Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
28
Favori
63.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun efsane gibi gorunuyor....uzun zaman aradaân sonra codemasters bombayi patlatti gibi bakalim.
    Bu arada parkurlar kac dakika suruyor normal bir surus ile???
    Logitech F1 momo racing direksiyon ile bu oyunu denwyen oldu mu .nasil surus dinamikleri merak ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Şöyle kompakt kaliteli malzemeden yapılmış ama hayvan gibi yer kaplamayan yeni bir direksiyon üretse Logitech bende Xbox One gamepadiyle yarış oyunu oynamayı bırakacağım ama istediğim gibi bir direksiyon seti bulamıyorum.

aynı sorun bende de var. masada uçuş simi için gaz kolu, joystick, aşağıda rudder pedalları var. her yer full, direksiyona yer bulamıyorum. oda geniş olsa, monitore hareketli aparat takıp, monitorü 180 derece çevirerek masanın bir tarafını uçuş, diğer tarafını yarış simi için kullanacaktım
  • MKX'u daha almadık, Batman var, Witcher 3 var. Bi de bunu almak çıktı başımıza . En son keyifle oynadığım rally oyunu, Richard Burns Rally'di. Sonrakilerden keyif alamadım. Her yeni rally oyunu duyurulduğunda söylerim. Artık 3 boyutlu zemine geçmeleri lazım. Çamura batan lastikleri görmemiz lazım. Böyle kuru 2 boyutlu toprak zemin haz vermiyor. Ama oyun çok övüldü alınmaya değer görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

MKX'u daha almadık, Batman var, Witcher 3 var. Bi de bunu almak çıktı başımıza . En son keyifle oynadığım rally oyunu, Richard Burns Rally'di. Sonrakilerden keyif alamadım. Her yeni rally oyunu duyurulduğunda söylerim. Artık 3 boyutlu zemine geçmeleri lazım. Çamura batan lastikleri görmemiz lazım. Böyle kuru 2 boyutlu toprak zemin haz vermiyor. Ama oyun çok övüldü alınmaya değer görünüyor.

öyle bir oyun motoruna sahip bir oyun vardı ismini hatırlayamadım. eski model rus kamyonları kullanılıyordu. dediğin gibi zemin , araçla müthiş etkileşim içindeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

MKX'u daha almadık, Batman var, Witcher 3 var. Bi de bunu almak çıktı başımıza . En son keyifle oynadığım rally oyunu, Richard Burns Rally'di. Sonrakilerden keyif alamadım. Her yeni rally oyunu duyurulduğunda söylerim. Artık 3 boyutlu zemine geçmeleri lazım. Çamura batan lastikleri görmemiz lazım. Böyle kuru 2 boyutlu toprak zemin haz vermiyor. Ama oyun çok övüldü alınmaya değer görünüyor.

öyle bir oyun motoruna sahip bir oyun vardı ismini hatırlayamadım. eski model rus kamyonları kullanılıyordu. dediğin gibi zemin , araçla müthiş etkileşim içindeydi.

SpinTires'ı diyorsun sanırım. İşte oradaki dinamiği, lastik tepkilerini, çamur etkileşimini bi rally oyununda yapsalar tadından yenmez.

• MoRaCe kullanıcısına yanıt
    evet doğrudur o oyun
  • takima motor muhendisi aldim simdilik bi faydasini hissedemedim ama olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • New thing called #WishlistWednesday. What would you like to see us add to DiRT Rally? store.steampowered.com/app/310560/ pic.twitter.com/yIZc0rEixv

• fierro35 F kullanıcısına yanıt
    Assetto Corsa ile bu oyunu nasıl kıyasladın anlamadım? AC şu an piyasadaki simlerin içinde en modern ve gerçekçi olanı.
    Kendi tezini kendin çürütmüşsün bi de

