Şimdi Ara

DİŞİM ÇOK AĞRIYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 7-8 yıl önce sağ azı dişimden kanal tedavisi oldum. Dişim yine çürüdü ve büyük bir bölümü yok oldu sanırım. Ağrısından duramıyorum yerimde. Ramazan ayında olduğumuz için ağrı kesici de atamıyorum gündüzleri. Diş hekimine gideceğim fakat iğneden çok korkuyorum. İğne fobim yüzünden lisede aşı vurulacağımız gün pencereden atlayıp kolumu kırdığımı hatırlıyorum.
    Tecrübeli arkadaşlar ; iğne vurulmadan önce vurulacak yere sprey veya jel sürüp iğnenin girişini hiç hissetmeme gibi bir şansımız var mı?

• allah kolaylık versin kardeş
  • Yovorlok Hosop kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim
  • Tuzlu su ile gargara yap acisini alır .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • var hocam. enjeksiyon bölgesine önce sprey sıkıp daha sonra enjeksiyon yapabiliyorlar olayı doktoruna anlat gerekeni yapar

• armstrong26 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam
  • Devlete gidersen antibiyotik verir gönderirler ağrı için,işe yarıyor yaramasına ama 3-4 gün düzenli kullanılıp vücutta birikmesi gerekiyor.
    Eğer ağrı çok şiddetli ise yapabileceğin tek şey antibiyotik kullanmak kardeş ya da dediğin gibi geçici olarak iğne ile idare etmek.
    Ağrıyı geçiremezsin ama uykuya dalmak istiyorsan güçlü ağrı kesiciler öneririm.Ben Avmigran kullanmıştım annemin migren hapı arka arkaya 2 tane atıp uyuya kalmıştım.
    Bunun haricinde denemediğim şey kalmadı zaten en faydalısı ağrıyı azaltmada sarımsak ve rakı oldu.
  • Benimde dişime ağrı boynuma muş girdi
  • Geçen gözüme ağrı girdi çektirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

Devlete gidersen antibiyotik verir gönderirler ağrı için,işe yarıyor yaramasına ama 3-4 gün düzenli kullanılıp vücutta birikmesi gerekiyor.
    Eğer ağrı çok şiddetli ise yapabileceğin tek şey antibiyotik kullanmak kardeş ya da dediğin gibi geçici olarak iğne ile idare etmek.
    Ağrıyı geçiremezsin ama uykuya dalmak istiyorsan güçlü ağrı kesiciler öneririm.Ben Avmigran kullanmıştım annemin migren hapı arka arkaya 2 tane atıp uyuya kalmıştım.
    Bunun haricinde denemediğim şey kalmadı zaten en faydalısı ağrıyı azaltmada sarımsak ve rakı oldu.

Kardesim konuyu acan adamin kac kilo boy mg bi ton sey var birde 2 tane diyosun basina birsey gelse o vebalin altindan kalkabilir misin ? Ulac tavsiyesi heleki marka vererek tavsiyede bulunmak cok sakat dikkatli olmanizi tavsiye ederim

• Arkadaşlar sprey veya jel hakkında bilgisi olan var mı? Diş sağlığı merkezine gideceğim sizce orada var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi10

quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

Devlete gidersen antibiyotik verir gönderirler ağrı için,işe yarıyor yaramasına ama 3-4 gün düzenli kullanılıp vücutta birikmesi gerekiyor.

Kardesim konuyu acan adamin kac kilo boy mg bi ton sey var birde 2 tane diyosun basina birsey gelse o vebalin altindan kalkabilir misin ? Ulac tavsiyesi heleki marka vererek tavsiyede bulunmak cok sakat dikkatli olmanizi tavsiye ederim

Haklısın kardeş
    Avmigranı kendim attığım için yazdım zaten.Ama öteki türlü doktorlar antibiyotik yanında apranax gibi güçlü ağrı kesiciler veriyorlar o yüzden sorun olmayacağını düşünüp yazmışımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: oxygen04

Geçen gözüme ağrı girdi çektirdim

yalnış okudum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michelle Rodriguez

quote:

Orijinalden alıntı: oxygen04

Geçen gözüme ağrı girdi çektirdim

yalnış okudum

Yeni neslin ici fesat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.