Şimdi Ara

. (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
15
Favori
46.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sayenizde Dishonored serisini Türkçe olarak tamamladım.

Unutulmaz bir deneyimdi..

Emeği geçenlere teşekkürler.

• Emeği geçen herkese çok teşekkürler

• Yamayı yarın gamepass sürümde deneyeceğim
    Sonuçları buraya bildiririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test sürümü ile oynadım bitirdim. Dishonored serisinde her yeri didik didik eden her bulduğunu okuyan tayfadanım. Gayet güzel bir çeviri olmuş. Elinizi sağlık.

• Yama çıktığında kurmuştum ama oynayıp bitirmek bu haftaya nasip oldu. Çeviri için çok teşekkürler.

• Yama ile oyunu bitirdim. Devrik cümleler ve özel isimlerin çevrilip çevrilmeyeceği konusunda kararsızlıklar dışında bir sorun ile karşılaşmadım. Oyun ise önceki Dishonored oyunlarının yanında sönük kalmış. Yine de güzel bir final yapıldığına inanıyorum. Çeviri için teşekkürler. 

• Elinize, emeğinize sağlık. Hakkınız ödenmez.

• Hocam System Shock Remake çıktığında her hangi bir çalışmanız olmayacak mı yani? Thief serisi son yama çalışmalarım olacak dediğiniz için sormak istedim. Yamalarınız oldukça kaliteli, Çıktığında eğer çevirirseniz SS Remake'i de sizin yamanız ile oynamak müthiş olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle Merhaba Sayın Outsider One,

Dishonored: Death of the Outsider tam sürüm yamanızı indirmek istemiştim fakat https://outsiderones.blogspot.com/p/dishonored-death-of-outsider-turkce-yama.html linkli blog

sitenize ulaşamıyorum, blogunuzun kapatıldığını söylüyor. Rica etsem buraya link bırakabilir misiniz? yada yeni sitenizin linkini paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchAndLearnTCM -- 19 Ocak 2022; 14:21:21 >
  • Hızlı cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Ellerinize ve Emeğinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.