Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
28
Favori
63.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda böyle kanser eden oyun oynamadım. Bloodborne oynadım dark souls oynadım böyle sinir olup küfür ettiğimi hatırlamıyorum.Senelerdir dirt oynarım 1-2-3 hepsini oynadım ama kontrolleri böyle odun oyun görmedim.60 ların araçlarıyla 7 yarış 2 saati geçti sinirden kapattım.Millet açar stres atar bu oyunu oynayan verem olur.Bırakın gidin oyun falanda yapmayın.Yılların oyununu ne hala getirmişsiniz grafik kasacağınıza biraz oynanışa yönelseydiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Hayatımda böyle kanser eden oyun oynamadım. Bloodborne oynadım dark souls oynadım böyle sinir olup küfür ettiğimi hatırlamıyorum.Senelerdir dirt oynarım 1-2-3 hepsini oynadım ama kontrolleri böyle odun oyun görmedim.60 ların araçlarıyla 7 yarış 2 saati geçti sinirden kapattım.Millet açar stres atar bu oyunu oynayan verem olur.Bırakın gidin oyun falanda yapmayın.Yılların oyununu ne hala getirmişsiniz grafik kasacağınıza biraz oynanışa yönelseydiniz

Oyunun olayi zaten. Toprak yolda akip saatte yuz kilometreyle viraj alsak o zaman sorun olurdu Crew ve son cikan Nfsye bakin siz en iyisi.

Bu arada ustte soran arkadasa ishafen,bence yeni dirt oyunu en az iki uc yil cikmaz. Ben bir grid oyunu bekliyorum firmadan bu ayarda. En son driveclub yapimcilarini da bunyelerine katmislardi. Oyun 45 tlye dusuyor ve oynanis suresi epey uzun. Gunluk haftalik ve aylik eventlar da var. Parasini her turlu cikarir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 26 Ekim 2016; 1:42:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Hayatımda böyle kanser eden oyun oynamadım. Bloodborne oynadım dark souls oynadım böyle sinir olup küfür ettiğimi hatırlamıyorum.Senelerdir dirt oynarım 1-2-3 hepsini oynadım ama kontrolleri böyle odun oyun görmedim.60 ların araçlarıyla 7 yarış 2 saati geçti sinirden kapattım.Millet açar stres atar bu oyunu oynayan verem olur.Bırakın gidin oyun falanda yapmayın.Yılların oyununu ne hala getirmişsiniz grafik kasacağınıza biraz oynanışa yönelseydiniz

Oyunun olayi zaten. Toprak yolda akip saatte yuz kilometreyle viraj alsak o zaman sorun olurdu Crew ve son cikan Nfsye bakin siz en iyisi.

Bu arada ustte soran arkadasa ishafen,bence yeni dirt oyunu en az iki uc yil cikmaz. Ben bir grid oyunu bekliyorum firmadan bu ayarda. En son driveclub yapimcilarini da bunyelerine katmislardi. Oyun 45 tlye dusuyor ve oynanis suresi epey uzun. Gunluk haftalik ve aylik eventlar da var. Parasini her turlu cikarir.

Yok hocam kızıyorum ama güzel oyun sadece diğer dirt oyunları daha kolaydı.Bu şu ana kadar çıkan en zor dirt oyunu bence.Kıza kıza oynarım ben bloodborne u da böyle oynamıştım :)

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam kızıyorum ama güzel oyun sadece diğer dirt oyunları daha kolaydı.Bu şu ana kadar çıkan en zor dirt oyunu bence.Kıza kıza oynarım ben bloodborne u da böyle oynamıştım :)

Oyunu mundar etmisler deyince garipsedim ben de. Project Cars denediniz mi? denemediyseniz kesinlikle deneyin, insanlar oynayamasin diye ozellikle yapilmis. Onu oynadiktan sonra dirt rally cocuk oyuncagi kalir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oyunu mundar etmisler deyince garipsedim ben de. Project Cars denediniz mi? denemediyseniz kesinlikle deneyin, insanlar oynayamasin diye ozellikle yapilmis. Onu oynadiktan sonra dirt rally cocuk oyuncagi kalir.

