Şimdi Ara

Discovery 4GB SD karttan kitkat guncelleme oluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
3.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya vay Arkadaş ben 4gb kullanıcısıyım ve USB çalışmıyor OTA da vermediler.
    Yerelden güncelleme yani SD Kart ile yüklemeyi deneyen var mı ya da olur mu o şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürücü kurulmadığı için aynısı bende de oldu, açılışta sürücü imzalamayı devreden çıkarıp tekrar kurdum oldu
  • Hocam benim USB hiç çalışmıyor telefon şarj oluyor ama pc ye taktığımda ne pc de ses felan geliyor ne de telefonda bir etkileşim. 4 Gündür bu sekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Sürücü kurulmadığı için aynısı bende de oldu, açılışta sürücü imzalamayı devreden çıkarıp tekrar kurdum oldu

4 gb'yi güncellemeye çalışıyorum.
    634 mb dosyayı indirdim.Kurdum.Downloada tıkladım.
    Telefonu kapatıp pc'ye bağladım fakat yazılım telefona yüklenmeye başlamadı bir türlü.
    Sizde de böyle mi oldu?
  • Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    Evet, telefonu USB kabloyla bağladığımda yükleme başlamadı. Bendeki sistem Win 8 x64. Sürücüden şüphelendim ki haklıymışım, x64'lerde windows açılışında sürücü imzalamayı devre dışı bırakmayınca imzasız sürücüleri kurmuyor.
  • Ota verilecek mi,bu konuda bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilmez hafıza yetersiz.
    Şu dosya insin imaj dosyasını bulup yerelden güncelleme işini yapmaya calisacam

• Tüm denemelerime ragmen ne yerel güncelleme paketinden kurabildim ne recovery moddan kurabildim ne de sürücü imzamalarını atlatarak başarabildim.
    Tek çare yerelden güncelleme paketi şeklinde vermeleri onun dışında telefonu servise gönderip 50 TL bayılarak USB soketini yaptırmak.
    Ama 50TL vermeye niyetim yok nasıl olsa Tel sarj alıyor bende 4.2 kullanırım ne yapalım. :)
  • General Mobile Discovery 4.4 Kit Kat Kurulum Rehberi

• kedoxs K kullanıcısına yanıt
    Bu Videoyu bu konuya koymanda ki aamaç ne? Sence bizim sorunumuz rom kuramamak mi?
    USB soketi arızalı olduğu için cihaz sadece şarj alıyor USB görevi görmüyor bizde alternatif arıyoruz ama çözüm yok gibi.

• aynı sorunla baş başayım usb sorununu çözüp yükleyebilenle varsa takipteyiz
  • Maalesef sorun çözüm yok. TTelefonu garantiye gönderip 50TL ye soketi yaptırmak ya da bu şekilde devam :/

• Pittech forumda recovery kurulumu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayranim kullanıcısına yanıt
    pittech üyeliği olan recovery kurulumu paylaşabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.