Şimdi Ara

DİŞ HEKİMLİĞİ TERCİHİ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
34
Favori
30.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elenengenç

Bülent Ecevit Diş hakkında bilgisi olan var mı acaba? Aynı üniversitede dişten tıpa geçiş yapılabiliyor mu? Teşekkür ederim.

Orada ingilizce hazırlık var sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnson22 kullanıcısına yanıt
    Az önce yönetmeliği de okudum başta giremeyen orada da giremiyormuş zaten, teşekkür ederim yine de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnson22

Tercihinizde sonradan pisman olmamak icin izlemenizi oneririm , bakalim " Ay ben yapamam " diyenler cikacak mi

http://m.youtube.com/watch?v=0Q67eHzUQgw

http://m.youtube.com/watch?v=0Q67eHzUQgw

Edit : Çokta kafaniza takmayin bunu arkadaslar ,5 sene icinde oyle bir alisacaksiniz ki kesmek bicmek cocuk oyuncagi gibi gelecek. Ben birazda eglencesine koydum videolari

• lavienblue L kullanıcısına yanıt
    Yönetmeliğe baktım ve eğer en son yerleşenden daha üst değilse puanın zaten ek yerleştirmede de giremiyosun.Eğer bir programa yerleşemediysen ve sonra pişman olduysan puanının tuttuğu yerlerde de kontenjan boşluğu olursa oraları yazabilirsin.
  • Sıralamanız kaç

• ugurogut U kullanıcısına yanıt
    Anladım ümit bağlamamak gerekiyor anlaşılan imkansız gibi bir şey , teşekkürler bu arada
  • Arkadaşlar diş den tıpa yatay geçiş var mı?

• caduceus28 kullanıcısına yanıt
    yoktur , yatay geçiş sadece aynı bölümlerde uni değiştirmektir. sizin dediğiniz dikey geçiş. Ama o işler zor. Tıpa geçerim diye dişe gelme sakın
  • Johnson22 kullanıcısına yanıt
    2. sn den sonra izlemedim. bi ara hacetteepe diş yazsam mı alan dedim ama. iyi ki vazgeçtim. yine de arada aklıma geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altındiş

merhaba arkadaslar ben kocaeli samsun gazi ve cukurova dis yazmayi dusunuyorum bu sene. yalniz merak ettigim birkac sey var yardimci olursaniz cok sevinirim oncelikle tum yorumlari okudum ama yinede sormak istiyorum discilikte el yetenegim var mi bilmiyorum hic yoksa da bu sonradan kazanilabilir bisey mi?
    Dus icin zor oldugunu soyluyorlar bu sadece ortodonti icin mi gecerli yoksa diger uzmanlik alanlarini okumak ve kazanmak bu kadar zor mu?
    Oldu ki dus u kazanamadim gelecegim is bulma oranim ekonomik durumum ne olur ilerde uzmanlik sart olucak diyorlar bu nedenle soruyorum
    Kimi universitelerde okumak oldukca zor kimileri ise buna nazaran biraz daha kolaymis saydigim universitelerin bu konu hakkindaki durumu nedir ? O kadar olumsuz yorumlar okudugum oldu ki sinifta kalmadan gecmek hayal gibi gelmeye basladi korkmaya basladim
    Son olarak da kendimi hic disci olarak dusunemiyorum sevmemek degil sadece yapamiyacakmisim gibi geliyor bunu asabilir miyim seneler gectikce yani 5 yil sonra mezun olan bir disci ozelliklede bu saydigim universitelerden direkt kendi yerini acacak bir donanim da mezun olabilir mi gerci devlet yada adsm ler icin is olanaklari iyi diye duydum benim bunu sormamdaki amac 5 yil sonra uzmanligimi henuz yapmamis olsam bile yeterli ozelliklere sahip bir dis hekimi olarak yetismis olur muyum
    Cok uzun oldu arkadaslar farkindayim ama kinuda bilgisi olanlar ozelliklede dis hekimligi okuyanlar yanitlarsa cok sevinirim simdiden tesekkurler

aynı sorulara ben de cevap bekliyorum

• Üniversitelerin dus başarı oranları elinde olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurogut

Yönetmeliğe baktım ve eğer en son yerleşenden daha üst değilse puanın zaten ek yerleştirmede de giremiyosun.Eğer bir programa yerleşemediysen ve sonra pişman olduysan puanının tuttuğu yerlerde de kontenjan boşluğu olursa oraları yazabilirsin.

kardeş sen makinacisin ne işin var burda

• hocam ıkı sorum var ben de diş hekımlıgı kazanıcam bu sene buyuk ıhtımal tercih sonuc beklıyorum
    1-) Devlette su anda bir diş hekımı ne kadar maas alıyor ?
    2-) bu sene 16.400 Le alan bi diş hekımlıgı kaç bıne gerıler tsk ?
  • Ben makinacı değilim kardeşim.
  • Siralamam 18282 sizce hangi diş gelir
    erciyes(17500) samsun(18100) malatya(18400)

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrabjk

arkadaşlar buradakiler doğru mu ?
    http://dishek.sdu.edu.tr/assets/uploads/sites/92/files/fakulte-ortalamalari-31102013.pdf

Evet.Neden doğru olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DtHsn -- 12 Temmuz 2014; 20:09:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DtHsn

quote:

Orijinalden alıntı: bugrabjk

arkadaşlar buradakiler doğru mu ?
    http://dishek.sdu.edu.tr/assets/uploads/sites/92/files/fakulte-ortalamalari-31102013.pdf

Evet.Neden doğru olmasın?

peki sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Maestro_ -- 12 Temmuz 2014; 21:07:57 >

• Dus başarısı kişisel hocam. Geçen birisi mezun olduğunda girmiş dusa 200-300 küsür olmuş.(Net bilmiyorum) 2.girişinde 2.olmuş olur yani tamamen sana bağlı. Ha buradaki sonucu önemsersen giren sayılarının eşitliğinden tut bir çok faktörü göze alman lazım . Kişisel bişi çalışırsan olur çalışmazsan olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DtHsn

Dus başarısı kişisel hocam. Geçen birisi mezun olduğunda girmiş dusa 200-300 küsür olmuş.(Net bilmiyorum) 2.girişinde 2.olmuş olur yani tamamen sana bağlı. Ha buradaki sonucu önemsersen giren sayılarının eşitliğinden tut bir çok faktörü göze alman lazım . Kişisel bişi çalışırsan olur çalışmazsan olmaz

Peki Teşekkürler tercihlerimi yaptım büyük ihtimalle Hacettepe diş olacak olmazsa ege diş.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.