Hocam ben yarış pistlerini sevmiyorum. O yüzden rally oyunları favorim.Onu geçen sene denemiştim ama bilgisayarım eskiydi.Yeni değiştirdim ona da bakacam bir ara forum sayfasına sinir dolu bir mesaj atarım o zaman

• Merhabalar setup vehicle ayarlarını nasıl yapıyorsunuz acaba
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, zor oldugundan oynamıyorum artık onla mı ugraşıcam :) Ön siparişle almıştım ama pişman oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 4 Kasım 2016; 4:28:12 >
  • Oyun su ana kadar oynadıgım en zor ve aynı zamanda en sacma rally oyunudur.
    Colın mcrae rally 2.0 dan berı tum rally oyunlarını bıtırdım.En guzelıde bence colın mcrae rally 04 ıdı.05 de guzeldı.

Bana gore eksı ozellıklerı:
    1- Dıs gorunum kamerası(arka kamera)aracın hızı artınca aractan uzaklasıyor sabıt kalması gerekırdı.
    2- Neden lastık seceneklerı yok belkı ben %65 tarmac, %35 lıght gravel olan parkurda gravel lastık takacam oyun buna nasıl musaade etmez.
    3- Lastık sag sol donus acılarının sensıvıty ayarını %0 yapmama ragmen lastıkler cok anı rekleks verıyor.Daha cok yumusatmaları lazım f510 gamepad ıle ıstedıgım ayarı yapamıyorum.Ayrıca donus yapmayı bıraktıgınızda dıreksıyon anında merkez pozısyona gelmez yavas yavas gelmesı lazımdı.
    4- Tumsekler tam bas belası.Aracın herhangı bır lastıgı ufacık bır tumsege gelse arac kendını fırlatıyor.Kagıt gıbı arac yapmıslar bu aracın agırlıgı yok mu?
    5- Bır parkuru bastan asagı fren dısklerı kıpkırmızı sekılde bıtırdım.Dıger parkura gecerken brake sadece %5 hasar gormustu sacmalık.
    6- Ufacık bır yol dısı oldugunuzda hemen aracı recovery edıyor 15sn gırıverıyor.Belkı ben toparlıcam tekrar yola donecem.
    7- Master olarak oynadıgınızda gamepad ıle bu surelerı gecmenız mumkun degıl.Sankı herkeste dfgt var.
    8- En onemlısı aerodynamıc nasıl olmaz.Downforce nasıl olmaz.Koskoca subaru ımprezada 100km yapınca 300kg agırlık basan kanat var sankı yokmus gıbı davranıyor oyun.Gıttım ozellıkle arkayı vurarak kanatı kırdım o sekılde surdum var ıle yok arasında hıc fark yok bu tamamıyle sacmalık.
    9- Oyundakı gorsel hasar ıyı durumda fakat mekanık hasarda bır o kadar berbat durumda.Radyator delı gıbı su kaynatıyor arac yıne 200km ye cıkıyor.Motor surus esnasında araca hasar vermeden bıle hasar gorebılmelı.Debrıyaj teklemelı.Frenler eskımelı.Lastıkler asınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 5 Kasım 2016; 23:58:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Oyun su ana kadar oynadıgım en zor ve aynı zamanda en sacma rally oyunudur.
    Colın mcrae rally 2.0 dan berı tum rally oyunlarını bıtırdım.En guzelıde bence colın mcrae rally 04 ıdı.05 de guzeldı.

Bana gore eksı ozellıklerı:
    1- Dıs gorunum kamerası(arka kamera)aracın hızı artınca aractan uzaklasıyor sabıt kalması gerekırdı.
    2- Neden lastık seceneklerı yok belkı ben %65 tarmac, %35 lıght gravel olan parkurda gravel lastık takacam oyun buna nasıl musaade etmez.
    3- Lastık sag sol donus acılarının sensıvıty ayarını %0 yapmama ragmen lastıkler cok anı rekleks verıyor.Daha cok yumusatmaları lazım f510 gamepad ıle ıstedıgım ayarı yapamıyorum.Ayrıca donus yapmayı bıraktıgınızda dıreksıyon anında merkez pozısyona gelmez yavas yavas gelmesı lazımdı.
    4- Tumsekler tam bas belası.Aracın herhangı bır lastıgı ufacık bır tumsege gelse arac kendını fırlatıyor.Kagıt gıbı arac yapmıslar bu aracın agırlıgı yok mu?
    5- Bır parkuru bastan asagı fren dısklerı kıpkırmızı sekılde bıtırdım.Dıger parkura gecerken brake sadece %5 hasar gormustu sacmalık.
    6- Ufacık bır yol dısı oldugunuzda hemen aracı recovery edıyor 15sn gırıverıyor.Belkı ben toparlıcam tekrar yola donecem.
    7- Master olarak oynadıgınızda gamepad ıle bu surelerı gecmenız mumkun degıl.Sankı herkeste dfgt var.
    8- En onemlısı aerodynamıc nasıl olmaz.Downforce nasıl olmaz.Koskoca subaru ımprezada 100km yapınca 300kg agırlık basan kanat var sankı yokmus gıbı davranıyor oyun.Gıttım ozellıkle arkayı vurarak kanatı kırdım o sekılde surdum var ıle yok arasında hıc fark yok bu tamamıyle sacmalık.
    9- Oyundakı gorsel hasar ıyı durumda fakat mekanık hasarda bır o kadar berbat durumda.Radyator delı gıbı su kaynatıyor arac yıne 200km ye cıkıyor.Motor surus esnasında araca hasar vermeden bıle hasar gorebılmelı.Debrıyaj teklemelı.Frenler eskımelı.Lastıkler asınmalı.

