Şimdi Ara

Diş Dolgu Fiyatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
217.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dolgu için iğnemi yapıyorlar valla senelerdir dolgu yaptırırım hiç iğne vurmadılar hiçte acı hissetmedim
  • 3 yıl önce kanal + beyaz dolgu 170 TL yaptırdım.
    Orjinal dişimden farksız.
  • 60 TL.Tanıdık var(Okmeydanı-İyi Dişçidir).Ama eğer dolgu yapılacak diş üst dişse bence metal dolgu yap.12 Sene önce metal dolgu yaptırdım hala sapasağlam.
  • 1 haftadır diş doktoru ile boğuşuyorum.
    dolgu ücreti 90 lira alıyor diş başına . en iyi dolgu oymuş. metal doldu 50 lira beyaz dolgu 60 lira en iyiside 90 lira dedi bende en iyisi olsun dedim :)
    öndeki dişlerimin arası çürümeye başlamıştı kötü gözüktüğü için muayeneye gittim tam 10 tane çürük diş gösterdi bana doktor. hepsine dolgu yaptırdık. diş taşlarımı temizledi ama bilseniz nasıl berbattı. çengelli iğneyle resmen hepsini temizledi. diş etlerim kanadı . boyna kan tükürdüm ya dedim yokmu başka yolu. kürdan soksam daha iyiydi :) bir daha bilmiyorum temizletirimyim 150 liraya elektirikli diş fırçası aldım valla . tırstım doğrusu. en kötü olanı açıklamaya geldi dadada dam :D
    20 lik dişim (alttakiler ) yatay şekilde çıkmış gidip röntgen çektirdim. bir tanesi gömülü kalmış ama ötekisi çürümüş diğer dişleride çürütür dedi ve ileride sorun yaratır dedi çek dedim doktor tam 300 lira istedi :( offf dedim ne yaptın doktor ya 1000 lira bayıldık zaten. uzun iş dedi en az 1 saat sürer dedi . gitti ege üniversiteden yardımcı diş hekimi çağırdı.
    neyse o hafta kabus gibiydi ona göre dişlerinize iyi sahip çıkın valla çok acılı bir süreçti.

• İzmir'de bir özel doktor: 5 dolguyu 100 TL'ye yaptı(Ciddiyim)
  • arkadaşım diş doktoru.. beleş
  • geçmiş olsun o dolguyu yaptırana o zaman :) adam 2 saat uğraşıyor 3 tane dişe dolgu yapmak için diş hekimliği sitesinde de fiyat aynı bütün fiyatları sabitlemişler herhalde. senin bahsettiğin doktor alçıyla yaptı herhalde üstünüde sıvayıp boyamıştır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xrepla -- 14 Kasım 2011; 22:50:35 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumyheros -- 26 Şubat 2015; 17:06:40 >
  • cumartesi yaptırdım 70tl aldılar.
  • Küçükçekmece taraflarında oturan varsa babama yönlendirebilirim gayet iyidir
  • @mumyheros

Geçmiş olsun dsotum. Muhtemelen kanal tedavisi gerekecektir gece ağrıdığına göre.

Dişçiye gitmekten başka yapacak bir şey yok.

Geciktirmeden gitmelisin.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumyheros -- 26 Şubat 2015; 17:07:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumyheros

quote:

Orijinalden alıntı: rom11

@mumyheros

Geçmiş olsun dsotum. Muhtemelen kanal tedavisi gerekecektir gece ağrıdığına göre.

hocam gittim diyelim ne kadar tutar bide ufak bi kırık bu kadar ufak bişi nası bu kadar ağrıyo anlamıyorum

valla önce bi muayene yapar normal çürükse yani sinirlere çürük ulaşmadıysa iyi

ama gece yattığında ağrıyorsa kanal tedavisi gerekir diyolardı bana..

normal dolgu çeşidine göre değişiyoda ort. 70 TL dir.

kanal tedavilerinde ise kanal sayısı filan fiyatı artıyodu ort. 150 tl filandır.

tahmini fiyatı tabii, bilen arkadaşlarda yazar.

Geçmiş olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mumyheros

quote:

@mumyheros

hocam gittim diyelim ne kadar tutar bide ufak bi kırık bu kadar ufak bişi nası bu kadar ağrıyo anlamıyorum

valla önce bi muayene yapar normal çürükse yani sinirlere çürük ulaşmadıysa iyi

ama gece yattığında ağrıyorsa kanal tedavisi gerekir diyolardı bana..

normal dolgu çeşidine göre değişiyoda ort. 70 TL dir.

kanal tedavilerinde ise kanal sayısı filan fiyatı artıyodu ort. 150 tl filandır.

tahmini fiyatı tabii, bilen arkadaşlarda yazar.

Geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumyheros -- 26 Şubat 2015; 17:06:06 >

• çektir gitsin o zaman benim sol at tarfta bir azı dişim yok. yokluğunuda hissetmiyorum. onu bir sor doktoruna. benim dişimin içi çürümüştü resmen delikti. bir gece öyle bir ağrı yaptıki sabah doktora nasıl gittiğimi hatırlamam en güçlü ağrı kesici bile fayda etmemişti. allah düşmanımın başına versin diş arısı :) seninkide eninde sonunda bu noktaya ulaşacaktır. en iyisi git biran önce göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrepla

çektir gitsin o zaman benim sol at tarfta bir azı dişim yok. yokluğunuda hissetmiyorum. onu bir sor doktoruna. benim dişimin içi çürümüştü resmen delikti. bir gece öyle bir ağrı yaptıki sabah doktora nasıl gittiğimi hatırlamam en güçlü ağrı kesici bile fayda etmemişti. allah düşmanımın başına versin diş arısı :) seninkide eninde sonunda bu noktaya ulaşacaktır. en iyisi git biran önce göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumyheros -- 26 Şubat 2015; 17:04:57 >
  • geçmiş olsun kanal tedavisi hakkında hiç fikrim yok ama 6 seans olduğuna göre epey zorlu olsa gerek, çürüğü temizleme ve dolgu yapma işlemi 1 diş için 30 dk falan sürüyor.
  • Bugün başladı tedavim bir köpek dişi+bir azı her ikisi de kanal tedavisi.
    biri 2 diğeri 3 kanallı tedavi.dolgular dahil 320 tl.daha bir normal dolgu+bir çekim var
    ama onları sormadım ne kadar.şehir izmir.acaba diş hastanesinde ne kadardır.
    normal dolgu ve çekim için gidelebilir.ama kanal tedavisi için özeli tavsiye ederim.
    zira hastanedeki doktoru bir daha bulup da muhatap olamazsınız bir sorun olduğunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Government

Küçükçekmece taraflarında oturan varsa babama yönlendirebilirim gayet iyidir

Baban cidden iyiyse bir de iyi fiyat verirsen bir şey olunca bakırköyden geleceğim babana.
  • Kesin bi bilgim yok ama eski sevgilimin annesiyle disciye gitmistik onu beklerken duvardaki yaziyi inceliyordum 50tl yaziyordu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.