Şimdi Ara

dışarısı çok kötü bir yer (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
7
Favori
9.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Organismus

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Seninde mi ? seninde mi ? Bana burada neden birleşik yazdığını adam akıllı açıklasana. Benim dil bilgisi bilgime göre buradaki cümlenin mantığı şudur. Konu dışındakilerin tipi kayık ve sen bana diyorsun ki : Onların olduğu gibi senin de mi tipin kayık ? Örnek : Benim de arabam var . Başkalarının olduğu gibi benim de arabam var. Bak senle insan gibi konuşuyorum sen gelmiş beni hor görüyorsun. Ayrıca harcanıyorsun lafını dalga geçmek için yazmamıştım.

• Organismus O kullanıcısına yanıt
    Dayının kahveden arkadaşları da forumda takılıyor sanırım.
  • Ve sonunda biri gördü..
    DAYI KAÇMA DAYI. SANA BU FORUMU ZİNDAN EDECEĞİM HATANI KABULLENENE KADAR.
    Haydaaa bak güzel abicim neden anlamayıp hala hakaret ediyorsun. Konuda biraz gerilere git göreceksin. "Senin de mi tipin kayık buradasın ?" yazacağına "seninde mi tipin kayık buradasın ? " yazmışsın. Üç cümlenden ikisi hakaret sonra gelmiş burada gençlere bir şeyler öğretmeye çalışıp öğüt veriyorsun.
    "Bunlara söz anlatmak inanın çok zordur çünkü inatçılardır. Sıkıştıklarında aslında sen bunu demek istedin diye isnat ve ısrar ederler."

Bu cümleyi yazıp inatla hatanı kabullenmeyip görmezden gelmen de ayrı bir ironi "61 yaşındaki dayı".
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.