Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

discovery açık mı şuan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
78
Cevap
0
Favori
6.432
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> discovery açık mı şuan?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2653 Mesaj
    ben mi beceriksizim acaba?
    |
    |

www.ahmcol.com PSN: hazirzop
    Est Sularus Oth Mithas
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ben izleyemiyorum:((
    |
    |

@nqærã
  • Yarbay
    5023 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: bylfrmn

www.rdi-sat.com adresinden biss menüsüne gir keyleri al cihazına elle gir ve güzelce izle.Yanına da bi bardak çay al oh mis gibi
    |
    |
    bodrumlu hocam dediğin gibi yapıyorum ama olmuyor, ne eksik anlamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Orjinalden alıntı: bylfrmn

www.rdi-sat.com adresinden biss menüsüne gir keyleri al cihazına elle gir ve güzelce izle.Yanına da bi bardak çay al oh mis gibi
    |
    |

@nqærã

• Er
    9 Mesaj
    arkadaşlar olayın çılkını çıkarmayalım.şifreleri yazmayalım biliyorsunuz yasak.uzatmayın lütfen sitemize zarar verecek eylemlerden kaçınalım.saygılar
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: alfaturk

dallanıp budaklandırmayın herifler şifreyi değişmesin

|
    |

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Orjinalden alıntı: EKUREL

bende 7500 cix var discovery sifresini giriyorum nba tv gidiyor nedendir acaba bilen varmi

Senin cihazı bilmiyorum fakat menünde biss keyi girecek tek alan varsa hangi kanalın biss şifresini girdiysen onu izlersin.Diskonun keyini girdiysen sadece diskoyu,Nba girdiysen sadece Nba i izlersin.Eğer menünde biss keyini yazabilecek 4-5 tane alan var ise (goldmaster son yazılımlarda öyle) tüm bis keylerini girebilir ve de hepsini (Nba.disko,tv8) key değiştirmeden izleyebilirsin.Yalnız bu durumda Nba den diskoya veya tv8 e (veya tam tersi )geçerken 5-6 saniye beklemen gerekiyo açması için.Çünkü cihaz bu sürede uygun biss keyini kendisi senın yazdığın keylerden seçiyor.Sanırım senin cihazın da son yazılımını attırırsan büyük bi ihtimal sorunun çözülür.İyi seyirler.....

Yanılıyorsunuz.Hepsinin keyleri ayrı ve aynı anda hepsini izleyebiliyouz.
    |
    |

• Teğmen
    178 Mesaj
    arkadaşlar konunu suyunu çıkardınız gerekli bilgiler yukarıda var bence bu konu daha fazla dikkat çekmemeli
    |
    |

Orjinalden alıntı: kurt23

arkadaşlar konunu suyunu çıkardınız gerekli bilgiler yukarıda var bence bu konu daha fazla dikkat çekmemeli

O zaman ben bi moda sildiriim bu topici yrn yeterli kişi yararlandıysa
    |
    |

hocam merhaba goldmaster 9400 fta almayı düşünüyorum fikir babında bir kaç cümle yazsan sevinirim.

tsk ederim.

