Şimdi Ara

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
7
Favori
53.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malesef alt yazılı olarak internette hiç bir yerde yok.. Türkçe dublaj olarakta yok.. Yanlızca orjinal dil mevcut.. Umarım alt yazı yada dublaj çıkar....
  • indirdim izliyorum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oBLoOd -- 15 Mayıs 2009; 18:01:22 >
  • Üye listesini günceller misin hocam ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Üye listesini günceller misin hocam ?

ekliyorum hosgeldin ustadım :)
  • Hoşbulduk ;)
  • Arkadaşlar şimdi başladı tekrarı izleyemenler için hatırlattalım
  • Dün gece Türkiye bölümünü verdiler Discovery de.Ben bunun hastasıyım.Pazartesi yeni bölümleri oluyo sanırım ama kaçırdığım için cumartesi geceleri izliyorum.
  • Ulen bazen bu programı beklerken reklamlarda inanılmaz hikayem ağaç adam çıkıyor bakamıyorum valla çok kötü ya
  • Beni de ekleyin.Çok severim Ultimate Survival'ı
  • demin ağaç adamı izledim :( sirklere götütüyorlar adamı :(
    ekledim @mericgenc sende hosgeldin:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

demin ağaç adamı izledim :( sirklere götütüyorlar adamı :(
    ekledim @mericgenc sende hosgeldin:)

Ben de izledim onu sirke götürüyolar adamı yemek falan veriyolardı ağacın altında
  • cok kötü birşey ya allah duşmanımın başına vermesin

bakalım düzelicekmi o programıda izliyorum o ve onun gibi siilli olanları gösteriyor ama bu dunyada eşi benzeri yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

cok kötü birşey ya allah duşmanımın başına vermesin

bakalım düzelicekmi o programıda izliyorum o ve onun gibi siilli olanları gösteriyor ama bu dunyada eşi benzeri yok

Evet dünyada tekmiş ama tedavi ediceklermiş inşallah iyileşir çok kötü çünkü
  • O kadar Discovery izliyorum (o kadar dediğim fırsat buldukça) hiç ağaç adam denen birini görmedim kim ki o ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: smd

O kadar Discovery izliyorum (o kadar dediğim fırsat buldukça) hiç ağaç adam denen birini görmedim kim ki o ?

bir program var akılalmaz hikayem diye yanılmıyorsam perşembe günleri orda hastalıklı insanları anlatıyor ağaç adam o programdaki tedavi gören insanın adı yani adı değilde ona öyle diyolar çünkü adam bildiğin ağaç .
  • quote:

Orjinalden alıntı: DMUKKS

quote:

O kadar Discovery izliyorum (o kadar dediğim fırsat buldukça) hiç ağaç adam denen birini görmedim kim ki o ?

bir program var akılalmaz hikayem diye yanılmıyorsam perşembe günleri orda hastalıklı insanları anlatıyor ağaç adam o programdaki tedavi gören insanın adı yani adı değilde ona öyle diyolar çünkü adam bildiğin ağaç .

• quote:

quote:

quote:

Aynen öyle
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen öyle

izlese kim bilir nasıl şaşıracak :)
    bu arada editörlüğün hayırlı olsun ustadım başarılar :)
  • Şu ağaç adamı nerde izleyebiliriz link verebilcek olan ?
  • UP
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.