Şimdi Ara

Diş ağrısı meselesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce kanal tedavisi olan dişimde ağrı oluştu. En ufak birşey deydiğinde canım yanıyor. Hiç zaman kaybetmeden dişçime gittim ve dişin boyutu ile alakalı olabileceğini, kanal tedavisi yapılmış olduğu için, dişin bir sorunu olma ihtimalinin pek bulunmadığını söyledi. Akabinde dişçim emin olmak için hiç dişimi uyuşturmadan dişimi törpülemeye başladı ve hiç bir acı hissetmedim. Şuan aynı acı devam ediyor, tekrar kendisi ile telefonda konuştuğumda, çene sinir bölgesinde vücut bağışıklılığı sebebi ile bu tip bir olayın yaşanma ihtimali olduğunu söyleyerek antibiyotik ve ağrı kesici kullanmamı, 3-4 gün içinde geçmediği taktirde tekrar gelmemi istedi. Bu olayın sebebi ne olabilir. Yani anlayamadığım şey ben dişimin iç yüzeyine dokunduğumda dahi acı hissediyorken, dişimi törpülerken gram canımın acımaması. Bu olay sizce ne olabilir. Başına gelen var mı?

• Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal tedavisinde sinirleri oyuyorlar. Doğru düzgün sinir olmadığı için acı çekmezsin. İyi uyuştururlarsa hissetmezsin bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkür ederim. İçim rahatladı
  • uyuşturmadan yapılırsa felaket ağrır. sonrası daha da meşakkatli, nekahet döneminde özellikle. acılar çok uzun süre devam edebiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.