Şimdi Ara

Dişinize dikkat edin...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce kanal tedavisi olmuş azı dişimi kırdım. Ağrıdan geceleri uyuyamıyorum ama mantığıma da gelmiyor bu dişin sinirleri alındı nasıl ağrıyor diye...

Bugün dişçiye gidebildim. Öğrendim ki o dişin sadece dolguya ihtiyacı varmış. Köpek dişim ölmüş. Antibiyotik+Ağrı kesiciyle bayram sonuna kadar devam... Sonra da kanal tedavisi olacak diş bir sorun çıkmazsa.

Özetle üşendiğiniz için diş fırçalamaktan kaçınmayın... 2 gündür cehennem azabı yaşıyorum sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 7 Ağustos 2019; 18:33:54 >

• Allah şifa versin dostum.
  • Diş fırçalamakla filan alakası yok çürük genetik yılda bi fırçalıyosan sıkıntı olabilir ama dişlerimi fırçalıyom çürümez biş olmaz kafasında olmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Diş fırçalamakla filan alakası yok çürük genetik yılda bi fırçalıyosan sıkıntı olabilir ama dişlerimi fırçalıyom çürümez biş olmaz kafasında olmayın
    genetik yüzde kaç? ayrıca kaynak?

dişlerin etrafında yiyecek,tartar vs asla olmamalı. şekerli asidik şeyler çürümeye neden olur. günde 2 kez fırçalama, diş suyu ve diş ipi ile anca mücadele edilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.