Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
15
Favori
46.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşımızın dediği gibi DLC'ler çevrili. Ama nedense Ana oyundaki çeviri kalitesini görememiştim. Terimce bile kullanılmamış. Anektod olarak da Daud'u ünlü oyuncu Michael Madsen'in seslendirdiğini ekleyeyim.
  • güncelleme var mı
  • bizim millet okumaz zaten kitapları boşverseniz sadece hikaye yeter bize
    bir de yeni bir dishonored oyunu çıkacak mı malumatınız var mı? edindiğiniz bir bilgi varsa paylaşabilir misiniz?
  • mamudu M kullanıcısına yanıt
    Çıkacaktır. En son Kaldwin sülalesi ile işlerinin bittiğini, farklı karakterlere odaklanacaklarını söylemişlerdi. Coğrafya olarak zaten büyük bir İmparatorluk, bayağı ekmek çıkar yani.
    Ama bence önce Prey'in devamını yapacaklardır.
    Notlar için de öyle demeyin, kitap ve notlardan ne hikayeler çıkıyor bir bilseniz. Fıkra bile var yani.
  • Kolay gelsin umarım kısa sürede tamamlanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepinizin emeğine eline koluna yüreğine sağlık iyiki varsınız daudun hikayesini türkçe oynamak ilaç gibi geldi
    kitap konusu espri zaten işinizi tam yapan bi ekipsiniz buda beklerken sıkılmamamızı sağlıyor eksiksiz ve kusursuz olacağını biliyoruz
  • O zaman yaz indirimlerinde almak farz oldu. Keşke Bethesda'nın kırk yılda bir yaptığı güzel indirimlerde alsaydık Kolay gelsin arkadaşlar.
  • Outsider'e bende destek sağlayayım çabucak bitsin. Metinleri çevirebilirim dilerseniz.
  • Benim de destek olabileceğim bir bölüm var mı? İngilizce üzerinden lisans bölümü okuyorum yardımcı olmak isterim
  • Arkadaşlar bu oyun abartmadan söyliyeyim çevirisi 1 hafta sürmez biter ama gönüllü bu işten anlayan ve azimli birkaç kişi destek sağlarsa.
    2 gün sağlam çeviri yapmak için bir kaç kişi katılsın, oyun çevirisi kısa zamanda biter.
  • İndirim oranını pek beğenmedim, alırsam sırf yama geliyor diye alırım herhalde. Kolay gelsin yeni katılan arkadaşlara.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.