Şimdi Ara

Disipline Gidiyorum !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ufak bir yaramazlık yapmış çocuklar attınız çocukları okuldan bu ne yaaaaa.....

orada kimse Atatürk le dalga geçmek için yaptığını sanmam ...

ama ne bu anlamadım....

ne o öğretmeni ne de burada cezayı haketmişsin diyenleri....
  • tarih hocamız cok akıllı bır adamdı. ve aynen soyle derdı...

bundan 100 lerce yıl sonra.. turkıye dıye bı devlet kalmadıgında. arkeologlar kazı calısmaları yapsalar burada. soyle dusunurlerdı..

" burada yasayan ınsanlar ataturk dıye bır tanrıya ınanıyorlardı "

yorumsuz.................
  • Ya allah askına ya sanki kafasına yumurta atmıslar atatürk heykeline sapka takmıssınız acaba nasıl durur die nolacak yaw yapmayın kardeslerim bende lisede Turkce kitabındaki ataturke manyak bi imaj yapmıstım kotu bi anlamı yok sadece cok yakısıklı olmustu yeni imaj yane sonucta bende disipline gitmiştm i niyetli oldugum anlasılınca bişi olmamıstı biraz yaratıcılık yapmıssınız abatmak dogru olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RSS_02

tarih hocamız cok akıllı bır adamdı. ve aynen soyle derdı...

bundan 100 lerce yıl sonra.. turkıye dıye bı devlet kalmadıgında. arkeologlar kazı calısmaları yapsalar burada. soyle dusunurlerdı..

Kısa ve öz kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: RSS_02

tarih hocamız cok akıllı bır adamdı. ve aynen soyle derdı...

Yüzlerce yıl sonra yaşayanlar geri zekalı mı olucak? Dünya medeniyeti tamamen yok olup, tarih bilgileri tamamen kayıp mı olucak? Dünyaya zuzaylılar yerleşip, onlar da her gördükleri heykeli eski tanrılar mı sanıcak?

Ben bu tarih hocasının akıllı olduğu değil, kıt akıllı olduğu sonucuna vardım bu yorumundan dolayı.

• önemli olan Atatürk'e Tapmak Değil Onun Gittiği Yoldan Gidip Onun İlkeleriyle Yaşamak.... Atatürk'e Bu Kadar Çok Önem Verilmesinin Sebebi İse İnsanların Atatürk Sayesinde Doğruyu Öğrenmeleri.... ve Şunu Hiçbir Zaman Unutmaki Bugun Senin Hocanın O Sözleri Söyleyebilmesindede Seni Buraya Yazı Yazabilmendede En Büyük Etken Atatürk'tür... Eğer Atatürk Olmasaydı Bugun Büyük İhtimalle İngiliz Sömürgesi Olucaktın... Türklerin Tarihler Boyunca Yıkılma Dönemine Girdikleri Anda Her Zaman İçin Başlarına Büyük Bi Lider Geçip Onları Yıkılmaktan Kurtarıp Dünya'nın En Büyük Geçmişine sahip Olmamızı Sağlamıştır ve Atatürk'te Onlardan Birisi ve Bize En Yakın Olanıdır.... Açıkcası 100 Yıllar Sonra Yaşayacak Olan İnsanların Benim İnandığım Tanrı Hakkında Yapacakları Yorumlarda Beni Çok Kasmaaz......
  • quote:

Orjinalden alıntı: AkRaeP

önemli olan Atatürk'e Tapmak Değil Onun Gittiği Yoldan Gidip Onun İlkeleriyle Yaşamak.... Atatürk'e Bu Kadar Çok Önem Verilmesinin Sebebi İse İnsanların Atatürk Sayesinde Doğruyu Öğrenmeleri.... ve Şunu Hiçbir Zaman Unutmaki Bugun Senin Hocanın O Sözleri Söyleyebilmesindede Seni Buraya Yazı Yazabilmendede En Büyük Etken Atatürk'tür... Eğer Atatürk Olmasaydı Bugun Büyük İhtimalle İngiliz Sömürgesi Olucaktın... Türklerin Tarihler Boyunca Yıkılma Dönemine Girdikleri Anda Her Zaman İçin Başlarına Büyük Bi Lider Geçip Onları Yıkılmaktan Kurtarıp Dünya'nın En Büyük Geçmişine sahip Olmamızı Sağlamıştır ve Atatürk'te Onlardan Birisi ve Bize En Yakın Olanıdır.... Açıkcası 100 Yıllar Sonra Yaşayacak Olan İnsanların Benim İnandığım Tanrı Hakkında Yapacakları Yorumlarda Beni Çok Kasmaaz......

Sonuna kadar katılıyorum. Atam izindeyiz demekle veya Atatürk büstü dikmekle de Atatürkçü olunmaz. Vatan için Millet için faydalı işler yapıyor ise İlkelerini tam olarak uyguluyor ise Onun adını kullanıp siyasi çıkar sağlayan yani Atatürkü istismar eden siyasi partileri desteklemiyor ise işte O zaman Atatürkçü dür. Fakat arkadaşların yaptığı da pek doğru bir davranış değil. O şapkayı dalga geçmek için taktıysanız disiplini haketmişsiniz. Cezasına da katlanmalısınız. Yok Atatürk'ün şapkalı halini merak etti iseniz de o zaman kendinizi nasıl savunacaksınız bende bilmiyorum.

• Bunun neresi kötü anlamadım, sonuçta Atatürk kıyafet devrimini yapıp ilk şapkayı takan adam değil mi zaten?, o şapka takmasaydı ne durumda olurduk asıl onu düşünmesi lazım o aptal dar kafalı hocaların..
  • Kardeş bişey olmaz meraklanma en kötü ihtimal 10-15 dk. vaaz dinlersin.
    Millet okulda neler neler yapıyor ....
  • iyi yapmışlar arkadaşım kusura bakma...
  • Sonuç ne oldu?
  • sonuç arkadas o okula öğretmen olmuş
  • Neeeeeeeeeee!..........
  • vay 5 yıl olmuş ozamanlar orta sondaydım pehh zaman nasıl geçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercedesci_cocuk

vay 5 yıl olmuş ozamanlar orta sondaydım pehh zaman nasıl geçmiş

Vay be dayak yedin mi bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step
    Abi bu kadar sert ve katı tavır nedir yaw!!! Adamlar şapka takmışlar sadece... Bence hakaret ve küçük düşürücü bir hareket olmadıktan sonra Atatürk ü öcü gibi göstermeye gerek yok. Bu tavırlar yanlış.

Daha başka söze gerek yok :)
  • Heylekline bukadar ilgi alaka gösterionuzda 1 tane ilkesini takip edionuzmu bari olur böyle şeyler büyütmeye gerek yok tabi buna bişe demedk eşşege de su kacirin anlamına gelemz ama okuldan kovmak felan cok ağır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.