor varmı?
  • Arkadaşlar bende de böyle bir sorun var yaklaşık 15 gündür... Tuvalet sırasında bir sıkıntı yok... Tuvalet kağıdında taze kan oluyor ama sildikten sonra kanama devam etmiyor... Çok değil ama az da değil yani oluk oluk bir kanama yok hafif burun kanaması gibi... Hiç bir ağrı sızım, kabızluk da yok... Tırstım açıkçası...
  • umarım polip olmamıştır.
  • Merhaba arkadaşlar, daha 10 dk önce aynı durumu ben de yaşamış bulunuyorum. Normal bir şekilde ağrısız, sancısız tuvaletimi yaptıktan sonra peçetede taze kan gördüm sildikten sonra devam etmedi ama az da değildi vardı biraz. Fena tırstım rengim attı ama yorumları okuyunca biraz rahatladım 2 hafta takip edip devam ederse doktora gideceğim. Genel Cerrahiye gitmemiz gerekiyor değil mi?
  • İnşallah polip veya basur başlangıcı değildir :S bir doktora görünün. Selam ve dua ile..
  • 16 yasindayim ve bu sorun bende de var 2 gun oldu klozet suyu bugun kırmızılılasmisti mendil de az bir kan vardi tam belli olmuyordu ne onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ram1905

quote:

Orijinalden alıntı: batkent

16 yasindayim ve bu sorun bende de var 2 gun oldu klozet suyu bugun kırmızılılasmisti mendil de az bir kan vardi tam belli olmuyordu ne onerirsiniz

Aynı şey benimde başıma gelmişti doktora gitmiştim kırcal damar çatlaması mı neymiş galiba.Sanırım kazbızlıkta oluyor, yinede doktora git.

İlaç olarak ne verdi peki zamanla geçermiymiş?
  • Tavsiyeyle ilaç kullanma (özellikle yaşın nedeniyle) şikayetin varsa doktora git...Yetişkinlerin kullandığı ilaçlar senin için tehlikeli olabilir...
  • İlacı sormamın sebebi doğal olarak geçiyor mu yoksa herhangi bir ilaçın kullanıması gerektiğimiydi
  • Selam arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce ben de dışkıda bir miktar kan gördüm, ayrıca tuvaletimi yaparken tuv. kağıdı ile kontrol edince kağıtta da bir miktar kan geldi, tam bu süreçte önceden planladığımız 1 haftalık tatile denk gelince doktora da gidememiştim, tabi bu kan nerden geliyor acaba düşünmekten tatil de zehir oldu. Neyse bugün hastaneye gittim, biraz kamera soktular bi tarafıma ve durum hemoroid başlangıcı çıktı, bağırsağın çıkışa yakın kısımları tahriş olmuş gibi kırmızıydı, önemli birşey değil dedi doktor ve akşam yatmadan önce kullanmam için fitil verdi, adı PROCTOLOG, benzer sıkıntılar yaşayıp benim gibi internetten arama yapıp arada yusuflayanlar belki bu yazdıklarımı okuyunca bir miktar rahatlar diye detaylıca yazayım dedim, sağlıklı günler dilerim.. Vücudunuzda bir tuhaflık olduğunda her zaman geç kalmadan doktora gidin, doktora gitmekten değil gitmemekten korkun...

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

arkadaşlar dışkıda kan görülmesi neyin nesidir bu zamana kadar böyle bir şey başıma gelmemiş idi bende basur filanda yok tedirgin oldum şimdi hangi bölüme gideyim hastanede kan belirgin bir şekilde belliydi

Midenizde bir sorun olabilir. Şayet her şeyi dert veya sıkıntı edinen biriyseniz, Ülser veya gastrit başlangıcıda olabilir. Hatta ileri safhalarda mide kanamasına çevirir. En yakın sürede doktora gidin. O ana kadar da süt içerek midenizi rahatlatın, Eğer kanın rengi kırmızı ve temizse mideyle alakalı bir durum vardır. Şimdiden geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.
  • bunu diyeceğim diye korkma sakın. önlem için diyorum

mutlaka doktora git
  • quote:

