Şimdi Ara

DİŞ HEKİMLİĞİ----> TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yıl diş hekimliği kazandım ama puanımın yettiği tıplar vardı. Sanırım bir hakkımız oluyormuş tıpa geçmek için, bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

• Seneye merkezi yerleştirme puanına bağlı olarak mf3 puanının yettiği bir tıbba geçiş yapabilirsin ama bu yıl için bilmiyorum daha önce bölümünü beğenmeyen bölümünün başlamasından sonraki ay içinde bunun tarihleri var sanırım puanının yettiği başka bir bölüme geçebilir diye bir şey duymuştum bu yeni girenler için de uygulanıyor mu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık diş tıptan daha iyi diyen güvendiğim doktorlar var.yakın zamanda pratisyenlik önemsizleşip uzmanlık dallarında da uzman hekim sayıları dolunca tıpın da karizmasına çizik gelecek deniliyor.
    bu açıdan diş hekimliği daha mantıklı yine de karar sizin hayat sizin.

• "Merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş" bunu yapacaksın :D not ortalamana bakmadan ösym puanının tuttuğu yerlere okulun istediği belgelerle kontenjan hakkı açılan tarihte gidip başvurabilirsin. Bahar dönemindede açıyorlar şubat ayı gibi aklında bulunsun sadece sene sonunda yapılmıyor
  • Cevaplar için teşekkürler. Merkezi puanla 1. sene bitince mi yapıyoruz? Bir de kontenjan olayı var. Yani bir sıralama mevzusu var mı transkripte bakarak?
  • Hocam naptınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memlekete döndüm sınava tekrar hazırlanıyorum şimdi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sibra

Memlekete döndüm sınava tekrar hazırlanıyorum şimdi hocam

Hayırlısı olur İnşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.