Şimdi Ara

Diş doktoru veya teknisyeni olan var mi?(fotolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 20lik dişimi çektirdim. Ardından hiç ama hiç ağrım olmadı bugün 4. Gün. Ama yara yerinde bir gariplik olduğunu düşünüyorum.

Kuru soket, alveolit gibi komplikasyonları araştırdım. Ama normal dis iyilesmesi süreci nasıl olduğunu bilmediğim için kafam karman çorman oldu.

Tahminim: dis köklerini kapatacak kadar yeterli bir kanama oldu ve sinirleri kapattığı için ağrıyı kesti. ama yüzeye yakın kısımdaki pıhtı çözüldü ve şuan orada bir boşluk var. Dikiş de atılmadı zaten.

Sizin yorumunuz nedir? Diş doktoru veya teknisyeni olan var mi?(fotolu) Diş doktoru veya teknisyeni olan var mi?(fotolu) Diş doktoru veya teknisyeni olan var mi?(fotolu) Diş doktoru veya teknisyeni olan var mi?(fotolu) Diş doktoru veya teknisyeni olan var mi?(fotolu)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• nasil dikis atilmadi? benim 4 yirmilik disimde alinsi 15-16 yasimdayken ve hepsinde de dikis vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4KabileReisi 4 kullanıcısına yanıt
    Merhaba aynı şekilde 20 lik dişimi çektirdim dikiş de atıldı 2 hafta geçti hiç ağrım yok diye bakmamıştım bugün baktım dişin çekildiği yerde derin bir çukur var korktum ve sizin yazınızı gördüm acaba sizdeki boşluk tam olarak ne zaman doldu benim 2 hafta oldu hala boşluk var iyileşir mi 4 gun sonra doktora gidicem ama ona da sorucam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.