Ne desen haklısın hocam hele o ufak tümseklerde arabanın uçması beni deli ediyor

• Arkadaşlar merhaba sorun bende mi bilmiyorum ama bende oyun 1.22 olarak görünüyor. Güncellemeler kapalı falan değil ama neden böyle anlamadım.
  • Arkadaş dirt 3 complete steam dan indirdim oyun başlarken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yardımcı olabilecek varmı

Edit:buraya yazmam doğru mu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: duranUysaL

Arkadaşlar merhaba sorun bende mi bilmiyorum ama bende oyun 1.22 olarak görünüyor. Güncellemeler kapalı falan değil ama neden böyle anlamadım.

arkadaşlar bir bakabilir misiniz.. Oyunu açtığınızda sol üstteki sürüm 1.22 mi yoksa 1.23 mü. Bende sürekli 1.22 gözüküyor.
  • 1.22 bende de
  • LiveForSpeed kullanıcısına yanıt
    Neden öyle acaba. 1.23 değil mi normalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 1.1 versiyonunu torrentten indirdim. 1.23 ile arasında çok fark var mı? eksik araç ve pist falan?

yalnız iyi ki satın almamışım , xbox pad ile oynamak imkansız. bir de araç sürekli uçuyor, arabanın ağırlığını hissedemedim hiç.

ilk denememde 3km lik en kısa parkurda 45 saniye geride kaldım. bi tarafımı yırtsam bu fark 20 saniyeye iner anca.

game pad ile oynayan arkadaşlar, hassasiyet ayarları nerden yapılıyor ve tavsiyeniz var mı?
  • el freni ile hairpin leri dönerken araba bayılıyor. çok yavaşlıyor, devir düşüyor. bunun çözümü nedir?
  • arkadaşlar oyunu sakın need for speed tarzı lastik gibi bi oraya bi buraya savrulup yolun ortasına gelen otomobillerin olduğu oyunlarala karşılaştırmayın, öyle bi beklentiniz de olmasın üzülürsünüz..

bu gerçek yarışçıların oyunu .. normal araba kullanırken ne ise burda da o.normal hayatta o taşa çarparsan ne olacaksa burda da o olacak... arcade bekleyenler çocuk oyunlarına baksın. bu reel hayat oyunu. direksiyon varsa gerçek araba kullanırsınız...

noobla pro bi ayrılsın bakalım... :))
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Çözüm otomatik değil de manuel ya da sequential vites kullanmak.

Bu arada dh dirt rally ligi ölmüş vaziyette. Aktif lig bulmakta da zorlandığımdan kendim bi lig açtım. Tam olarak lig sistemine alışamadığımdan acemilikleri maruz görün. Mümkün olduğunca aktif tutmaya çalışıcam ama rekabet olursa daha keyifli olur tabi. Herkesi beklerim. Aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/66902/hoay-league

• 1 project cars
    2 dirt rally

dirt rally bile keyif veriyor yeri geliyor; ama project cars tam bir ucube , direksiyonunuz varsa assetto corsa tek önerim simülasyon konusunda, gtr filan da varmış ama görselleri o kadar cezbetmiyor.
  • Scheissenberg kullanıcısına yanıt
    bende yardımlar açık kalmış. onları kapatınca yavaşlama sorunu bitti. ama oyun adamı sinir hastası ediyor. özellikle temiz giden etabın sonuna doğru 15 saniye yiyince
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.