Orijinalden alıntı: yivyiv

Selam arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce ben de dışkıda bir miktar kan gördüm, ayrıca tuvaletimi yaparken tuv. kağıdı ile kontrol edince kağıtta da bir miktar kan geldi, tam bu süreçte önceden planladığımız 1 haftalık tatile denk gelince doktora da gidememiştim, tabi bu kan nerden geliyor acaba düşünmekten tatil de zehir oldu. Neyse bugün hastaneye gittim, biraz kamera soktular bi tarafıma ve durum hemoroid başlangıcı çıktı, bağırsağın çıkışa yakın kısımları tahriş olmuş gibi kırmızıydı, önemli birşey değil dedi doktor ve akşam yatmadan önce kullanmam için fitil verdi, adı PROCTOLOG, benzer sıkıntılar yaşayıp benim gibi internetten arama yapıp arada yusuflayanlar belki bu yazdıklarımı okuyunca bir miktar rahatlar diye detaylıca yazayım dedim, sağlıklı günler dilerim.. Vücudunuzda bir tuhaflık olduğunda her zaman geç kalmadan doktora gidin, doktora gitmekten değil gitmemekten korkun...

Arkadaşlar, Proctolog benim şikayetimi geçirmedi, doktoru aradım SALOFALK adlı bir fitil önerdi, 500 mg.lığından 1 hafta kullandım çok şükür olay çözüldü.. Sorun yaşayanlar Salofalk'ı bir denesin derim, tabii doktora sorarak...

• Doktora falan gitme ciddi bişey yoksa bence
    bende 2 3 kere oldu söylemesi ayıp klozet içi su olan kısım kıpkırmızı bordoya yakın kan gölü gibiydi kendiliğinden geçiyor bende okb var
    sakın dışkılarken ıkınma parmak atıp içini temizlemeye falan çalışma hocam dışını suyla temizle çık uğraşınca hasta ediyor adamı
  • beyler çok korkuyorum aynı durum bendede yaşandı pazartesi gününe doktora gideceğim ama nasıl bir tedavi yöntemi varki bunun röntgen çeksinler olmadı çok utanmama rağmen açayım göstereyim doktor sonuçta hipokrat yemini var falan bunlardan korkmuyomda klonoskopi bilmemnekopi falan filan sonu hep kopi ile biten bir sürü şey okudum tedavi aşamasında sonrada youtubeden videolarına baktım bunlar nedir yahu çok pis tırstım saat 03:11 oldu uyuyamıyorum size yaptılar mı bu muayeneleri? Lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

beyler çok korkuyorum aynı durum bendede yaşandı pazartesi gününe doktora gideceğim ama nasıl bir tedavi yöntemi varki bunun röntgen çeksinler olmadı çok utanmama rağmen açayım göstereyim doktor sonuçta hipokrat yemini var falan bunlardan korkmuyomda klonoskopi bilmemnekopi falan filan sonu hep kopi ile biten bir sürü şey okudum tedavi aşamasında sonrada youtubeden videolarına baktım bunlar nedir yahu çok pis tırstım saat 03:11 oldu uyuyamıyorum size yaptılar mı bu muayeneleri? Lütfen yardımcı olun

Kardeşim geçmiş olsun..Sonuç nedir doktora gittikten sonra..
  • tekrarladı dahada gitmeye korkuyom bu sefer klonoskopi yapacaklar
  • quote:

tekrarladı dahada gitmeye korkuyom bu sefer klonoskopi yapacaklar

Kanka Tekrarladı Demişsin Bendede Oldu ya , ilk tuallette kan geldi azdı... sonra geçer dıye bekledim.. 1 Hafta sonra Tekrar Tualete Girdiğimde Bu sefer Bildiğin Damlama Değil Oluk oluk kan geldi .. Sendede Öylemi Oldu ? şu an ki durumun nedir.. Korkuyoruz valla bir aydınlatı versen.. Yaşın kaç ?
  • quote:

tekrarladı dahada gitmeye korkuyom bu sefer klonoskopi yapacaklar

Kanka Tekrarladı Demişsin Bendede Oldu ya , ilk tuallette kan geldi azdı... sonra geçer dıye bekledim.. 1 Hafta sonra Tekrar Tualete Girdiğimde Bu sefer Bildiğin Damlama Değil Oluk oluk kan geldi .. Sendede Öylemi Oldu ? şu an ki durumun nedir.. Korkuyoruz valla bir aydınlatı versen.. Yaşın kaç ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.