Şimdi Ara

DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
8
Favori
13.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yunanistan etapları için birşeyler derdim de durduk yere ban yemenin alemi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 tl verip aldık bakalım :) yıllar önce pc de collin mcrae rally hayranı olmuştum. inşallah o zevki verir bu oyun ps4 de.
    ama direksiyon yok. gamepadle oynamak durumundayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

150 tl verip aldık bakalım :) yıllar önce pc de collin mcrae rally hayranı olmuştum. inşallah o zevki verir bu oyun ps4 de.
    ama direksiyon yok. gamepadle oynamak durumundayım

aLLah kolaylık versın

Küfürbaz olacan demedi deme
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Game pad ile hiç şansın yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çöp. 40 milyon satmış cihazda direksiyonu olan 500.000 kişi bile yoktur. Sen oyununu gamepad'e göre ayarlayamıyorsan hiç çıkarma daha iyi.

• Ama oyun hakkını veriyor. Gerçekten 'nefes kesici'. Nefesi tutarak aldığım viraj çok oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS_228 -- 3 Eylül 2016; 19:16:44 >
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Hocam gamepadle oynuyorun hiçte kötü değil. Direksiyon elbette daha çok zevk verir ama gamepadle de çok rahat oynanıyor:) İyi gazlamalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Abartmayın arkadaş siz de, direksiyon ticareti mi yapıyorsun anlamadım ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Karıyerde Elite zorluk ve üzerindeki yarışlarda game pad ile ilk 3'e bile giremezsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Karıyerde Elite zorluk ve üzerindeki yarışlarda game pad ile ilk 3'e bile giremezsiniz

Sen direksiyonla girdin mi? Onu bırak profesyonel de girdin mi?

• Ben bitirdim kariyer modunu. Elite ve Pro da 1. Masters da 2. oldum ve artık arada bir öylesine turlamak için açıyorum oyunu. Game pad ile oynarken ilk 3'e zor gırıyordum wheel ile uçuyorum diyebilirim.

• quote:

Ben bitirdim kariyer modunu. Elite ve Pro da 1. Masters da 2. oldum ve artık arada bir öylesine turlamak için açıyorum oyunu. Game pad ile oynarken ilk 3'e zor gırıyordum wheel ile uçuyorum diyebilirim.

%100 yaptın yani oyunu :)

• Selamlar, kutulu Dirt Rally Legend Edition PS4 satan var mıdır aramızda?

• İllaha ki direksiyon mu gerekiyor
  • Bende legend edition var. Ekstra bu ray çıktı içinden

• Arkadaşlar aranızda thrustmaster t150 kullannan var mı. Sırf bu oyun için almanyadan getircem,. Daha önce ps1 de colin mcrea oynamıştım onun tadını başka hiçbir rally oyununda almadım. Yorumları okudum fena gaza geldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin.10

Arkadaşlar aranızda thrustmaster t150 kullannan var mı. Sırf bu oyun için almanyadan getircem,. Daha önce ps1 de colin mcrea oynamıştım onun tadını başka hiçbir rally oyununda almadım. Yorumları okudum fena gaza geldim.

Bende var dostum t150 bende almanyadan getirttim 450 tl ye mükemmel bir direksiyon tr fiyatı 1.000 tl ye dayanmışken mutlaka getirt bence
  • cevap için teşekkürler marco dediğin gibi burda fiyatlar uçmuş durumda.haftaya gelmiş olur deneyimlerimi yazarım.

• Oyunu geç de olsa denedim.
    Konu da gamepad için kontroller aşırı zor olduğundan bahsedilmişti, ancak öyle değilmiş. Gamepad ile oynamak çok rahatmış. (Yardımlar kapalı), tabi çok iyi turlar atmak zor. Dedim ki birde direksiyonla deneyelim; direksiyon tepkileri ile gamepad in alakası yok. Oyun direksiyon bağlayınca başka bir şey olur. RBR tadını kesinlikle veriyor. Hatta RBR deki o fazla kayma olayı (bence) bunda yok, ideal olmuş. Yol tepkileri konusunda biraz daha denemem gerekli o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ancak direksiyon için uygun ayarları kesinlikle yapmak gerekli, onu da bulana kadar bir kaç gün uğraşırım herhalde.
    Grafik ve sesler çok güzel olmuş. Menüler fazla sade olmuş, biraz görsel koysalar seçilebilirliği artırırdı.
    Rally seven herkesin oynaması gereken bir yapım.
  • Dr.Gonzo kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yorumlamışsın kubilay hocam tüm yazdıklarına katılıyorum.

Benimde T150 ile denediğim oyunlar arasında direksiyonun hakkını veren iki oyundan biri kesinlikle dirt rally dir diğeride assetto corsa dur.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.