Şimdi Ara

Discoveryde Half Life 2 çalıştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde pek oyun sevmem ama half life benim için efsanedir o yüzden Half life 2 oyununu telefonda oynamak istiyorum ama sadece tegra 4 çipsetlere göre yapıldığı için çalışmıyor. Bu oyunu discoveryde çalıştırabilmek için bir yöntem var mı? Gltools isimli rootla çalışan bir uygulama ile telefonda tegra 4 varmış gibi gösterince oyun çalıştığını iddaa eden bir yazı okudum. Bu yöntemi deneyen ve çalıştırabilen varmı? varsa nasıl yaptığını anlatırsa çok iyi olur, ben beceremedim

• chainfire ı bir araştırın hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam oyun android 4.3 ve üstü gerektiriyor.kitkat gelince chainfire ile çalıştırabiliriz.belki ozamana non-tegra versiyonuda gelir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 14 Mayıs 2014; 11:41:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chainfire işe yarıyor.

• Tegrayı geç sadece 4.4te çalışıyo diye görmüştüm

• Dediğiniz gibi minimum android 4.3 ve daha üst sürümü gerekiyomuş. Artık kitkatı bekliycez başka çare yok. Kitkat gelse bile discoverynin GPU performansı bu oyuna yetecekmi o da muamma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafayareset.exe -- 14 Mayıs 2014; 13:56:38 >
  • telefonda fps oyunu oynanmıyo ki bea, en azından bana göre zevkli olmuyor.

• Chainfire 3d 4.3 ve 4.4 ile calismaz. Gltools ile tegra 4 e ayarlayip denemek lazim.

• oyun markette gözükmüyor bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.