Şimdi Ara

Diş çektirdim durum çok kötü Ateş Ateş Ateş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
35.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün sağ üst arka sol üst arka 2 dişim çekildi biri cerrahi. Gece 40 a kadar yükseldi. Ateşim şu anda 37,50 Daha önce diş çektirdikten sonra ölen bir kaç kişiyi biliyorum. Böyle yüksek ateş falandan sonra. Diş hekmini aradım ulaşamadım. Doktora gitmeliyim mi sizce?

• Dostum doktora git buraya yazmaktansa hemde acele et bence. Sağlık bu başka bir şeye benzemez. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: POWER64

Dostum doktora git buraya yazmaktansa hemde acele et bence. Sağlık bu başka bir şeye benzemez. Geçmiş olsun.

Geceyi atlattığım ve şu anda yavaş yavaş düştüğü için bu konu hakkında bilgi sahibi birinden cevap bekliyorum. Yani bir tehlike söz konusumu diye.

Sağolasın
  • diş çektirmeden önce enfeksiyon var mıydı?? antibiyotik falan aldın mı bunun için??eğer enfeksiyon tam kurumamışsa bununla ilgili de olabilir,yaşadığın stressden de vücut tepkisi olarak ateşin yükselmiş olabilir,düşüyorsa normalde,tekrar yükselirse doktora git bence...
  • antibiyotik kullanman gerekebilirdi böyle bir operasyonun 24 saat öncesinden başlayarak. bunu yapmış mıydınız? Antibiyotik alınmasına rağmen mi ateşiniz bu kadar çıktı.

Doktor değilim bir hekim daha iyi bilir, ama kendim ve çevremden yakinen takib ettiğim içim durumu biliyorum.
  • Geçmis olsun kardes.Bende son çektirdigimde fena olmustum ama ates falan basmisti ama geçti sonunda.
    Ciddi bir durum oldugunu sanmiyorum.Eger kendini tekrar kötü hissedersen doktora gidersin
    quote:

Orjinalden alıntı: samplus

quote:

Orjinalden alıntı: POWER64

Dostum doktora git buraya yazmaktansa hemde acele et bence. Sağlık bu başka bir şeye benzemez. Geçmiş olsun.

Geceyi atlattığım ve şu anda yavaş yavaş düştüğü için bu konu hakkında bilgi sahibi birinden cevap bekliyorum. Yani bir tehlike söz konusumu diye.

Sağolasın

• Çok teşekkürler arkadaşlar. Evet 2 gün önce antibiyotik kullanmaya başladım. Bu gece yine ateşim yükselirse gidicem. Sağolun önerileriniz için
  • Üstadım kuvvetle muhtemel yükselecektir.
    Genellikle bu tarz rahatsızlıklar siz de bilirsiniz ki geceleri nüksederler ve artarlar.

Bu nedenle gündüz imkânınız varken hekiminize uğrayınız.
    Gece çok daha zahmetli ve zor olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.