saygılarımla.
    |
    |
    skystar2 dijital tv kartı var bende.en son plug ini attım içine. discovery çalışıyor şu anda.açılıyor.bu arada dprogdvb 7.5yukleyince zati otomatik plug ini atmış oldugu için discovery ondada çalışıyor.ARKADAŞLAR DİSCOVERYYY AÇILDIIIIIIIIIIIIIII.bu na son noktayı koydum.
    |
    |
    ECS K1N SLI EXTREME MAINBOARD -SAPPHIRE 256MB X1800XL EKRN K.-SAMSUNG 19'' 920N TFT LCD MONİTÖR(8ms) -CREATİVE MEGAWORKS THX 5.1 & CREATVİE AUDİGY 2ZS(audigy 4 e modlandı) 160GB SATA SAMSUNG HDD-1536 KINGSTON dual DDR40O(2*512+2*256) -AMD 3000+ 64 bit venice - ZALMAN FATALITY CPU SOĞUTUCU - SKYSTAR2 2.6d dijitl tv kart-AOPEN COMBO DVDcdrw-LG CDROM 52X-FEEL HURRUICANE_1 KASA-WITKEY MARKA IŞIKLI NOTBOOK KLAVYE-RAZER DIAMONDBACK MARKA MOUSE-THERMALTAKE MARKA IŞIKLI MOUSE PAD-BLUETOOTH DONGLE(300mt),COOLERMASTER 450W REALPOWER PSU,COOLERMASTER MUSKETER DEVİR ISI,SES GÖSTERGELERİ,ANTEC MARKA SESE DUYARLI MAVİ LED-THERMALTAKE MARKA IŞIKLI IDE CABLO
  • Yüzbaşı
    950 Mesaj
    Böyle ulu orta konuşulmaya devam ederse çok yakında kapanır.
    |
    |
    ya arkadaşlar discoverynin çözüldüğünü sizler biliyosunuz biz biliyoruz da kanal yöneticileri bilmiyo mu sanıyosunuz da çok yayılırsa kanal geri kapanır gibi bi mantıkla hareket ediyosunuz.. Adamlar istemese zaten izleyemeyiz 3-5 ay açık tutacaklar milleti kanala alıştırcaklar sonra kapanınca bazı insanlar para verip üye olcak onlar da daha çok kazancak.. olayın tek mantığı bu... Yani ne oldu da discovey çözüldü (yaklaşık 1 yıldır yoktu) yeni bi süper bilgisayarla şifre algoritmasını mı buldular.. Burda girdiğimiz şifre 16 haneli ve her bir hane için 16 tane ihtimal var(0,1,...9,a,b,c,d,e,f).. Hesabını yaparsak 3000GHzlik bir bilgisayarla 70 günde bulunabilir bu şifre.. Eğer amerika elindeki olağanüstü gücü discovery kanalının şifresini çözmeye harcasa ancak başedebiliriz bu kanalla.. O yüzden canınızı sıkmayın arakadaşlarınıza söyleyin onlar da izlesin keyfini çıkarsın, sağlıcakla kalın..
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    @osmanyagan çok dooru millet alıştıktan sonra bu kanala 15 ytl çok fazla olmayabilir ama 6 ay kısa bi süre olabilir

Bu arada biss key veren arkadaşlar silsin derim banlanabilirler, üst konuyu okuyun lütfen
    |
    |

Orjinalden alıntı: osmanyagan

ya arkadaşlar discoverynin çözüldüğünü sizler biliyosunuz biz biliyoruz da kanal yöneticileri bilmiyo mu sanıyosunuz da çok yayılırsa kanal geri kapanır gibi bi mantıkla hareket ediyosunuz.. Adamlar istemese zaten izleyemeyiz 3-5 ay açık tutacaklar milleti kanala alıştırcaklar sonra kapanınca bazı insanlar para verip üye olcak onlar da daha çok kazancak.. olayın tek mantığı bu... Yani ne oldu da discovey çözüldü (yaklaşık 1 yıldır yoktu) yeni bi süper bilgisayarla şifre algoritmasını mı buldular.. Burda girdiğimiz şifre 16 haneli ve her bir hane için 16 tane ihtimal var(0,1,...9,a,b,c,d,e,f).. Hesabını yaparsak 3000GHzlik bir bilgisayarla 70 günde bulunabilir bu şifre.. Eğer amerika elindeki olağanüstü gücü discovery kanalının şifresini çözmeye harcasa ancak başedebiliriz bu kanalla.. O yüzden canınızı sıkmayın arakadaşlarınıza söyleyin onlar da izlesin keyfini çıkarsın, sağlıcakla kalın..

Arkadaşım ağzına saglık.Boşa gevezeliğe gerek yok
    |
    |

• Yüzbaşı
    348 Mesaj
    arkadaslar ben next 8000 YE cam kullanıyorum. keyleri girdim kanal 3 saniye acılıp kapanıyor tekrar sonra kapyıp acıyorum aleti gene aynıs sey. bi fikriniz var mı
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
son dakika
üniversite
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.