Şimdi Ara

. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
15
Favori
46.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin hocam, bir ilerleme varsa yüzdeyi günceller misiniz?

Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun bu arada.Foruma pek girmediğim için görmemişim. :)
  • Çok yavaş ilerliyor... oynayacak 4 oyun var hepside ingilizce bekliyor buda onlardan biri umarım en kısa sürede çıkarırsınız yamayı :)
  • Şu çöp karakterin hikayesini anlatacağına elinde bomba gibi Daud karakteri var Daud karakteriyle çok güzel bir hikaye çıkaracağına gidip uyduruk yan karakterin hikayesini yapıyorsun (hikaye yazarının feminist olması zaten ayrı bir eksi) Arkane çok saçma bir firmasın yahu sen :D Yeni bir oyun çıkaracaksan şöyle Daud gibi bir karakter olsun baş karakterde oynarken zevkten dört köşe olalım.

@Outsider One Hocam Daud mu Corvo Attano mu :D
  • Up!
  • 1 ay geçmiş çeviri ne durumda acaba yeminle her gün bakıyorum sayfaya bir gelişme var mı umuda ihtiyacım var
  • İlerleme ne durumda acaba? Epey sabırsızlandık da. İyi çalışmalar.
  • Oyun Çeviri'nin sizin sayenizde Dishonored yamasını yayınladığı günleri hatırlıyorum. Sizin çalışmanız olmasa bir 3-4 sene daha %85'te kalacaktı o yama.

Dishonored denince birçok Türk oyuncunun aklına gelen ilk isimsiniz. Bu çeviride de size başarılar, kolaylıklar diliyorum
  • hocam bende bitti diye oyunu sabah indirdim tüh be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F845E7A86

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    hocam ne zamana biter çeviri
  • hocam çeviri ne zaman biter

• Yanlış anlaşılmasın ama tahminen seneye ocak-şubat gibi biter herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F845E7A86

Bu mesaj silindi.

Şu anki haliyle paylaşır mısınız?

• hocam şu ankı haliyle paylaşabilirmisiniz çok makbule geçer

• Hocam aşağıdaki alıntıda bu haliyle paylaşabileceğinizi söylemişsiniz, rica etsem paylaşabilir misiniz? @Outsider One

20.10.2010 Duyurusu

"Beklemek istemeyenler için şu anki haliyle yayınlamayı düşünebilirim. Hikaye anlaşılabilir durumda. İsteyen kullanır, isteyen bekler. Arada eksikler olabilir. Onları da çevirdikçe güncelleriz. Test de hemen biter sanırım. D2'de not aldığım içerikleri kontrol etmeye devam ediyorum. 100-150 arası içerik kaldı. Ancak o zaman bakabilirim. Oradan buraya kopyalama işlemleri gerek. Ona da fazla bir şey kalmadı."

--Outsider One

• Hocam Full sürüm beklemeye gerek yok oyunda sorun yaratmıyor ise direk sal gelsin :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.