AC'nin FFB'siyle ben G27'de lastiğin adeta yamulduğunu bile hissediyorum . Dirt Rally için aynı kalitededir demişsin sonra da "Yalnız acil direksiyon feedback lerin ayarlanması lazım direksiyon setinde hissiyat şu an 0" yazmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaloglu321 -- 30 Nisan 2015; 17:19:26 >
  • topaloglu321 T kullanıcısına yanıt
    Yine okumadan yada anlamadan mesaj atan biri.Kıyaslamadım assetto corsa pist yarışı bu rally iki farklı oyun.Assetto corsa ne kadar pist yarışı similasyonuysa bu da o kadar rally yarışı similasyonu dedim bu bir kıyaslama değil benzetmedir.
    Artı bu oyun daha yeni geliştirme aşamasında assetto çıkalı baya bi oldu tabi yeni aldıysan dediğimi anlamaman çok normal ki baştada dediğim gibi 2 oyunda birbirinden farklı tarzlara sahip karşılaştırmak saçma olur
    Bi daha oku yazdıklarımı nerde aynı kalitede demişim bende merak ettim.Laf olsun diye konuşup cevap yazanlara mutlaka bi önlem alınmalı bıktırdınız

Assetto corsa ne kadar similasyonsa bu oyunda aynı derecede rally similasyonu.Yüzde 90 similasyon yüzde 10 arcade demek daha doğru olur kanımca.
    Özellikle sesler müthiş başarılı atan toprakların ve çamurun sesi fren kaliperinden gelen o acı acı ötmeler yüksek hıza çıkınca gelen rüzgar sesi tek kelime ile mükemmel olmuş
    Grafiklere gelirsek şu an 2k ultra 8msaa açık oynuyorum özellikle tekrar ları izlerken gerçek rally izler gibi bir görüntü ortaya çıkıyor.Oyun erken erişimde olmasına rağmen bu kadar kaliteliyse ileride neler neler olur siz düşünün.
    Yalnız acil direksiyon feedback lerin ayarlanması lazım direksiyon setinde hissiyat şu an 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fierro35 -- 30 Nisan 2015; 18:02:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

otomatik vites seçenği çok güzel araba bayılmıyor deniyebilirsin ben dfgt ile oynadığımdan el frenini vitese atadım direksiyon arkası tuşlarıda vitese semi-auto kullanıyorum. El freni kullanmadan süre yapmak çok zor. Bi yerden sonra el otomatikman el frenine gidiyor.

Bende de dfgt var.Bende sizin gibi, el frenini vites topuzuna atadım.Harika oldu.Yalnız ben manuel kullanıyorum, vitesleri.Güncellemeden sonra ffb desteği gelmiş.Şimdi direksiyon ile sürmek çok zevkli.Tabi biraz daha geliştirilmesi lazım.Ama yol kamerasına alıpta direksiyon ile sürmek, yok arkadaş, yok böyle bir zevk.Aracı ve yolu, motor sesi ile beraber sonuna kadar hissediyorsun.

• Hangi konuyu takip etsem kesin birileri tartışıyor. Buraya ne amaçla neyi ıspatlamaya geliyorsunuz anlam veremiyorum. Alt tarafı oyun . Kalp kırmaya değermi ? Gerçek hayatta patlayamadığınız öfkenizi biz burda okumaya mecbur değiliz. Şu son zamanlarda okadar çok kişi blokladımki ben bile foruma girmeye korkar oldum. O mesajlarınız yakın zamanda silinicek sizin bile haberiniz olmuyacak o yüzden boşuna yazmayın.
  • fierro35 F kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: fierro35

Yine okumadan yada anlamadan mesaj atan biri.Kıyaslamadım assetto corsa pist yarışı bu rally iki farklı oyun.Assetto corsa ne kadar pist yarışı similasyonuysa bu da o kadar rally yarışı similasyonu dedim bu bir kıyaslama değil benzetmedir.
    Artı bu oyun daha yeni geliştirme aşamasında assetto çıkalı baya bi oldu tabi yeni aldıysan dediğimi anlamaman çok normal ki baştada dediğim gibi 2 oyunda birbirinden farklı tarzlara sahip karşılaştırmak saçma olur
    Bi daha oku yazdıklarımı nerde aynı kalitede demişim bende merak ettim.Laf olsun diye konuşup cevap yazanlara mutlaka bi önlem alınmalı bıktırdınız

