Şimdi Ara

Dişin aslında balon olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
2.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ankaratıplı

yoo şimdi eczane açamıyorlar kısıtlama geldi eskisi gibi eczane açsalardı tıp gibi kapatırdı eminim

mesela matematik öğretmenlik de iyi özel ders falan verirsin ya da derslerini paralı satarsın iyi para var

ya da eğitmenlik de

tıpta mesela 1200tl lik internetten ders videoları var sadece farma ve biyokimya için böyle paketten 9916 kişi satın almış(sadece 2-3 ay)

1200*9900= 11milyon tl sadece 2-3 ayda 11milyon tl kazanç elde etmiş diğer normal dersleri falan dahil değil sadece bu paket dersi için

sadece girişimci olmak gerek iyi kazanmak için

****ama bu eğitimde iyi para var
    Bizim bi hoca vardı . Adam tüm ile mat dersi veriyodu nerdeyse. 200k nüfuslu bir il .

Yani çok bilinen biriydi. Yaşamı çok da zengin gibi durmasa da iyi kazanıyordu eminim.

Ya da mesela behzatı bilirsin. Adam hayvan gibi para kasıyor.

• WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    gitmeden önce öyle düşünürdüm ama öyle değil hocam herkes kendisine bir şeyler katmak için uğraşıyor ne katarsam faydası olur diyor

*mesela bir arkadaşım sadece 3 aylık dönemde fransızca konuşacak düzeye gelmiş para için gelselerdi full yatarlardı
    ya bilgisayarda baya açık var çok iyi şartlarda kazanırsınız hocam sıkıntı olmaz size
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Ağrı Ardahanın Kars ilçelerine açılıyo hocam galiba bi. Liste bulduydum internetten dişte kendini geliştirme mevzuna gelince İstanbulda bi adam duydum diş başına 1k€ alıyomuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

gitmeden önce öyle düşünürdüm ama öyle değil hocam herkes kendisine bir şeyler katmak için uğraşıyor ne katarsam faydası olur diyor

*mesela bir arkadaşım sadece 3 aylık dönemde fransızca konuşacak düzeye gelmiş para için gelselerdi full yatarlardı
    Siz ankara tıpta değil misiniz hocam. ilk 3-4k ile gidilen bir bölüm. O adam tabi ki geliştircek kendini. O adam nere gitse kendini geliştirmek istiycek.
    onu anlatmaya bile gerek yok milyonu geçmiştir aylık olarak
  • FunnyPerson F kullanıcısına yanıt
    hem kendini geliştirme hem de reklam hocam
  • quote:

ya bilgisayarda baya açık var çok iyi şartlarda kazanırsınız hocam sıkıntı olmaz size
    Bakalım hocam gelecek ne getirecek bize :D

Siz ne uzmanlığı yapacaksınız hocam . tusta idealist davranıp istediğinizi mi yazacaksınız kazanırsanız. Yoksa radyoloji yazıp rahat mı takılacaksınız.Gerçi erken ama fikriniz vardır
    burada kalırsam biyokimya alanında akademide ilerlemek istiyorum

eğer almanyaya gidersem cerrahi bölümlerden birinde ilerlemek istiyorum

radyoloji falan hiç istemiyorum hem hasta görmeyecek hem de hekimlik duygusunu tam yaşayamacaklar bana göre olduğunu düşünmüyorum açıkçası
  • quote:

burada kalırsam biyokimya alanında akademide ilerlemek istiyorum

eğer almanyaya gidersem cerrahi bölümlerden birinde ilerlemek istiyorum

radyoloji falan hiç istemiyorum hem hasta görmeyecek hem de hekimlik duygusunu tam yaşayamacaklar bana göre olduğunu düşünmüyorum açıkçası
    Anladım hocam tıp okuyup temel bilimlerde uzmanlık yapmak isteyen birini görmemiştim. İdealistmişsiniz.

Nöroloji de ilginç gözüküyor alan olarak. İnsan beyni ve çalışması.

yaa ilk başta oraları istiyordum insan beynin bulunması gereken daha çoooook şey var hiçbir şey belli değil tam gizemi çözülememiş halen o sebepten pek sıcak bakmıyorum

ama güzel dal
  • quote:

yaa ilk başta oraları istiyordum insan beynin bulunması gereken daha çoooook şey var hiçbir şey belli değil tam gizemi çözülememiş halen o sebepten pek sıcak bakmıyorum

ama güzel dal
    Belki de bulanlardan biri siz olursunuz hocam
    hiç böyle düşünmemiştim
  • Ben kalsiyumdan olduğunu sanıyordum, tabi siz daha iyi bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diş kontenjanı sadece 5 yıl önce 3600 şuan 7700 2 katından fazla olmuş yani ve şuanki mezunlar bile atama vs sıkıntılarından yakınıyor ilerisi için durum daha kötü görünüyor tabiiki yine de çok kazananlar olacaktır ama bunun için kendini sıyırman eskiye göre daha zor olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçanSpagett1 -- 27 Ağustos 2020; 23:35:56 >
  • Ama diş hekimliğinden parayı kırmak tıbba göre daha kolay bence bu yüzden seçilebilir yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçanSpagett1 -- 27 Ağustos 2020; 23:38:34 >
  • Diş kesinlikle daha iyi.

• Arkadaşlar sağlık istiyorsanız biraz daha çalışıp tıpa girin dişe girip kendinize yazık etmeyin

taban sıralaması 25k olan 165 bin doktor varken her sene 16 bin mezun veren tıptan mı bahsediyosun

hadi gidin nöbetlerde doğu görevlerinde 30 yaşına kadar sürünün

• quote:

Orijinalden alıntı: hfbcitir

Dediklerinize katılıyorum bu arada. Dişte artık iş mevzusu ciddi sıkıntıdaymış..
    İşsiz diş hekimi gördüm ben
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.