Şimdi Ara

DISHONORED 2 : DARKNESS OF TYVIA (PS4 ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
6.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilkini ben beğenmiştim merakla bekliyorum
  • Son zamanlarda duyduğum en güzel haber.
  • Gameplay gösterselerdi fena olmazdı. Ayrıca oyunun sunumunda Darkness of Tyvia diye bir ek isim görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu başlığı değişmeli bence çünkü ismi Dishonored 2. Darkness of tyvia flan değil.
  • Çok iyi görünüyor. Yakın zamanda ilk oyunu tekrardan oynayacağım kitaplarını okuyarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fermiyon -- 17 Haziran 2015; 0:56:19 >
  • Dishonored 2 - E3 2015 Duyuru Trailer'ı (Türkçe Altyazılı)

• İlk oyunu ciktigi zaman bitirmistim gercekten harika bir oyundu. simdi 2. Oyun gelmeden yeniden basladim bir kere daha bitirecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dishonored 2 – Secrets from the Announce Trailer

• La bi gameplay falan göstersinler. Kuruduk kaldık burada abi.

Dishonored stealth in dibidir. Bu serinin acilen filmi dizisi soundtrack albümü herşeyi çıkması lazım. Muhteşem atmosfer, muhteşem bir steampunk teması, muhteşem hikaye, yan karakterler,. Abi ölürüm ya. Bu oyunun tek falsosu grafikleriydi. 2 de coşturmuşlardır umarım. Ölürüm lan o corvonun maskesine. Cosplayini ciddi ciddi yapmayı düşündüm bir ara.

Bi gameplay versinler. Ciddiyim hiç bir oyunu beklemiyorum şu an dishonored 2 yi beklediğim kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

La bi gameplay falan göstersinler. Kuruduk kaldık burada abi.

Dishonored stealth in dibidir. Bu serinin acilen filmi dizisi soundtrack albümü herşeyi çıkması lazım. Muhteşem atmosfer, muhteşem bir steampunk teması, muhteşem hikaye, yan karakterler,. Abi ölürüm ya. Bu oyunun tek falsosu grafikleriydi. 2 de coşturmuşlardır umarım. Ölürüm lan o corvonun maskesine. Cosplayini ciddi ciddi yapmayı düşündüm bir ara.

Bi gameplay versinler. Ciddiyim hiç bir oyunu beklemiyorum şu an dishonored 2 yi beklediğim kadar.

Aynen katılıyorum, 3 kez bitirdim, 4.cü kez de oynucam. Atmosferi enfesti

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Patrick

O zaman size bir Definitive Edition aldıralım bayım, PS4'te bitirin ''Remastered'' olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

quote:

Orijinalden alıntı: Saint Patrick

O zaman size bir Definitive Edition aldıralım bayım, PS4'te bitirin ''Remastered'' olarak.

Hediye edeceksen ok diyorum

• kubillian kullanıcısına yanıt
    Tadı damağımda kalan ender oyunlardan biridir. Gerçekten efsane bir oyun ama çoğu kişi bu 1. oyunun farkına varamadı. Yeterince reklamı yapılmadı bende tesadüf ederi rastlayıp oynadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerde kaldı bu oyun yav???
  •  DISHONORED 2 : DARKNESS OF TYVIA  (PS4 ANA KONU)
  • Ne güzel fragman yapmış herifler yav, kalite akıyor her yerden. Benim izlediğim son videodur, gerisini oynarken görelim.

Özlemişiz Corvo reisi de...

• Muazzam, şuan zaten Dishonored Definitive edition oynuyorum. Keşke daha erken çıksaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boom Biddy Bye Bye

Muazzam, şuan zaten Dishonored Definitive edition oynuyorum. Keşke daha erken çıksaydı...

Definitive in diğerlerinden farkı nedir?
  • Bunun hikayesini nasıl bağlayacaklar. Fragmanda delilah şehri ele geçirmiş gibi, halbuki önceki oyun ek paketinde daud onu paket etmişti. Nasıl yapacaklar bakalım.

• Oyun çıkmak üzere neden ilgi yok? 2012 en ıyı aksiyon/macera ödüllü alan bu oyunu tüm FPS severler mutlaka oynamalı çok yakında pre order yapacağım merakla bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.