Assetto corsa ne kadar similasyonsa bu oyunda aynı derecede rally similasyonu.Yüzde 90 similasyon yüzde 10 arcade demek daha doğru olur kanımca.
    Özellikle sesler müthiş başarılı atan toprakların ve çamurun sesi fren kaliperinden gelen o acı acı ötmeler yüksek hıza çıkınca gelen rüzgar sesi tek kelime ile mükemmel olmuş
    Grafiklere gelirsek şu an 2k ultra 8msaa açık oynuyorum özellikle tekrar ları izlerken gerçek rally izler gibi bir görüntü ortaya çıkıyor.Oyun erken erişimde olmasına rağmen bu kadar kaliteliyse ileride neler neler olur siz düşünün.
    Yalnız acil direksiyon feedback lerin ayarlanması lazım direksiyon setinde hissiyat şu an 0

Ben bi şe demiyorum forumdaki arkadaşlar aşağıdaki cümleden ne anladığını yazsın lütfen..

"Assetto corsa ne kadar similasyonsa bu oyunda aynı derecede rally similasyonu.Yüzde 90 similasyon yüzde 10 arcade demek daha doğru olur kanımca. "

Yeni aldıysan dediğin oyunu ilk çıktığı gün aldım ben.. Neyse tartışacak bi şe yok türkçeyi daha iyi kullanmayı öğren sadece..

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaloglu321 -- 30 Nisan 2015; 23:01:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

dfgt ile monte carlo zorlu maceralar :)

Güzel video hocam eline sağlık

sayende dfgt alacağım sanırım

rbr,assetto, dirt rally, project cars

direksiyon alıp şimdiden alışmam en güzeli

tabi önce indirim yakalamam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 1 Mayıs 2015; 5:39:39 >

• topaloglu321 T kullanıcısına yanıt
    Türkçeyi benden iyi kullanıyorsun diyelim fakat sen laf olsun diye boş boş konuşuyorsun.Ben en azından bu platformu senin gibi çöplüğe çevirmiyorum.Dahada hiç bir yorumuna cevap yazmıycam gereksiz kişilere gereksiz yere ne beynimi ne elimi yorarım sanada iyi forumlar...
  • bu oyun cok uzun zamandir yasamadigim bi hissi

oyunla tanistigim ilk gunden beri bana yasatiyor

eve gitsemde oynasam sabah olsada oynasam

bmw ye az kaldi vs vs

codemastersa helal olsun

bu arada ilk bolumde miniyi secmeyen bi ben varim galiba

• Ralli hastasi iseniz kesinlikle kacirmayin. Direksiyonla inanilmaz derecede keyifli oluyor oyun. Sanirim 4 mayista yapilan indirim de bitecek. Simdi alirsaniz cuzi de olsa bir miktar daha ucuza almis oluyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 1 Mayıs 2015; 10:07:14 >
  • Arkadaşlar oyunu mağlum yerlerden indirdim..Açıkcası oyunu deneyip begenırsem orjınal almayı dusunuyordum ama oyuna kürek yapmama ragmen win8.1 de açmayı bir beceremedim..Bilen pm atsın..
  • Bende oyunu orjinal aldım sorunsuz indirdim fakat açıyorum tepki vermiyor oyun. Bu hataya denk gelen varmı daha önce ? Win8.1 kullanıyorum.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    İlk yüklediğimde bendede sorun çıkmıştı steam den dosyaları tekrar tarattır o eksi dosyaları bulup düzgünlerini yükler ve sorun çözülür
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.