Şimdi Ara

DiRT Rally 2.0 (2019) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
8
Favori
22.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun steam fiyatına baktım indirimleri beklemem gerektiğini düşündüm. Birden fazla sürüm ekstra dlc ile satılan araçlar yapmışlar yapsalar ya ilk oyun gibi tüm içeriği tek olan ne dlc ne bişi uğraştırmasınlar zaten oyun pahalı. Oynayan arkadaşlar ilk oyun kadar simülasyon mu yoksa dirt 4 gibi mi yapmışlar oynanışı ? Almaya değer mi ilk oyundan sonra bir pişmanlık yaratır mı ?
  • arkadaşlar dfgt bağladım ama dreksiyon 90 dereceden sonra dönmeye başlıyor yani dreksiyonu yarısına kadar çeviriyorsunuz ondan sonra araç dreksiyonu dönmeye başlıyor nasıl 900 derece yapabilirim ?
  • ertug34 E kullanıcısına yanıt
    Videonun başında ayarlar var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda ffb ve geliştirme ile ilgili güncellemeler mevcut
    14 mayıs güncelleme

Çeviri kullanıldı
    - Çevrimiçi Özel etkinlikler şimdi yalnızca insan olarak ayarlanabilir

- Çoğu araç için düz siyah beyaz canlılar eklendi

- Zaman cezası nedeniyle hayalet araçlar durdurulduğunda UI göstergesi eklendi

- Liderler şimdi tüm konumlardan en üste gitmeyi destekleyecek

- AI artık yayınlanmamış araçları seçmeyecek

- Speedcar Xtrem jantları kaybolmayacak

- Silverstone joker lap algılamada iyileştirme

- Kosta Rika vatandaşı olarak eklendi

- Servis alanında lastik uyarıları iyileştirildi

- Mettet'teki sıfırlama satırı iyileştirmeleri

- Delta Daily şimdi doğru kredileri verecek

- Opel Manta 400 motor sesi # için iyileştirmeler

- Kişisel Best hayaletlerini kapatmak, oturumun geri kalanında onları uzak tutacaktır

- Bazı araçlarda görsel iyileştirmeler

- Emekli araçlarda yakınlık uyarıları gösterilmeyecek

- Şampiyonaya devam etmek, daha önce hasar görmemiş bileşenlere zarar vermez

- Başlığı boyunca istikrar iyileştirmeler

16 mayıs FFB güncelleme
    Geribildirim değişikliklerini zorla:

Bu sabah DiRT Rally 2.0'a ulaşan en son güncelleme - 1.4.1 güncellemesi - esas olarak direksiyon simidleri için Force Feedback güncellemesi üzerine yoğunlaşıyor. Topluluğumuzun tüm bölgelerinden gelen hisler hakkındaki yorumları inceledikten sonra, ‘Süspansiyon’ ayarının talep ettiğiniz davranışları denemek ve sergilemek için çalışma şeklini değiştirdik. Bu güncelleme için kaydırıcı, tüm cihazlar için varsayılan olarak 100 seviyesine ayarlanmıştır, ancak bu tercihlerinize uyacak şekilde değiştirilebilir.

Daha önce hissettiklerinizi tercih ediyorsanız, Seçenekler ve Ekstralar menüsünün Giriş bölümüne gidin, cihazınızı seçin ve Titreşim ve Geri Bildirim sekmesindeki ‘Süspansiyon’ kaydırıcısını 0 olarak ayarlayın.

Bu değişikliklerin uygulanmasına bakarken, özellikle topluluğunuzla ilgili inanılmaz derecede yararlı, nüanslı geri bildirimlerle bize geri dönmek için zaman harcayanlara, tüm topluma geri bildirimleri ve sabrı için çok teşekkür etmek istiyoruz. FFB deneyimleri. Bu FFB için ilk büyük güncelleme olsa da, kesinlikle devam eden bir çalışma olduğunu ve bu hissi daha da iyileştirmeyi planladığımızdan bahsetmeye değer. Lütfen - ne düşündüğünüzü bize bildirin.

• Geldi çok şükür ffb.. Eski oyundaki gibi verim alamasamda gayet keyifli olmuş.. Artık yeni bi kariyer yapabilirim :)
  • Oyun çok güzel indirime girdi. Oyunun deluxe edition sürümünün standart sürümüne göre artıları nelerdir? Steamde de pek bir açıklama göremedim.
  • Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    Yeni haritalar, araçlar vs veriyor.
  • kullanan arkadaşlar için vr desteği var mı acaba?
  • Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    Kaç tl gördü Steam de an az
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Kaç tl gördü Steam de an az
    46TL
    https://steamdb.info/app/690790/
  • G29 için ayarlarını paylaşacak olan var mı?

Handbrake olayını nasıl hallediyorsunuz

• Patch Notes: Version 1.6 of DiRT Rally 2.0
    https://steamcommunity.com/games/690790/announcements/detail/1593627410406781374

Güncelleme : 3 GB

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VR, DirtFish & Patch Notes: Version 1.7 of DiRT Rally 2.0
    https://steamcommunity.com/games/690790/announcements/detail/1593631307580238039

Güncelleme : 7.6 GB
  • Kendimi VR kullanırken falan hayal ettim de sanırım insan etaplarda orgazm olur

• 1050 ti oynatırmı millet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    1050ti oynatır ama 1080p yüksek ayarlarda zor. Orta ayar yapıp bir iki şeyi ekstra kısmak gerekebilir.

İndirime girmişken alayım dedim, sürüş hissi harika ama beğenmediğim bir iki nokta var. Grafikler 1. oyuna göre biraz çizgifilimsi kalmış ve tüm yardımları kapatmama rağmen araçlar 1. oyuna göre daha kolay kontrol ediliyor.(1'in grafikleri çok grimsiymiş 2'yi oynadıkça farkettim, o yüzden 2'nin grafikler daha iyi diyebilirim artık :D)

Birçok artısı da var tabii ki 1'e göre. Mesela ekibindeki mühendislerin özelliklerini para oldukça artırabiliyorsun, yanında yedek lastik götürüp yol kenarında patlakları tamir edebiliyorsun vs.(bu 1. oyunda da vardı, unutmuşum)

Yarışlara girmeden önce 1'deki gibi tuning yapılamıyor mu yoksa ben mi bulamadım?
    Tuning yükseltmesini açınca yapılabiliyormuş servis alanında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 13 Ekim 2019; 17:13:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ama ben 1660 ti ye geçtim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.