Şimdi Ara

DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!! (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
8
Favori
13.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almak istiyordum ama yazdıklarınızdan sonra vazgeçtim galiba. ds4 ile o kadarmı zor? Direksiyonla gamex'te turnuva birinciliğim var aslında çabuk alışırımda direksiyona yerim yok evde. Aklına geldikçe hevesleniyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyun aşırı zor olduğu için alıp oynayan çok az kişi var ondandır.

Tabi kişisel tercihler,saygı duyarım ama zor olanı oynamak her zaman daha güzel olur.Basit oyunu bir oynarsın iki oynarsın üçüncüde sıkılırsın ama simülasyon tarzı oyunlarda başarma hazzı,gerçekcilik,her şeyin sana bağlı olması vs çok daha güzel ve devamlılık getiriyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun tr psn de indirimde. 119tl. hesapta plus varsa 98 tl. plus ım amerikan psn de olmasa 98tl fiyat çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 4 Ağustos 2016; 19:25:21 >
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    Tr hesap açıp deneme plusla da alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsiyahbembeyaz

quote:

Tabi kişisel tercihler,saygı duyarım ama zor olanı oynamak her zaman daha güzel olur.Basit oyunu bir oynarsın iki oynarsın üçüncüde sıkılırsın ama simülasyon tarzı oyunlarda başarma hazzı,gerçekcilik,her şeyin sana bağlı olması vs çok daha güzel ve devamlılık getiriyor...

Kesinlikle katılıyorum, oyun zor ve yarış sırasında yaptığınız tek bir hata bile sizi sıralamada gerilere itiyor. Önceki oyunlardaki rewind özelliği sim oyunu olduğu için zaten yok ve buda sizi mecburen devamlı restart atmanıza sebep oluyor. Oyunda 97 saati devirdim kariyerdeki Elite şampiyonası bitmek üzere ve sadece masters kaldı. Oyun çok zor ama bir o kadar da bağımlılık yapıcı ve sizi hırslandırıyor en ıyı zamanlamayı yapmak için devamlı oynuyorsunuz zamanın nasıl gectığını anlamıyorum bile ama maximum zevk için wheel sistemi şart onuda belirteyim.

DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: simsiyahbembeyaz

quote:

Kesinlikle katılıyorum, oyun zor ve yarış sırasında yaptığınız tek bir hata bile sizi sıralamada gerilere itiyor. Önceki oyunlardaki rewind özelliği sim oyunu olduğu için zaten yok ve buda sizi mecburen devamlı restart atmanıza sebep oluyor. Oyunda 97 saati devirdim kariyerdeki Elite şampiyonası bitmek üzere ve sadece masters kaldı. Oyun çok zor ama bir o kadar da bağımlılık yapıcı ve sizi hırslandırıyor en ıyı zamanlamayı yapmak için devamlı oynuyorsunuz zamanın nasıl gectığını anlamıyorum bile ama maximum zevk için wheel sistemi şart onuda belirteyim.

DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!!

Yaptın mı %100 ?

• %80 şuan kasmaya devam:)

• Normalde bu tip postları hiç sevmem ama elimde acil satılık Thrustmaster T100 mevcut arkadaşlar ilgilenen olursa;

https://forum.donanimhaber.com/m_119605187/tm.htm
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Hocam gimx ile calisiyor degil mi

• memoxis44 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Arkadaslar oyunu psn den alamadim su kredi karti mevzu yuzunden hata veriyor defalarca denedim. Sec hakki olan ya da pri satan varsa lutfen pm atabilir mi saygilar

• Pri hesap olarak oyunu satan varsa alabilirim.
  • Oyun ciddi anlamda bağımlılık yapıyor

• Bi alabilsek =) @MARCO

• quote:

Orijinalden alıntı: memoxis44

Bi alabilsek =) @MARCO

Buyur hocam fırından taze çıktı
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Hocam en çok hangi pistte zorlandın :)

• En zor pist Yunanistan en çok zevk aldığım Finlandiya

• Galler buzlu ve karlı pistte çok zorlanmıştım ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Hocam en çok hangi pistte zorlandın :)

Kesinlikle yunanistan hem toprak pist araba çok kayıyor hemde dağda geçiyor yolun sol tarafı uçurum insan gaza basmaya korkuyor

En çok zevk aldığım yol monaco benim dağdan aşa inerken U virajların zevki bambaşka

Dediğim yol stage 2 olan ne kadar strese sokan bir yol sol taraf komple uçurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 24 Ağustos 2016; 12:53:08 >
  • Arkadaşlar yarışlara başlamadan önce piste göre ayarlama yapıyormusunuz? Süspansiyon,fren,vites vb. Gibi ayarları kastediyorum.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.