Şimdi Ara

Diş hekimliği isteyenler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
98
Cevap
2
Favori
8.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu tyt yi gelecek seneye aktarma işi nasıl oluyor.
    Diyelim bu yaptığım tyt 3k sıralama verdi. Sanki gelecek sene o sıralamada tyt yapmışım gibi mi kabul ediliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam peki devlette ve özelde alınan maaşlar ne kadar oluyor ortalama. Bir de özele geçmek için ne gerekli oluyor eğer bir tanıdığın yoksa.

• Myguvn kullanıcısına yanıt
    Kurlar o kadar çok oynuyor ki maaşlar da değişiyor ben de takip edemiyorum hocam. Ama kabaca sıradan bir diş hekimi 10-13 civarı falan kazanır devlette. Uzmanlığı varsa 17-18lere varır diye biliyorum. Bence düşük çünkü tıp asistanları 17-18 alıyor.

Özelde ise yeni başlayanlar asgari ücretin biraz üstü+pay sistemi döner genelde. Yani mesela 5k maaş+ yaptığın işlerden %20 pay. Eğer sen 30klik bir iş yaparsan 5k+6k=11k cebine giriyor. Siz özelde çalışıp tecrübe kazandıkça sabit maaşınız da payınız da artıyor. Dusa girip uzmanlık kazanırsanız özelde tercih edilebilirliğiniz artıyor. Hele orto ve cerrahi bambaşka bir seviye. Ortodonti en basit tabirle para basan bir uzmanlık dalı.

Özelde iş yapabilmek için el kabiliyeti, hastayla ilişki en öne çıkanlar diyebilirim. Hastayı azarlarsan çevresine bu kötü buna sakın gitmeyin der potansiyel hastanizdan da olursunuz mesela. Bir sürü parametre var ama en önemlisi bu bence.

• Sağ olun hocam çok teşekkürler

• Bir şey de ben ekleyim, reklam yapabilmek. Atıyorum şu instada falan olanlar acayip reklamını yapıp para kaldırıyor

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam tramvaylardaki panolara kadar reklam yapan diş kliniği gördü bu gözler çok deli para harcıyorlar bir kere gitmiştim iyi müşteri çekmişler.

• Up

• hocam uzmanlık yapıp kendi kliniğimi açsam kazanabilir miyim yer hazır sadece malzeme alacağım.

• Louie-Andy Anderson kullanıcısına yanıt
    Kazanırsınız hocam ama kendi kliniğinizi açacağınızı sanmıyorum fikriniz değişir büyük ihtimalle 3-4 kişi bir araya gelip ortak klinik açarsınız

• klinik içinmalzemeler ne kadar tutar hocam

• Louie-Andy Anderson kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam kullanabileceğiniz malzemelerin çok geniş bir fiyat aralığı var

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam bu bilgilerin referansı kim sorabilir miyim?

• Dt.LeeSin D kullanıcısına yanıt
    Hocam en son araştırdığımda bina vs yoktu nerede derse giriliyor?
    Bir de ing olduğu için kontenjan az türkçeye göre bunun bir avantaj olduğunu düşünüyor musunız ?
    Son olarak da genel olarak memnun musunuz başka yeri tercih eder miydiniz ?

• dheroes D kullanıcısına yanıt

Hocam 2. Dönem bina açıldı veznecilerde ana kampüse yakın çok da güzel bir bina. Az kontenjanın şimdilik hiçbir avantajını görmedim prekliniğe türkçelerle giriyoruz zaten. Ben kesinlikle memnunum ya beklediğim gibi çıkmadı ben daha kolay teorik çok daha zor pratik bekliyodum teoriği çok zor pratiği beklediğim kadar zor değil ya da benim elim yatkım protezden kalan çok oldu çünkü ben yüksek puanlarla geçtim bilmiyorum yani. Ancak bir daha olsa bir daha çapa seçerim hiç şüphesiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.