Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DiRT Rally | PC - ANA KONU | Full Sürüm ÇIKTI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
1.591
Cevap
34
Favori
57.746
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> DiRT Rally | PC - ANA KONU | Full Sürüm ÇIKTI!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    25 Not
    Grafikleri hiç beğenmedim next değil kesinlikle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    20890 Mesaj
    Oyunu demin yarım saat kadar denedim.İşte rally oyunu böyle olur dedirtti.Özlediğimiz eski rally oyunları ruhunu sonuna kadar yaşatıyor.Araç fizikleri ve tekerleklerin, süspansiyonların yola veriği tepkiler enfes olmuş. Eski dirt oyunlarındaki, topraklı yollarda asfallta gider gibi gitmiyorsunuz. Her bir çukuru, tümseği sonuna kadar hissediyorsunuz.Hasar modellmeside yerinde.Hatta yolda keskin bir kayanın üstünden sert bir şekilde geçince lastiğim patladı. Grafiklerde kötü değil kesinlikle.Gayet iyi sayılır.En azından optimizasyon çok iyi.Ben 660 ti ile 1440x900 çözünürlükde, tüm ayarlar ultrada, 2x msaa'da sabit 75 fps ile oynuyorum. Tüm rally sevenlere şiddetle tavsiye edilir.

Oyunun tek hoşuma gitmeyen tarafı, df gt ile ffb tepkimelerini tam alamadım. O kısımın kesinlikle geliştirilmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 28 Nisan 2015; 9:53:25 >

• Binbaşı
    1767 Mesaj
    RB nin fiziklerine yetişebilmişmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    "Benim için müzik uykularımdaki rüyalarım gibidir, sadece ben görürüm, hissederim, yaşarım, unuturum, hatırladıklarımı aktarırım, yorumlarım... bazı rüyalar da gerçek olur. müzik iyi yada kötüdür, bir tercih yapmak ise hayattır." Erkan Oğur...
  • Yarbay
    10229 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    4112 Mesaj
    fizik olarak arada kaldığı,eğlenceli olduğu ve force feedbackin kesinlikle kötü olduğuna dair çoğu yorum var race department'ta

bazılarında da copilot sesi cikmiyormus

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

fizik olarak arada kaldığı,eğlenceli olduğu ve force feedbackin kesinlikle kötü olduğuna dair çoğu yorum var race department'ta

bazılarında da copilot sesi cikmiyormus

yapimcinin hedefi tam simulasyonmu hocam ?

|
    |
    835 Mesaj
    almayı düşünüyorum da arabaları kontrol etmesi zor olan yarış oyunlarını sevmiyorum mesela grid gibi .. bu da onun gibi bir yarış mı arkadaşlar ? ona göre bilgi verirseniz sevinirim
    |
    |

|
    |
    Oyunu aldım,önceki Dirt serileri ve Codemasters'ın bundan önceki oyunlarını düşünürsek başarılı olmuş

Özellikle asfalttaki sürüş çok hoşuma gitti,normalda toprak severim ama Monte Carlo güzeldi.Yoldaki buz ve kar durumları fiziklere güzel yansıtılmış

Araçları almak için kredi sistemi olduğundan 1960'lı yıllardaki Lancia Fulvia ve Mini yi deneyebildim.Mini hafif olduğundan gayet güzel gidiyor

Fizikler ne çok arcade ne çok sim,WRC'nin oyunlarına benziyor denebilir

Sonuç olarak Codemasters ilk kez arcadeden biraz olsun uzaklaşmayı başarmış,gelecek paketlerle abukluk yapmazlarsa gideri var gibi gözüküyor

Gözüme çarpan eksiklikler ;

Lastik seçme fırsatımız yok,strateji yapamıyorsunuz.Örneğin ; % 30 asfalt,% 35 buz,% 35 kar varsa ben asfalt lastiğini seçip risk almak istiyorum fakat oyun bunu sunmuyor.
    Manuel debriyaj yok
    FFB geliştirilmeli

• Yarbay
    20890 Mesaj

Motor sesi dediğin böyle olur.

@ozan26
    quote:

Araçları almak için kredi sistemi olduğundan 1960'lı yıllardaki Lancia Fulvia ve Mini yi deneyebildim.Mini hafif olduğundan gayet güzel gidiyor

Hocam kariyere girmeden sağda, custom event kısmından istediğin aracı ve pisti seçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 28 Nisan 2015; 15:36:31 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ozan_26

• Yarbay
    3619 Mesaj

Ozan abi nediyorsun günde 1-2 saat oyalar iRacing den sıkılında açar bunda koparız arada debriyaj olayı kötü olmuş okadar set aldık hakkını veremicez anasını satıyım

|
    |
    ozan_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Ozan abi nediyorsun günde 1-2 saat oyalar iRacing den sıkılında açar bunda koparız arada debriyaj olayı kötü olmuş okadar set aldık hakkını veremicez anasını satıyım

oyalar Enis,gelistirmelerle daha da iyi olacaktır

GT_55 - tesekkurler bilgi icin :)

|
    |
    Bahsedilenler: GT_55
    isminin sürekli Rbr ile anılması bile başlı başına bir heyecan sebebi
    |
    |
    3619 Mesaj
    Oyunu aldım bakalım insin yorumlarda baya iyi duruyor uzun zamandır böyle bir oyun almayı planlıyordum online varmı oyunda? Turnuva olsun lig olsun bi topluluk oluşturalım

|
    |

Videoda bi ara gözlerim doldu... colin ve richard ı saygıyla anıyorum.

|
    |
    oyuna her ayın 15'inde güncelleme gelecek.

Mayıs'ta Pikes Peak Pack
    Haziran'da Tarmac Terrors Pack ve Classic Icons
    Temmuz'da Rallycross Pack
    Ağustos'ta multiplayer ve Rallycross Expansion
    Eylül'de Flying Finland Pack
    Ekim'de Modern Masters
    Kasım'da Winter Wonderland Pack

çıkacak
    |
    |
    Nihayet uzun bir aradan sonra safkan ralli oyunu geliyor. Videoları izledim gerçekten güzel olmuş. İmkanı olan satın alsın bu tarz oyunlar artsın.
    Codemaster beni şaşırttı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Vagrant Story - Final Fantasy 7 - KotOR - Wind Waker - Metal Gear Solid - Ni No Kuni - Mass Effect - Journey - To The Moon- Zelda Breath of the Wild - Persona 5 - Super Mario Odyssey - Divinity Original Sin
  • Yarbay
    10242 Mesaj
    Codemasters nihayet sesimizi duymuş ve Ken Block ve Gymkhana denilen rezilliğinin olmadığı gerçek bir ralli oyunu hazırlamayı başarabilmiş. Sırf bu bile başlıbaşına oyunu alma sebebi ama Early Access olması biraz endişelendiriyor; ya ileriki zamanlarda eklerlerse diye.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 11tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Yarbay
    20890 Mesaj
    Yalnız, şu kariyer sistemi biraz dengesiz olmuş. İlk başta mecbur, eski mini cooper' alıyorsun. Bu aracın kontrolleri baya dandik. Ani hızlı manevralar yapıyor. Bilmiyorum belki gamepad ile oynadığım içindir böyle. Şöyle temiz bir yarış yapayım diyorsun, ama bir bakıyorsun, 1. İle aranda 10 sn fark var. Bakalım biraz daha oynayalım, belki alışırız kontrollere.

Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.