Şimdi Ara

. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
15
Favori
46.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, oyunu iki üç gün önce aldım. Yorumları okudum cidden işiniz zormuş. Bizde arkadaşlarla bu işe girmeyi düşünüyorduk, fakat anladım ki 3-4 kişinin yapabiliceği bir iş değişmiş. Eğer yardıma ihtiyaç varsa,(sadece bu oyun için değil) seve seve gönüllü olmak isterim. İyi günler,
  • Hocam kolay gelsin bir ilerleme varmı acaba çeviride ?
  • Büyük umutlarla bekliyoruz. Forum zaten öldü, beklediğimiz, tamamlanması muhtemel birkaç yamadan birisin. İyi çalışmalar.
  • Sonunda temin edebildik oyunu. Artık beklemek kaldı. Kolay gelsin arkadaşlar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Quakecon çok güzel bir şey.
  • Güzel fakat geçen yıla göre sönük kaldı indirimleri. Gamebillet sitesinde gece bir süreliğine 14 TL'ye düşmüş, forumdan bir arkadaş da sağolsun benim için satın almış.
    Ben geçen yılki Quakecon'da 26 TL'ye almıştım. Şimdi ne kadar bilmiyorum. (Öhöm) Admin özür dilerim, Konu dışı.
  • O dönem güzel indirimler vardı, hatta Prey için sağ sola yazmıştım uygun fiyatlı kaçırmayın vs diye ama Outsider'ı almamışım nedense. Şimdi 40 TL ama ek paketten hallice bir oyuna fazla bence. O yüzden almak isteyenler harici siteleri de kovalasın, Gamebillet de Nisan ayında da o civarlarına düşmüş.

Oyunun ayrı bir aktif konusu olmadığı için buraya yazmamızda sorun yok diye düşünüyorum. Yama için malum oyunu almamız gerekiyor.
  • hocam devam ediyor mu çeviri paket olarak aldım da oyunu
    PREY 22 TL'ydi ya. Ne kadar komik bir fiyattı o öyle.
  • @Outsider One Hocam doğum günün kutlu olsun Hep yama konuşacak değiliz ya :)
  • @Outsider One merhaba kolay gelsin dishonored doto ne durumda.Konu dışı olarak size teşekür etmek istiyorum dishonored olarak bilmiyorum ama 2 yi sizin sayenizde oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Moloztas -- 18 Ağustos 2020; 1:46:1 >
  • Geçmiş doğum günün kutlu olsun başkan. Bu foruma artık pek giresim gelmiyor, Şimdi girdiğimde üstteki mesajlarda gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.