Şimdi Ara

DİŞ HEKİMLİĞİ TERCİHİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
34
Favori
30.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biruni üniversitesinde bu sene diş hekimliği açılacakmış. Tam burslu kaç binden alıcaklar bilen var mı? Ve tabi üniversite hakkında bilgi verebilecek olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursun1071

kimse kusura bakmasın milletin ağız kokusunu çekemem

helal olsun rekor kirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

quote:

Orijinalden alıntı: dursun1071

kimse kusura bakmasın milletin ağız kokusunu çekemem

helal olsun rekor kirdi

ahaha sen yazınca gördüm. PUANI TIPA YETMEDİĞİ İÇİN DİŞ YAZAN LUZIRLAR YİNE FAALİYETTE ASDASDASDASDASD
  • Arkadaslar mf3 te 20600 deyim. Ataturk un 19900 ile kapatmis. Yuzuncu yil un de 20200 ile kapatmis sizce gelir mi????

• Johnson22 kullanıcısına yanıt
    arkadasım mf3 te 20600 deyim. diş hekimliğini de herseyden cok istiyorum. Ataturk üniversitesi 19900 ile kapatmis. Yuzuncu yil üniversitesi de 20200 ile kapatmis sence gelir mi? lütfen cevapla tecrübeli birinin fikrine ihtiyacım var :(
  • bbggyy B kullanıcısına yanıt
    Van kesin ama ataturk e de gelirsin bence. İlk yerlestirmelerde olabilir , olmasa bile bu isin daha ek yerlestirmesi var. Ordan kesin gelirsin bence

Bizim sinifa 20 binlerden 2-3 kisi geldi diye duydum ben ek yerlestirmeyle ama yalan olmasin simdi tam da emin degilim. Osym 19.900 yazarken ek yerlestirmeyi de katiyor mu bilmiyorum

• Cok sagol arkadasim ataturk universitesini daha cok istiyorum umarim gelir kontenjanlar hakkinda bi bilgin var mi peki ?

• Orijinalden alıntı: Johnson22

Olay kısaca şu : Türkiyedeki çoğu diş hekimliği fakültelerinde TEK DERSTEN kalınca sınıfta kalma durumu var ve sınıfı bütsüz geçmek neredeyse imkansız ... Hal böyle olunca , dişçiliği severek, isteyerek gelmeyen insan bütlere kalınca dişçiliğe geldiğine lanet ediyor. Hele birde tek dersten kalınca '' BEN OKULU BIRAKIYORUM'' diyip öss ye hazırlanmaya başlıyor .

arkadaşlar bu tek dersten kalınca sınıfta kalma olayı ne oluyor açıklayabilirmisiniz
  • okumasi zor mu hocam
    maaş durumu ne

• fukucu58 F kullanıcısına yanıt
    Okuması kolay değildir ama her mesleğin kendine göre zor tarafları var. maaş durumu için konuşursak en kötüsü olsan devlete girip 3 bin maaş alırsın.
  • Tek dersten kalma olmayan üniversiteler hangileri

• okan universitesi dis sizce kac bine kadar alir
  • Erciyes yazacaklar var mı

• sıralamam mf3 te 18260 gazi kocaeli samsun olma ihtimali sizce nasıl ? bir de ısparta ktü ve kocaeli diş hakkında bana bilgi verir misiniz eğitim olarak iyi okullar mı?
  • Beyler MF3 15607, Medipol 14700, Bezmialem 14300 ile kapatmış. Gelme şansları nedir?
  • melek81 M kullanıcısına yanıt
    Adi ustunde tek dersi bile veremezsen sinif tekrari yaparsin...

Tipta diste prestiji icin okunacak meslek degil. Lutfen tercih edecek arkadaslar bu uyarimizi dikkate alsinlar. Sonra pisman olmayin

• siralama tahminlerine tek tek cevap veremiyorum. Genel bi degerlendirme yaptim daha once. Konuyu dikkatli okuyun

• Peki bu tek dersten sınıfta kalma hangi üniversitelerde var erciyes ve kocaelide var mı

• Johnson22 kullanıcısına yanıt
    Hocam genel bi değerlendirmene ulaşamıyorum maalesef. Konu favımda sürekli takip ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.