Şimdi Ara

Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
0
Favori
86.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    neyse yattım sabaha bakarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 15 Temmuz 2010; 1:50:13 >
  • Neler bastın 1 gunde nasıl 10 gb kar yaptın yav anlat hele yatmadan
  • valla iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satriykon

Neler bastın 1 gunde nasıl 10 gb kar yaptın yav anlat hele yatmadan

2 gb para verken öyle dolaşıyordum 2 tane md çektim +1 ikiside +7 oldu zaten item basarken direk basarım hiç birşey yakmadan sadece beklerim sonra onları sattım para oldu 4.5 gb
    sonra yine md bastım 1 tane 5.5 gb ye yakın para oldu sonra ds +0 aldm +5 yaptım satılmadı +7 yaparken yandı sonra paranın bir kısmıyla mavi kutu ve silvery gem'e gitti ve fragmentten shell ve ii çıktı en iyileri yani ii yi ezik busuyla yansın diye bastım +5 e kadar geçti zaten +5 den sonra basmıyor o ezik busu neyse o ii de +7 oldu
    6 gb felan para oldu o civarlarda sora chaos girdim kırmızı kutu çıktı ondan dw çıktı
    gaza geldim 5 tane daha kırmızı aldım sonuncusundan shard çıktı birde raptor sonra paranın hepsiyle silvery gem aldım boş
    geriye sadece elimdeki itemleri basma zamanı
    işte dw +6 shard +7 raptor da +7 oldu 1 tanede walkrey kafalık vardı 10 gb para oluor işte
    tabi ne akılsa benimki yine silvery gem aldım gitti yine
    sonra 10m kaldı elimde yatmadan 1 tane mavi gem aldım ilk defa aldım mavi gemi ondan trina çıktı yine tekrar ticaret işte falan filan
    of yoruldum

• GOLD ile aynı cash zaten gold yakında klakar bence.Böle hedieler ve shirlim mattok ile bence dc almak daha mantıklı(Ki oyun içi DC pre satısıda soz konusu olablir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamikaze00

quote:

Neler bastın 1 gunde nasıl 10 gb kar yaptın yav anlat hele yatmadan

2 gb para verken öyle dolaşıyordum 2 tane md çektim +1 ikiside +7 oldu zaten item basarken direk basarım hiç birşey yakmadan sadece beklerim sonra onları sattım para oldu 4.5 gb
    sonra yine md bastım 1 tane 5.5 gb ye yakın para oldu sonra ds +0 aldm +5 yaptım satılmadı +7 yaparken yandı sonra paranın bir kısmıyla mavi kutu ve silvery gem'e gitti ve fragmentten shell ve ii çıktı en iyileri yani ii yi ezik busuyla yansın diye bastım +5 e kadar geçti zaten +5 den sonra basmıyor o ezik busu neyse o ii de +7 oldu
    6 gb felan para oldu o civarlarda sora chaos girdim kırmızı kutu çıktı ondan dw çıktı
    gaza geldim 5 tane daha kırmızı aldım sonuncusundan shard çıktı birde raptor sonra paranın hepsiyle silvery gem aldım boş
    geriye sadece elimdeki itemleri basma zamanı
    işte dw +6 shard +7 raptor da +7 oldu 1 tanede walkrey kafalık vardı 10 gb para oluor işte
    tabi ne akılsa benimki yine silvery gem aldım gitti yine
    sonra 10m kaldı elimde yatmadan 1 tane mavi gem aldım ilk defa aldım mavi gemi ondan trina çıktı yine tekrar ticaret işte falan filan
    of yoruldum

Gıralsın

• 80 asasıma alacam bende dısc pre napayım hemen kazımı
  • kazı yap item bas yap işte bişiler 3 tane ms oldu birazdan yine giderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 15 Temmuz 2010; 16:33:19 >
  • quote:

kazı yap item bas yap işte bişiler 3 tane ms oldu birazdan yine giderim

Aklımı çeliyosun kardeş Alıcam zararlı çıkmam inş fiyatı nedir?
  • cash ile aldım ben gold pre ile aynı cash ama pişman olursan benden değil
    çünkü gold pre ve plat artık 2 şer trina veriyormuş
    edit =
    ilk fragmentim
     Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)
    edit 2 =
    ss lerle dolduruyorum
     Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 15 Temmuz 2010; 17:14:10 >

• Bende alırım cashle kaç cash eder bide o ustundeki belt kolye chitinleri pre sayesındemi dizdin item kitleme özelliği varmı prenin? chitinler + kaç
  • Msde ben çift drobu presiz almştm
  • chitinler öyle duruyor şimdilik +7 old takılar bankadada var silik yan char bp idi ondan kalma old wp ile old ske belt boşa itmesin diye giyiyorum bankada da silik dual old roc ile dual old we var bi ara 3200 cash çekiip tekrar yapıcam ticaretimi bakalım
    cash fiyatına pusdan bakayım
    1,996 cash gold pre ile aynı
    edit : kilitleme özellği var evet
    fragmentlere harcamasaydım parayı dual 7 shard 7 shell set felan da dizerdimde olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 15 Temmuz 2010; 18:43:34 >
  • Hmm 36tl sanırım biraz düşüneyim ya hic bir iyi yanı yok gibi kazı dışında
  • bala bak ya bugünde bana old str necklace çıktı şu 15 str 50 hp verenarka arkaya 8 ms girdim 8 i de boş çıktı zamannında
  • quote:

Hmm 36tl sanırım biraz düşüneyim ya hic bir iyi yanı yok gibi kazı dışında

malesef öyle açıkcası biraz pişmalık yok değil
    gold 2 trina + 800 cash veriyor yani
  • quote:

quote:

Hmm 36tl sanırım biraz düşüneyim ya hic bir iyi yanı yok gibi kazı dışında

malesef öyle açıkcası biraz pişmalık yok değil
    gold 2 trina + 800 cash veriyor yani

2 trina 250m 800 cashe valkry alsa üst alt artana speed potion 5 gb falan çıkar hesaplı aslnda. tabi tam bilmiyorm yanlş olmasın

• Bizim serverda trina 150m x 2 = 300m 3gb ediyor

1gb=5.50 5.50x3= 16.50tl 800 cash = 14.22 Tl

16.60+14.22=30.82Tl yapar buda bizi 5Tl küsür zarar sokuyor bence gayet mantıklı gibi
    1 ay süredede kazı yapsam tahmini 10gb felan kazanırmıyımki

Zaten preyi alırsam karus olacam 800 cash daha çekerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAS -- 15 Temmuz 2010; 20:14:54 >
  • vallahi kazı işi yavaş yavaş aydınlanıyor gibime geldi deminde mavi kutu çıktı
  • Alıyorum pişman olursam söverim hepsi senin suçun

ŞAKA
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.