Şimdi Ara

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
7
Favori
53.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reklama girdi daha tadını alamadık bakalım şelalede napacak
  • Miğdeyi bozmuş bizimkisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Miğdeyi bozmuş bizimkisi

Yedi sümüklü böceği, akrebi midesini bozdu su bulamadı daha
  • bitti
  • iyiydi lan
  • iyiydi çeken varmı açaba yada netten bulabilirmiyiz arşive atmak lazım
  • Çok iyiydi..Yanlız Türkiye adamı fena bozdu..öle Alaska falan gibi deildir yani yedi adamı resmen..En sonunda çıkan köy süperdi yav..Camiler falan görünüyordu..Kısacası yine Çok Güzeldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet.Fatih

Çok iyiydi..Yanlız Türkiye adamı fena bozdu..öle Alaska falan gibi deildir yani yedi adamı resmen..En sonunda çıkan köy süperdi yav..Camiler falan görünüyordu..Kısacası yine Çok Güzeldi

Ezan falan duydum ben
    Hakatten adam nerelere gitti bi b.k olmadı. Türkiyeye geldi bozdu mideyi

• quote:

Orjinalden alıntı: smd

quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet.Fatih

Çok iyiydi..Yanlız Türkiye adamı fena bozdu..öle Alaska falan gibi deildir yani yedi adamı resmen..En sonunda çıkan köy süperdi yav..Camiler falan görünüyordu..Kısacası yine Çok Güzeldi

Ezan falan duydum ben
    Hakatten adam nerelere gitti bi b.k olmadı. Türkiyeye geldi bozdu mideyi

• hocam ben de hastasıyım babam kızsa da izliyorum yazın listeye beni de. ayrıca türiye bölümü tekrarı ne zaman kaçırdım adam bizim köye kadar gitmiş oralarda bir yerde köyüm
  • @emregkargi ekledim kardeşim.
    peder bey neden kızıyor yahu :D bildiğin belgesel zor şartlarda hayatta kalmayı öğretiyor

• @ssbrc cok tesekkurler sayfa basına türkiye bölümü adı altında yerleştiriyorum.
    ellerine sağlık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

@ssbrc cok tesekkurler sayfa basına türkiye bölümü adı altında yerleştiriyorum.
    ellerine sağlık...

• eklediğin için teşekkürler yav adamın yediği şeylere kızıyo babam ama ben izliyom hiç iğrenmeden. ayrıca türkiye bölümü için de teşekkürler.
  • ulan adam bizi yıllardan beri kekliyormuş, Türkiye bölümüyle anladık ne mal olduğunu, Toros dağlarına atlıyor peri bacalarından çıkıyor ordan tuz gölüne geçiyor tekrar peri bacalarına dönüyor 500-600 km2 lik alanı 2 güne sığdırıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ares_turk

ulan adam bizi yıllardan beri kekliyormuş, Türkiye bölümüyle anladık ne mal olduğunu, Toros dağlarına atlıyor peri bacalarından çıkıyor ordan tuz gölüne geçiyor tekrar peri bacalarına dönüyor 500-600 km2 lik alanı 2 güne sığdırıyor.

hadi ya
  • Türkiye bölümü her yönüyle yine güzeldi.. Yanlız Discovery Channel yeni bölüm diyerek gösteriyor ama ben internetten izliyorum 5. sezonun tüm bölümlerini... Bu hafta belize ormanları bölümünü yayınlayacaklar ben şimdiden izledim... Bir ingilizce izliyorum Discovery Channel dada türkçe dublaj iyi oluyor... İsteyen olursa pm den atarım...
  • Altyazılı olarak izleyebileceğim bir site var mı ?

veya altyazıları var mı internette

Ben 1-5 sezonunu buldum ama altyazı yok
  • off ya kaçırmışım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.