Şimdi Ara

DiRT Rally 2.0 (2019) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
8
Favori
22.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun ön yüklemede beyler habarınız olsun :) 44gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 21 Şubat 2019; 12:49:54 >
  • kürekli çıkmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

kürekli çıkmıştır
    Aynen sabah düşmüş online öncesi biraz antreman yapayım ))
  • en iyi direksiyonlamı oynanır yoksa gamepad'lemi?
  • Deluxe edition almıştım fanatec csl elite ile 1 saat kadar denedim. Kariyer modu içim racenet bağlantısı istiyor ama henüz açılmamış sanırım. Araç sesleri ve detayları mükemmel olmuş. Asfalt ve ıslak toprak zemin denedim ve farkları çok net olmuş. Gerçekçilik konusunda bir sorun görmedim. Grafik olarakta renk paletini beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

Deluxe edition almıştım fanatec csl elite ile 1 saat kadar denedim. Kariyer modu içim racenet bağlantısı istiyor ama henüz açılmamış sanırım. Araç sesleri ve detayları mükemmel olmuş. Asfalt ve ıslak toprak zemin denedim ve farkları çok net olmuş. Gerçekçilik konusunda bir sorun görmedim. Grafik olarakta renk paletini beğendim.
    Klavyeyle oynanışta ilk oyun kadar kötümü?
  • kırılmış sürümü indirdim stabil degildi. bende oyunu satın aldim. 95 tlye deluxe versiyon.
    iniyor simdi.

• Az önce oyunu denedim.
    gürekli versiyonu indiri oynadım.
    4K ULTRA Ayarlarda 55-60fps aralığında değerler verdi.
    İzleyicilerin yooğun olduğu yerlerde 45-50 fps ler gördüm.
    oyun bir yama yada guncel nvidia driver istiyor
    Grafikler göze oldukça hoş gözüküyor.Ama Dirt rally ilk seride grafik sankii bi tık daha iyidi.
    Bu oyunda en çok yansıma ve ışıklar göze çarpıyor.
    Araç sesleri muhteşem diyebilirim.İnanılmaz gerçekçi olmuş.Bayıldım
    Oynanış olarak XBOX ONE X gamepad i ile oynadım.Oynanış yine zor geldi bana ama uzun zamandır oynamadığım için alışma ile alakalı bir durum diye düşnüyorum.
    titreşimler oldukça yerinde.
    oyunda çarpmalarda blur efekti oldukça iyi olmuş.
    genel olarak ben oyunu sevdim diyebilirim.

EDİT: Nvidia akşam dirt rally 2 ye özel WHQL 419.17 driverini yayınlamış.yarın driveri yukleyip tekrar bir deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 23 Şubat 2019; 6:7:9 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • görsellik ve sesler coşmuş
    aynı şeyleri fizikler ffb ve hasar için söyleyemiyorum
    Gelecek güncellemelerle güzel bir oyun olacaktır
    Rallinin gerçek manada sim yüzünün gelecekte Beamng Drive olacağını düşünüyorum
    gönül isterki warthog geri dönsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 23 Şubat 2019; 23:52:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun arcade olmuş. Dirt rally 1 smilasyon gibiydi.

• optimizasyon rezalet, acaba dedim benim kartmı yetersiz kalıyor diye ultra very low a bile aldım onda bile 58e drop oluyor kontra kaçırıyorum düzgün kontrol edemiyorum arabayı acil buna yama gelmesi lazım gtx 1070le bile ultra very lowda stabil 60 fps almamak ne demek. vsync ı kapatıyorum 130 fps veriyr hadi ultra herşeyi açım dedim 69 fps verdi full hdde, peki bu neden stabil 60 fps veremiyor tüm ayarları denedim yine yok yine yok, yama üzerinde çalışıyormuş bakalım yapacaklarmı?
    dirt rally 1 daha zordu daha ciddi renkleri vardsı bu daha çok dirt 4 renk paletine kaçıyor ama grafikleri güzel, uzak mesafe görüşü kötü, araçlard rölanti motor sesi tekrarı var, yine dirt 4ten daha fazla emek var, son oyunları zaten, wrc8 e kaldı umutlar bu oyun düzelmediği sürece oynanmaz,, 180le virajlarda kontra yapa yapa ilerlediğin bir oyunda takılma fps droplar oyunu oynanmaz kalıyor çünkü direksiyondaki o hamleni oyun kaçırıyor drop yüzünden.Başka forumlarada baktım 2080 ti yı olan birinde bile droplar varmış. kürekli versiyondandır diye orjinalini aldık ondadada drop çıktı.

• Dirt 4 ile zerre alakası olmayan oyun nasıl dirt 4'e benziyor. Gayet dirt 1'e benziyor fizikler. Ben oynarken çok eğlendim. Dirt 4'ü ilk oynadığımda o arcade tabanlı fiziklerini, dirt rally' den uzak sürüş dinamiklerini direk fark edebiliyordun. Bu gayet yakın olmuş.

• Maksat indirmek olsun bunuda indireyim nasıl olsa internet artık kotasız
  • Ben kürekli indirmeyi 30gbda bıraktım oyunu 26sına orijinal olarak oynamak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Ben kürekli indirmeyi 30gbda bıraktım oyunu 26sına orijinal olarak oynamak istiyorum.
    oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.