Şimdi Ara

discovery kamera uygulaması uçtu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba general mobile discovery telefonumda fotoğraf çekicektim açtım ön kameradaydı arkaya çeviriyim derken kapandı bi daha açılmadı sonra telefonu kapatıp açtım kamera uygulaması silinmiş başka bi uygulamadan açtığımda sadece ön kamera çalışıyor arkaya geçemiyorum çözüm ne olabilir acil yardım

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozok_53_45 B kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun format

• quote:

Orijinalden alıntı: Richardson

Geçmiş olsun format

malesef işe yaramadı wipe da yaptım yine olmadı bi arkadaş rom yükle demiş ama bilmiyorum
  • bozok_53_45 B kullanıcısına yanıt
    System apo'leri zarar görmüş olabilir sp flash v6378 stock rom forumda var onla yükle KESİN ÇÖZÜMDÜR

• Yolla servise bendede aynı sorun vardı. Parça değiştirip gönderdiler bugün aldım. 6 gün sürdü toplam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richardson

System apo'leri zarar görmüş olabilir sp flash v6378 stock rom forumda var onla yükle KESİN ÇÖZÜMDÜR

sağolasın ama güvenemiyorum kendime servise yollıcam sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinavlar

Yolla servise bendede aynı sorun vardı. Parça değiştirip gönderdiler bugün aldım. 6 gün sürdü toplam

sorun yazılımsal değil mi
  • Aynı sorunu bende yaşadım. Telpa garanti kapsamında parça transferi yaptı ve 1 haftanın sonunda telefonu verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevertouchme

Aynı sorunu bende yaşadım. Telpa garanti kapsamında parça transferi yaptı ve 1 haftanın sonunda telefonu verdi.

Aynısını banada yaptı telpa. cihaz dün geldi hemen miui kurdum v6378 miş falan hiç acımadım
  • hangi uygulamada bu özellik var acabahttp://instagram.com/p/ib9XkRizcA/# _?
  • telefonu servise yolladıktan 9-10 gün içinde bana 0 telefon yolladılar helal olsun telpaya
  • 0 tel vay ne güzel bize de yolladaydı keşke sadece kamerayı degistiler bnm

• Anladığım kadarıyla kamera bozulduğunda sistem flashla birlikte camera uygulamasını siliyor ve servisten başka çare kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

Anladığım kadarıyla kamera bozulduğunda sistem flashla birlikte camera uygulamasını siliyor ve servisten başka çare kalmıyor.

aynen bence de öyle bi de telefonda ilk geldiğinden beri ölü piksel vardı onu da yazınca değişim oldu sanırım
  • Hocam servise yollayin 1 haftaya gelir kamera moduler yapida tamiri kolay oyuzden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.