Şimdi Ara

Discovery Channel ve National Channel İzlemek istiyorum? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
23.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu başlık altında herkes bişeyler önermiş ve tavsiyelerde bulunmuş ama sanırım bu sayfaya yazan hiç kimsede D-Smart yok.

Çünkü sadece D-Smart üzerinden yayın yapan ve tüm zamanların en baba bilim ve belgesel kanalı olan Da Vinci'den bahseden bile yok.
    Discovery artık eski discovery değil, bütün gün geyik geyik diziler (kirli işler, nasıl yapılmış vs...) ve chopper motor göstermekten başka hiç bir şey yapmıyorlar. Şu anda Discovery'de efsane avciları hariç seyredecek program kalmadı bence.
    National artık discovery'den biraz daha iyi konumda ama yinede eski NAtional değil.

Sırf bu kanal için hem kendi evime hem babamın evine hemde yazlığa D-Smart aldım ben.

Bu sayfada yazdığınıza göre bilime ve kültüre meraklı insanlarsınız. Öyleyse Da Vinciyi nasıl bilmezsiniz yaaa

Şiddetle tavsiye ederim. Eğer azıcık belgesele ve bilime ilginiz varsa vazgemeyeceksiniz. Bana bol bol dua edeceksiniz. :)

Hayırlı günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tecniq -- 29 Temmuz 2008; 0:51:06 >

• Bir ara History channel vardı. Sabah history, akşam fashion tv oluyordu. Onun Akıbetini bilen varmı? History channel çok güzeldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yeni Türkü

Bir ara History channel vardı. Sabah history, akşam fashion tv oluyordu. Onun Akıbetini bilen varmı? History channel çok güzeldi.

Evet. Hala var.
    Ama devamlı olarak History Channel.
    Akşamları Fashion olmuyor ve yayınlar saat 14:00 'da başlıyor.
  • kablo tv deki standart discovery çok bozuldu, national da açıkçası eskisi gibi değil. ama discovery nin ayrı ayrı kanalları var doğa, hayvan vs. bu kanallara ulaşabilirsen memnun kalıcağını umuyorum. sanırım d-smartta olması lazım.
  • Kablolu bağlattır zaten normal kanallarda bi şey kalmadı izlenmiyo artık :)
  • kablo tv de bu ıkı kanalda mevcut ayrıca discovery de fifth gearı severek ızlıyorum
  • discovery de geceleri korku yüklü esrarengiz olaylar veriyolardı oda mı yok artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::cc::

kablo tv deki standart discovery çok bozuldu, national da açıkçası eskisi gibi değil. ama discovery nin ayrı ayrı kanalları var doğa, hayvan vs. bu kanallara ulaşabilirsen memnun kalıcağını umuyorum. sanırım d-smartta olması lazım.

evet aynı fikirdeyim. Eski tadı yok malesef.
  • polsatta var ikiside malesef türkiyede platformlara üye olmadan izlenemiyor
  • Discovery tv yi artık neredeyse hiç seyretmiyorum. İyice arabaya, motosiklete sardılar.
    National Geographic te ise gündüzleri çocuk belgeselleri yayınlanıyor. Her ikisi de eskisi gibi değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Target Human

Discovery tv yi artık neredeyse hiç seyretmiyorum. İyice arabaya, motosiklete sardılar.
    National Geographic te ise gündüzleri çocuk belgeselleri yayınlanıyor. Her ikisi de eskisi gibi değil.

yeni nesile yayın saati ayırmaları bence çok güzel

zaten o saatte pek izleyici olmuyodur.
  • Yeni eve taşındır kablo tv ar jer iki kanalıda izliyorum.Yalnız mera ettiğim bieşy var.Yayın akışını nerden taki edebilirim?
  • kablolu yayında ikiside var
  • D-smartı şiddetle tavsiye ederim
  • dsmart a telefon açtım dedim discovery kalıcımı yani yarın giderse digiturk de gibi dedim,anlaşmanız ne kadar süre için geçerli dedim bilgimiz yok gittiği yere kadar a tekabul eden bi şey söledi telefondaki bayan.digiturke üyedik disco gitti hadi üyeliği bitirdik şimdi bu şakrabanlar uyanık yok hiç bi şey paralı olmayacak yok sonradan paralı olmayacak falan fişmekan derken milleti soyuyolar az paramı kardeşim dsmart birde izlemediğimden bilmiyorum hep eski şeyleri yayınlıyorlar deniliyor doğrumudur.Öyle hakları varmı aanlamadım gitti bu discovery olayı çok karışık yapıcak bi şey yok öyle görünüyor teknolojinin gelişmesini bekliyecez
  • Sırf bu iki kanal için kablo bağlattım.
    Bu iki kanal ve müzik kanallarından başka bir şey de izlemiyorum.
    Tabii bir de cnbc-e deki bazı diziler...
  • d smarttaki discovery ile kablo daki aynı mı? bunu tam anlamadım.

birde digiturkte ne kadar belgesel kanalı var ?

dsmart belgesel açısından en mantıklı seçim gibi.
  • kablolu yayını olanlara müjde kasım ayında yayınlar hd kalitesine geçecekmiş ama lcd plazma gibi tv de bu farkı görebilirsiniz tüplü tvlerde fark olmayacak
  • national geographic wild ve the history channel müthiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: feylesof

12 yıldır KabloTV'nin dijital yayınla ilgili "ha geldi ha gelecek" tarzındaki reklam broşürlerini çöpe atmaya alışan birisi olarak açıkçası başta bu haberlere yine inanmamıştım ama ciddi ciddi HD'ye geçiliyormuş. Şimdilik HD kailtesinde 2 kanal var, bunlardan birisi de Discovery diye biliyorum.

bu sefer gerçekmiş kesin yani kasımda falan HD ye geçeceklermiş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.