Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

discovery hafıza sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> discovery hafıza sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    187 Mesaj
    Ya beyler bayanlar benim galerimde fotoğrafta yok ama nedense fotoğraf çekemiyorum ve ses kaydı yapamıyorum , telefon discovery 4 cigabayt ve ben de 4 cigabayt sd kart var ama nedense depolama sorunu veriyor bir çözümü var mıdır ? Varsa nedir cevap lütfen

|
    |

Not: Widget çalıştırması gereken uygulamalar hafıza kartında yüklüt iken widgetlar çalışmıyor onun için onların telefon hafızasında kalmasını öneririm

Orijinalden alıntı: iade

Sistem kapasitesi dolmuş telefon hafızasındaki uygulamaların bazılarını hafıza kartına taşı büyük olanları özellikle.

Not: Widget çalıştırması gereken uygulamalar hafıza kartında yüklüt iken widgetlar çalışmıyor onun için onların telefon hafızasında kalmasını öneririm

bende bütün uygulamalar hafıza kartına yüklü ve telefonda hiç fotoğraf yok gel gelelim hala depolama sorunu yaşıyorum

Orijinalden alıntı: Sproob

quote:

Orijinalden alıntı: iade

Sistem kapasitesi dolmuş telefon hafızasındaki uygulamaların bazılarını hafıza kartına taşı büyük olanları özellikle.

bende bütün uygulamalar hafıza kartına yüklü ve telefonda hiç fotoğraf yok gel gelelim hala depolama sorunu yaşıyorum

Clean Master kurup hafıza temizlemeyi dene
    |
    |

Edit: Çözümü buldum. Uygulamalar SD kartta olsa bile verileri sistem hafızasında tutuluyor. Bu nedenle sistem hafızası şişiyor.
    Ayarlar>uygulamalar a girip tüm uygulamaların verilerini temizlerseniz sorun çözülüyor. Ben 250MB boş yer açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizca -- 12 Aralık 2013; 11:53:00 >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.