Şimdi Ara

Diş kaplamaların fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 69 gün 5 saat 41 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cem_Alim (1 mesaj) Exommas (1 mesaj) trkgncr (1 mesaj) Korkusuz Daredevil (1 mesaj) NoktasaL (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Bugün dişlerimi yaptırmak, fiyat bilgisi almak için dişçiye gittim. Fiyat olarak üstten 9 tane porselen kaplama ve 2 tane yeni diş olmak üzere 11 tane dişe 9000 TL fiyat verdiler. Röntgen çektiler ve 2 tane kök dişimi çektiler.

Şimdi ben daha önce hiç porselen kaplama yaptırmadım. Fiyat olarak 9000 TL ye normal mi bu ? Yoksa uçuk mu ? Zirkonyuma 18 bin tl falan dedi. İlk defa yaptırdığım için mi bu kadar fiyat ? Hani daha sonra tekrar yaptırmak istersem fiyat düşüyor mu ? Mesela ömürleri bitti hali hazırda zaten dişlerim inceltilmiş bu yüzden de 4000 5000 falan mı oluyor fiyat ? Aydınlatırsanız sevinirim hiç bilmiyorum.

|
    |
  • Zirkonyum Kaplama için buradan fiyat alın : Zirkonyum Kaplama

• Ben yanlış hatırlamıyorsam geçen sene çekilmesi gereken bir dişim için sorduğumda porselen mi zirkonyum mu hatırlamıyorum ama kaplama için 750₺, implant için de 3k'dan başlayan fiyat vermişlerdi. Bence dedikleri fiyat normal. Yani normal değil bana göre de her yerde öyle. Eşimin kaplaması düşmüştü. 10 yıl falan olmuş yaptıralı. O tür bir durumda sıfırdan yapar gibi para alıyorlar. Çünkü malzeme parası aynı oluyor. Ama diyelim ki düşen kaplamanız normal, bu durumda sadece cüzi bir miktar yapıştırma ücreti istiyorlar. Tabi kaplama taktırdıktan sonra kısa bir süre içinde düşerse zaten para da istemiyor tekrar yapıştırmak için.

• Devlet hastanesinde 50 liraya yaptırmıştım...

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.