Şimdi Ara

Discovery varken İphone 5 almak neden? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akadasinin baglandigi dunyaya da sen baglanamiyorsun. Onu napalim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın 4simi satıp direk gidip dediğiniz telefonu alıcam öneriniz icin tsekkürler.Apple kaç yıldır bizim gözümüzü boyamış meğersem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reno varken bmw almak nedense ondan.

• Dediğine kendiside inanmiyor

• Bir de yeni bişey öğrendim Discovery inin bulütut la bağlandığı yere ben İp5 le bağlanamıyorum...:)
  • İnsanda azcık mantık olur,hadi iphone 5 kullanmış birisi yada almayı planlayan birisine gidipte ''abi discovery var,fiyatı 600 lira çok iyi'' demek aynı şey mi ? hadi iphone 5 2 bin lira insan bari s4 der,note 3,g2,z1 der,ki bunlar android en üst seviye cihazlarından ama kalkıpta discovery önermekte nesi parası 600 lira olan adama limiti bu gidersin discovery önerirsin,bu aynı mevzu ama kalkıpta benim param var limitim 2500 lira diyen adama ne önerelim disccovery mi ? yeni üye olsan neyse 2007 de üye olmuşsun,2 cihaz arasındaki farkı bilmeyecek biriside değilsin,s3 ile arc s karşılaştırıp iyiki arc s almışım diyen birisisin değil mi ?http://forum.donanimhaber.com/m_65659906/f_//tm.htm#65659906 şimdide kalkıyorsun apple iphone bölümüne gelip discovery şurda çekiyor iphone 5 çekmiyor bilmemne diyorsun,vallahi ilginç

• aslında arkadaş kendince haklı,çevresi o kadar çok android kullanıcısıyla dolu ki ister istemez iphone şöyle kötü böyle kullanışsız,yok çekim gücü zayıf..vb şikayetler beynine yer ediyor ve böyle saçma konular ortaya çıkıyor.
    Ben arkadaşa kızmıyorum,çünkü hayatında hiç iPhone kullanmamış,kullansa bütün mesajlarını siler yeni bir kullanıcı adıyla aramıza katılırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre79

İnsanda azcık mantık olur,hadi iphone 5 kullanmış birisi yada almayı planlayan birisine gidipte ''abi discovery var,fiyatı 600 lira çok iyi'' demek aynı şey mi ? hadi iphone 5 2 bin lira insan bari s4 der,note 3,g2,z1 der,ki bunlar android en üst seviye cihazlarından ama kalkıpta discovery önermekte nesi parası 600 lira olan adama limiti bu gidersin discovery önerirsin,bu aynı mevzu ama kalkıpta benim param var limitim 2500 lira diyen adama ne önerelim disccovery mi ? yeni üye olsan neyse 2007 de üye olmuşsun,2 cihaz arasındaki farkı bilmeyecek biriside değilsin,s3 ile arc s karşılaştırıp iyiki arc s almışım diyen birisisin değil mi ?http://forum.donanimhaber.com/m_65659906/f_//tm.htm#65659906 şimdide kalkıyorsun apple iphone bölümüne gelip discovery şurda çekiyor iphone 5 çekmiyor bilmemne diyorsun,vallahi ilginç

2000 TL ilk telefonunuz wifi aglari görmüyor arkadaş benim tel leptop gibi buluyor ağlari..

• quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

quote:

İnsanda azcık mantık olur,hadi iphone 5 kullanmış birisi yada almayı planlayan birisine gidipte ''abi discovery var,fiyatı 600 lira çok iyi'' demek aynı şey mi ? hadi iphone 5 2 bin lira insan bari s4 der,note 3,g2,z1 der,ki bunlar android en üst seviye cihazlarından ama kalkıpta discovery önermekte nesi parası 600 lira olan adama limiti bu gidersin discovery önerirsin,bu aynı mevzu ama kalkıpta benim param var limitim 2500 lira diyen adama ne önerelim disccovery mi ? yeni üye olsan neyse 2007 de üye olmuşsun,2 cihaz arasındaki farkı bilmeyecek biriside değilsin,s3 ile arc s karşılaştırıp iyiki arc s almışım diyen birisisin değil mi ?http://forum.donanimhaber.com/m_65659906/f_//tm.htm#65659906 şimdide kalkıyorsun apple iphone bölümüne gelip discovery şurda çekiyor iphone 5 çekmiyor bilmemne diyorsun,vallahi ilginç

2000 TL ilk telefonunuz wifi aglari görmüyor arkadaş benim tel leptop gibi buluyor ağlari..

Arkadas bana Evimdeki Wifi i Okulumdaki wifi yi ve ttnet wifilari gayet iyi goruyor daha nereyi gorecek ? Hayir yani 3 sokak oteden wifi a mi baglanacaksin ?

• Sahin varken ferariye binmek neden

• quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

quote:

Bende iphone 5 yok,z1 kullanıyorum wifi olayınıda bir araştır derim,yanılmıyorsam ios işletim sistemi yüzde 20 ve aşağısı bir sinyal var ise cihaz bu sinyali kötü sağlıksız ağ olarak görüp hiç listlemiyor bile,aşmanın yolu sistemi jb yapmaktan geçiyor,yanılmıyorsam ismide wifi booster idi,http://www.redmondpie.com/enhance-wi-fi-signal-strength-on-iphone-to-display-all-networks-in-range-using-wifi-booster-cydia-tweak/ başka sebepleride var bunun mesela discovery s4 note 3 vb. plastik kasalı cihazların hepsinde wifi olsun 3g olsun biraz daha iyi çeker,metal alaşımlı kasası olan cihazlarda daha az çekmesi gibi sorunlar olmasıda bu yüzden.

• Ağlarsa anam ağlar gerisi mobil ağlar bir de ninja kaplumbağalar diye iğrenç bi espri vardı aklıma o geldi..
  • Oh be iPhone 5'i satıp, hem modemi değiştirdim, hem de 2 discovery aldım. Hayatımı değiştirdi bu post.

• tamam vurmayın adam öldü
  • iphone kullanmayanlar bilmez çamur atarlar. Şu bi gerçek iphone ların ağ çekim gücü başka telefonlardan düşüktür. 7. katta oturuyorum. karşı caddede durak var.Otobüs beklerken Nokia e63 telefonum varken evimdeki wifi yi rahat çekebiliyordu. Şu an iphone 4 kullanıyorum bırak karşı caddeyi evin giriş kapısından çıkınca bile çekmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 30 Ekim 2013; 14:42:16 >
  • Hemen iPhone 5 i satıp 6 tane discovery alıyorum . Bozuldukca yenisini kullanırım .oh mis

• quote:

Orijinalden alıntı: *KFY*

Ağlarsa anam ağlar gerisi mobil ağlar bir de ninja kaplumbağalar diye iğrenç bi espri vardı aklıma o geldi..

Bu mu?
     Discovery varken İphone 5 almak neden?

• Bu topic in dünya çapında yankıları devam ediyor. Apple yetkilileri konuyla ilgili suskunluklarını korurken, bir dedikoduya göre Apple, İphone 6 da yer alması beklenen, Her Yere Giren Wİ-Fİ teknolojisinin lisansını satın aldığı belirtiliyor. Diğer taraftan Apple hisseleri son 5 saate hızlı bir düşüşle günü %16 kayıpla 516,68 puanla kapadı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polater -- 30 Ekim 2013; 16:03:25 >
  • o Discovery benim olmalı
  • Buraya alalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.