Şimdi Ara

.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
15
Favori
46.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 23 Temmuz 2022; 11:18:40 >

• Rahatsız mısınız nesiniz tartışma çıktı diye bütün yamaları iptal edip niye çevirmenlerin emeğini çöpe atıyoruz? Onların suçu ne? Bu yamayı bekleyenlerin suçu ne? Çevirmen hocam sizi kararlı duruşunuzdan ötürü tebrik ediyorum.

Türkçe yamalar karşılıklılık esasına dayanmaz. Kullanan herkes olumlu güzel yorumlar yapacak diye bir şey de yok. Oyun çeviri zamanında bile kötü yorum yapanlar yok muydu? Onlar kalkıp 2 kendini bilmez böyle yazdı diye küsüp gitse onca oyunu nasıl anlayarak oynayacaktık? Beyniniz yerine nerenizle düşünürsünüz siz? Saçma sapan hamasetlerinize insanların emeğini bulaştırmayın.
  • Bir an senin ölümün sandım Allah korusun.

Dishonored 2 bekliyorum sabırsız şekilde. Corvo güçlerim olmadan gizli denemek istiyorum Türkçe yamayla. Doto oynadım çok güzeldi onu da bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O nasıl başlık öyle Tövbe Tövbe. Kolay gelsin arkadaşlar. Bize de oyunu almak düşer artık o zaman.
  • Oyunu aldım bekliyoruz. Size güvenim sonsuz. Başarı ile biteceğine eminim. Kolaylıklar dilerim. 2.oyunun yaması çok kaliteliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize emeğinize sağlık, var olun.
  • Tam başlıyordum, türkçe çeviri başladığını görünce askıya aldım. Beklerim daha çok oyun var sırada :) Yüreği geniş insanlar iyi ki varsınız Allah zihin açıklığı versin, ömür boyu sağlıklar versin. İyi oyunlar...
  • Kolay gelsin.
  • Kolay gelsin
  • Kolay gelsin,ana hikayeyi çevirip yayınlama şansınız varmı o bile yeter bizler için bence emeğinize sağlık şimdiden.
  • Yamayı sabırsızlıkla bekliyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F845E7A86

Bu mesaj silindi.
    Beklemedeyim hocam kolay gelsin

• @Outsider One Hocam yamanın Nisan ayında çıkma ihtimali yüzde kaç acaba?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.