Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
28
Favori
63.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clubman'de yarışıyorum kariyerde. Oyuna girmeye çekinir oldum her virajda kalbim çıkıyor.
  • Sene geçen sene ozaman güzel bi masaüstü gtx970li bi pcim vardı :) Videoyu yüklemişim herkese açık yapmamışım.

Yeni fark ettim izleyelim bakalım :) Benim için efsane oyunlar listesine şimdiden girdi.

Hala oynuyorum arada

• şuan steam de 17 tl . dirt 4 de 44 tl .
  • 3 ay sonra tekrar oynadım bugün, gerçekten müthiş bir ralli simülasyonu. Monthly Event'e giriş yaptım, belalı Yunanistan için açılışı yapıyor, 1300.'uncu sıralardan başladım 😂 Pc'de de baya oyuncusu var hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu oyun yeni bir oyun değil galiba.hala gideri varmi? trusmaster t300rs direksiyonum var.iyi bir yarış oyunu arıyorum.
  • Hocam t300 le çok eğlenirsiniz bu oyunda . Low grip modunuda yapınca son zamanlarda çıkmış en iyi ralli oyununa sahip oluyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Hocam t300 le çok eğlenirsiniz bu oyunda . Low grip modunuda yapınca son zamanlarda çıkmış en iyi ralli oyununa sahip oluyorsunuz

hocam oncelikle ilgi alakanıza tşk ederim.oyunu aldım.dün denedim.yanlız direksiyon ayarları nerde bulamadım.otomatikde algilamadi.t300 rs m caliyor bi sıkıntısıda yok ama oyunda calışmiyor.oyunun kontrol bolumunden neyi aktif etmem gerekiyor?
  • Hocam oyunun kontrol ayarlarına bi göz atarsanız oradan ayarlanması lazım şu anda gözümün önüne getiremedim menüyü

• direksiyon ayarı nerden yapılıyor yardimci olabilecek varmi arkadaşlar?
  • Selamlar arkadaşlar kış indirimlerinden Dirt Rally aldım oyunu açıyorum kısa süreli Dirt Rally yazısı gelip kapanıyor oyun.2 Kez doğrulama yaptım 1 kez sil yükle aldım lütfen hızlı cevap verin ne yapacağım :'(
  • Klavyeyle oynayan bir fakir benim sanırım :) Sağ ve sol yönleri . ve ; tuşları ve değiştirmeyi bulamadım malesef. O kadar ters ki nokta solda olmasına rağmen basınca sağa gidiyor çok sinir bozucu bir durum. Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim
  • Beyler bazen virajlarda filan teker tam dönmüyor gibi hissediyorum bu durum olduğunda gaza bassamda araç hızlanmıyor aksine yavaşlıyor sebebini anlayamadım 295 beygir m3 var altımda direksiyonu sola çevirip gaza aniden abanınca asfaltı kazıması lazım virajlarda normalde
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    1980 ler m3 çok deli araba . çok güçlü ve yeni elektronik fren,dengeleme sistemleri olmadığı için herşey sizin manuel gaz-fren-direksiyon hamlelerinize bakıyor. kullanımı 2000-2010 araçlarına göre farklı ondan olabilir. arabayı sağa kırıkken bi anda sola kırarsanız kayma halinde olabilir bir süre. direksiyon geç döner yük bindiği için bide.alışmanız lazım. alışınca eski güçlü araçları kullanması daha zevkli aslında mesela yasaklanmış olan grup b arabaları çok zevkli. hafif araca uçak motoru takmışlar sanki öyle bir klasman araba uçuyor.şuan multi milyoner olsan grup b yarışı yapamazsın ama bu oyunda serbest dd... tabi senin ayarlarda,direksiyonda falan bozukluk varsa o başka ..

grup b cilere selam

çok kontrolsüz araçlar.gaza basmak cesaret ister.. en sonunda en ünlü pilot bi ağacın tepesinde yanarak ölünce yasaklanmış..bir sürü seyirci de uçmuş yarışlarda. onlar da zevkten ne yapacaklarını şaşırmış. şimdiki herşeyi kontrol altında olan araçlar daha sıkıcı aslında. ama insan hayatı olayı değiştirmiş ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dijitalbaskı -- 13 Şubat 2018; 0:45:46 >

• Eylül ayında muhtemelen dirt rally 2 duyurusu gelecek

https://www.teamvvv.com/en/news/comments/Is-DiRT-Rally-2-coming-in-2019

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dijitalbaskı D kullanıcısına yanıt
    Seyirci profilinden dolayı pek sevmiyorum Group B'yi. Mesela ralli pilotu olsam sırf o seyirci profili yüzünden yarışmazdım o klasmanda.
    DiRT Rally (2015) [ANA KONU]
    Şuna bak, araba görecem diye yolun ortasında bekliyorlar. İnsan gaza basmaya korkar stres yapmaktan kafayı sıyırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Seyirci profilinden dolayı pek sevmiyorum Group B'yi. Mesela ralli pilotu olsam sırf o seyirci profili yüzünden yarışmazdım o klasmanda.

Şuna bak, araba görecem diye yolun ortasında bekliyorlar. İnsan gaza basmaya korkar stres yapmaktan kafayı sıyırır.
    Abi group B olduğu için o kadar seyirci var emin ol.

Rally de en değerli klasmandı.Çünkü sınırsız güçle yarışabiliyordun.

• EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Üstadım seyirci olsun da, aracın bir saniye sonra geçeceği yerde olmasın. Yemin ediyorum pilot olsam gaza basmaya korkarım, ya birisi çekilemezse ya da birisi düşerse ne bileyim. Bana anormal geliyor. Tamam sınırsız güç müthiş bir zevk ama arabayı da geçeceği yoldan izleme.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    :) Herkesin keyfi farklı usta yapacak birşey yok.Adamlar iliklerine kadar adrenalin yaşamak istiyor demekki.
  • Artık günün stresini pikes peak ile atıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 30 Ağustos 2018; 16:19:10 >
  • vay canına adamlar ne yapmış böyle
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.