Şimdi Ara

DİŞ BEYAZLATMA (BLEACHING)ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
31
Favori
89.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce diş hekimine hiç gitmedim mutlaka güvenilir ve makul bir yer olması gerekiyor benim için belki bir bilen çıkar da ona göre gideriz
  • Dış beyazlatma zararlı diye biliyorum ben. Diş minesini aşındırdığı için ilerde diş devamlı soluk kalıyor ve çabuk çürüyor diye hatırlıyorum (2 olayda dişçilerin ekmeğine yağ sürer )
    Tabi diş temizletmeyle karıştırmamak lazım. Diş temizlemek aralardaki ve arkalardaki tartarları kırma işlemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

Orijinalden alıntı: cracker288

Ya ne beyazlatması dişlerini karbonatla fırcala daha iyi .... Hemde 300 Tl kazıklanmaktan kurtulursun

seni kazikladilar heralde

Yoo ben hiç bir zaman öyle yerlere gitmem gidenede bişey demem ....Her zaman evden bir çaresini bulurum

• adam akıllı beyazlatma işlemi hiçbir şekilde dişlerinize zarar vermez. ayrıca gidip mineyi de aşındırmaz çok gelişti teknikler...

hayatınızda denemeniz gereken bir duygu diş beyazlatma muhakkak yaptırın...

ayrıca laflarınıza biraz dikkat edin ne demek diş hekimleri soygunculuk yapıyor?

bu arada diş hekimiyim ve çene cerrahisi asistanıyım.
  • Ankarada bir kac klinik ile telefon gorusmesi yaptim. Home bleaching 250-300 liradan 500$ a kadar cikabiliyor. Office bleaching ise 750 lira dolaylarinda fakat 1000 euro fiyat veren kliniklerde var. Her iki yontemde karma olarak uygulanabiliyor en cok tavsiye edilen ise bu 1000 liradan basliyor. Gorusmelerden sonra kafamda bir klinikte karar kildim reklam olmamasi icin buraya yazmiyorum ama ozel mesaj ile ayrintili konusabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadream

adam akıllı beyazlatma işlemi hiçbir şekilde dişlerinize zarar vermez. ayrıca gidip mineyi de aşındırmaz çok gelişti teknikler...

hayatınızda denemeniz gereken bir duygu diş beyazlatma muhakkak yaptırın...

ayrıca laflarınıza biraz dikkat edin ne demek diş hekimleri soygunculuk yapıyor?

bu arada diş hekimiyim ve çene cerrahisi asistanıyım.

doktor bey beyazlatma işlemi yaptırdıktan sonra sigara içinlerin çok kısa zamanda beyazlık tekrar eski haine dönüyü sararıyo diyolar doğrumu
  • ev tipi bleaching iyimiş gene, izmirdeki özel diş hastanesinde çalışan doktorlar en az 1000 tl fiyat biçiyorlar.
  • bir kere yaptırmıştım arkadaş doğru demiş düzenli olarak yaptırmanız gerek.Şuanda ilk yaptırdığım gibi değil.Ama elime ilk para geçtiğinde yaptıracağım tekrar.2 sene önce 2 milyar vermiştim.Tabi yerine göre , kişiye göre , doktoruna göre fiyatlarda oynama çok oluyor.

edit : Office Bleaching yaptırmıştım.O zamannın parasıyla 1.400 küsür dolar vermiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knoxville -- 21 Eylül 2011; 12:32:06 >
  • Bakın beyler.

Diş macunu + cep sodası= bembeyaz dişler

Diş macununu diş fırçasına sıkın
    Macunun üstüne tamamen kaplayacak şekilde cep sodası (karbonat ) dökün
    3 dakika fırçalayın.
    2 - 3 fırçalama sonra işte size bembeyaz dişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IspanyoL

Bakın beyler.

Diş macunu + cep sodası= bembeyaz dişler

Diş macununu diş fırçasına sıkın
    Macunun üstüne tamamen kaplayacak şekilde cep sodası (karbonat ) dökün
    3 dakika fırçalayın.
    2 - 3 fırçalama sonra işte size bembeyaz dişler.

diş minesine zarar vermiyomu karbonat
  • bugun bir diş kliniğine gittim bilgi almak için office BLEACHING 10 ton, home BLEACHING 2,3 ton renk açacağini söylediler,, 2,3 ton açacaksa eğer home BLEACHING yaptirmak anlamsız geldi..office BLEACHING 5 yıl etkisi sürüyomuş 750 tl diğeri 300tl
    edit:internettede tam tersi yaziyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 24 Eylül 2011; 18:55:24 >
  • quote:

bugun bir diş kliniğine gittim bilgi almak için office BLEACHING 10 ton, home BLEACHING 2,3 ton renk açacağini söylediler,, 2,3 ton açacaksa eğer home BLEACHING yaptirmak anlamsız geldi..office BLEACHING 5 yıl etkisi sürüyomuş 750 tl diğeri 300tl

o diş kliniği nerede?
    Düzgün ve kaliteli bir yer mi acaba?
    Office Bleaching'in 5 yıl etkisinin süreceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TıB

quote:

bugun bir diş kliniğine gittim bilgi almak için office BLEACHING 10 ton, home BLEACHING 2,3 ton renk açacağini söylediler,, 2,3 ton açacaksa eğer home BLEACHING yaptirmak anlamsız geldi..office BLEACHING 5 yıl etkisi sürüyomuş 750 tl diğeri 300tl

o diş kliniği nerede?
    Düzgün ve kaliteli bir yer mi acaba?
    Office Bleaching'in 5 yıl etkisinin süreceğini sanmıyorum.

oraya bidaha gitmeyeceğim kesin başka bi yere daha soracağım

• Bende kola içmekten alt dişlerimin birisinde leke oluştu onlardan çok rahatsızım. gitsem halledilir mi bu bahsettiğiniz 300-500 falan fazla bence çok masrafada giremem maalesef
  • m.b
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Bende kola içmekten alt dişlerimin birisinde leke oluştu onlardan çok rahatsızım. gitsem halledilir mi bu bahsettiğiniz 300-500 falan fazla bence çok masrafada giremem maalesef

o lekeler diş temizletsen geçer beyazlatmana gerek yok masrafı 75 tl
  • forever bright diş macunu var.ondan alın taş leke ağız kokusundan kurtulun gitsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-guzellik-kozmetik-agiz-dis-dis-macunu-forever-bright-dis-macunu-62795438/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

forever bright diş macunu var.ondan alın taş leke ağız kokusundan kurtulun gitsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-guzellik-kozmetik-agiz-dis-dis-macunu-forever-bright-dis-macunu-62795438/detay/

beyazlatma işi diş macunuyla olacak iş değil
  • rezerve
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.