Şimdi Ara

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
4
Favori
9.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar T300 içim FB ayarı verebilecek var mıdır?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafik ayarlarından TAA açınca AA görülmüyor iyi güzel ama oyuna BuĞu katıyor varmı bunun bir çaresi
  • Konu sahibinin verdiği ayarları yaptım ilk eventa girdim. Çok rahat oldu kontroller eyvallah. Ama 1. olamıyorum sürekli saniye cezası veriyor. 50 100 falan yazıyor o hızlara mı uymam lazım ? Bir 1. oluyorum bi 8-10-15. sürekli değişiyor. Biterken de ilk 3'e bile giremiyorum. Dirt 4 oynamıştım ben böyle değildi. Olayı nedir bunun oyunu sevdim ama acayip üzdü beni bi durum nasıl çözerim bu saniye ceza olayını arkadaşlar

@Philipp?Plein bir akıl verin hocam???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustang_88 -- 23 Şubat 2020; 17:31:14 >
  • DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition, 27 Mart

"The complete off-road experience"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Mart 2020; 19:22:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Konu sahibinin verdiği ayarları yaptım ilk eventa girdim. Çok rahat oldu kontroller eyvallah. Ama 1. olamıyorum sürekli saniye cezası veriyor. 50 100 falan yazıyor o hızlara mı uymam lazım ? Bir 1. oluyorum bi 8-10-15. sürekli değişiyor. Biterken de ilk 3'e bile giremiyorum. Dirt 4 oynamıştım ben böyle değildi. Olayı nedir bunun oyunu sevdim ama acayip üzdü beni bi durum nasıl çözerim bu saniye ceza olayını arkadaşlar

@Philipp?Plein bir akıl verin hocam???
    Pistte kalarak :) Yoldan çıkma durumunda yola ışınlayıp saniye cezası veriyor. Bu youn hırsla basıp gideyim şeklinde başarı sağlamıyor. İlk amaç pistte kalmak olmalı. İlk 3 garanti.

• Kalemistik kullanıcısına yanıt
    Yok hocam pistte kalıyorum. Onda feci ceza veriyo zaten. Normal yolda giderken ikide bi -süre cezası veriyor. Ben hala çözemedim. Forza horizon 4 den devam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Yok hocam pistte kalıyorum. Onda feci ceza veriyo zaten. Normal yolda giderken ikide bi -süre cezası veriyor. Ben hala çözemedim. Forza horizon 4 den devam..
    Ben hiç karşılaşmadım. Forza varsa hiç kasma zaten.
  • Oyunun standart sürümü oynanmayacam halde mi? plus ile verilecek de sanırım ana oyunda menüden baska bir sey yok hepsini DLC'lere saklamışlar.

• Bugün plus tan indirdim ama oyunun event kısmında sürekli bağlantı hatası diyor. la bu nasıl iş kariyer modu bile başlamıyor oyunda. bilgisi olan varmı?
  • Selam beylar arab ati gibi bu arabalar zaptolmuyo

• Merhaba, Ds4 kol ile araçları düzgün kullanabilmek mümükün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim.42

Merhaba, Ds4 kol ile araçları düzgün kullanabilmek mümükün mü?
    26 Şubat 2019 da paylaştığım mesajdaki ayarları uygularsan mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Game pad ile oynayacak olanlar aşağıdaki ayarları uygulasın akıyor oyun

Teşekkürler deneyeceğim

• quote:

26 Şubat 2019 da paylaştığım mesajdaki ayarları uygularsan mümkün.

Alıntıları Göster
    Sen ilk oyunu da böyle bütün asistler açık mı oynadın? Bir de uçup kaçıyorum diye hava basıyordun

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu full yardımlar kapalı oynadım çünkü son sistem wheel+shift+playseat almıştım. Bu 2. oyun çok daha arcade geldi bana ve game pad ile oynamayı tercih ettim.

• quote:

İlk oyunu full yardımlar kapalı oynadım çünkü son sistem wheel+shift+playseat almıştım. Bu 2. oyun çok daha arcade geldi bana ve game pad ile oynamayı tercih ettim.
    Desene Dirt 4 kadar leş fizikleri

Aynen leş baya ama piyasada başka adam gibi rally oyunuda yapan olmadığı için Codemasters’ın eline düştük mecburen.

• quote:

Aynen leş baya ama piyasada başka adam gibi rally oyunuda yapan olmadığı için Codemasters’ın eline düştük mecburen.
    Şu bahsettiğin direksiyon sistemini yola da Assetto platinleyelim, bir o kaldı

Çoktan elimden çıkarttım bile o seti sırf Dirt Rally için toplamıştım oyunla işim bitince komple sattım

• quote:

Game pad ile oynayacak olanlar aşağıdaki ayarları uygulasın akıyor oyun

Hocam kusura bakmayın bişey daha soracağım ilk iki fotoğraftaki ayarları PS4 te bulamadım acaba PC için mi geçerli onlar ?

Buldum dualshock ayarlarindaymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim.42 -- 11 Nisan 2020; 11:15:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.