Şimdi Ara

Discovery Mini 2-Görürseniz ardınıza bakmadan kaçın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 senedir bana kabus yaşatan telefon. Uygulama indirmez, telefonun varolan uygulamalarını güncellemez, yer yok da yer yok der durur üstelik yer boldur ve sd kartı dahi işe yaramaz, şarj soketi bozulur, gönderirsiniz ve üretim hatası derler, geri gelir ve yine uygulamalar güncellenemiyor vs vs. Bir yerden sonra kendi uygulamalarına bile yer bulamaz hale gelir. Tıpkı yaşlanınca devasa kofulu tarafından köşeye sıkıştırılan bitki hücresi çekirdeği gibi.. Ve en sonunda kullanılamaz hale gelir. Apk indirmek de, black mart da bir çözüm değildir artık. Telefonun kendine gücü yetmemektedir çünkü. Kasmaya başlar ve sinirlenip çekmeceye bir daha yüzüne dahi bakmamak üzere terk edersiniz. Sonuç olarak pişmanlıktır.

Güle güle beni sinir yumağına çeviren kötü dostum.. Güle güle...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu kadar kotu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üretim hatası diyorlarsa değişmesi lazım neden değiştirmiyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Üretim hatası diyorlarsa değişmesi lazım neden değiştirmiyorlar?

Değiştirdiler değiştirmesine de bir sorun bitiyor yerine başkası geliyor be hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Bu kadar kotu mu

Hani GM'ye bir lafım yok. Başka bir ürününü kullanmadığım için haklarını yiyemem ama bu model gerçekten bu kadar kötü. Hatta bazı durumlarda bundan da kötü. Kanser olursam falan bu telefonun yaşattığı sinir krizlerinden olurum ancak. Başka bir telefonunu falan alacak varsa iyi mi kötü mü bilmem ama sakın ha buna denk gelenler kanmasın

• Rom kurun hocam. Ayrıca repartition yaparak dahili hafızıyı biraz daha arttırabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Seçilemeyen kullanıcı adı

quote:

Bu kadar kotu mu

Hani GM'ye bir lafım yok. Başka bir ürününü kullanmadığım için haklarını yiyemem ama bu model gerçekten bu kadar kötü. Hatta bazı durumlarda bundan da kötü. Kanser olursam falan bu telefonun yaşattığı sinir krizlerinden olurum ancak. Başka bir telefonunu falan alacak varsa iyi mi kötü mü bilmem ama sakın ha buna denk gelenler kanmasın

3-4 aylik idarelik 2. el telefon bakiyorum bende

General Mobile modellerine göz gezdirdim. 4G iyi gibi.

• quote:

quote:

quote:

Bu kadar kotu mu

Diğer modelleri bilmiyorum hiç. Ama aman ha bu modeli uygun sanıp da aldanmayın hocam :D Bana babam almış benim haberim yokken hiç. Ondan pek dellenemiyorum da ama kanser ediyor her şeye rağmen. Hele hele bir alan sorunu var ki...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu kadar kotu mu

Diğer modelleri bilmiyorum hiç. Ama aman ha bu modeli uygun sanıp da aldanmayın hocam :D Bana babam almış benim haberim yokken hiç. Ondan pek dellenemiyorum da ama kanser ediyor her şeye rağmen. Hele hele bir alan sorunu var ki...

Kara listeye eklendi hocam

• Hafızası uygulamalar için yetersiz.Uygulamaları güncelleyemiyor telefonda wifi sorunu var. Arada sırada aynı yerde diğer telefonlar wifi ye bağlanırken bu telefon bağlanamıyor.İnternet,dns ve modem ayarı yapılmasına rağmen sorun düzelmiyor. Söket sorunu kendi usb kablosunu kullanırsan şarj söketini bozuyor.Bunu aldığımda ilk şarj yapacağım zaman fark ettim.Hatta kendi usb kablosunu şarj yuvasına takamadım bile sanki takınca şarj söketini kıracak gibiydi.Başka bir kablo kullanıyorum sorun yok.Birde menü geçişlerinde donmalar takılmalar da bazen oluyor. Kasanın çerçevesinde soyulmalar da oldu.
    Tasarımını beğenip almıştım.Sonuç pişmanlık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.