Şimdi Ara

DiRT 4 (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
5
Favori
10.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladim beklemekden başka yapcak bisey yok ozman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bugün aldım lvl 10 dayım sürüş dinamikleri fena sayılmaz arabam Evo

Fakat önceki sayfalarda arkadaşların dediği gibi Grafikler iç açıcı değil

anlaşılan pro için yüklenmişler neyse şu anda bundan iyi Rally oyunu olmadığı için

daha iyisini yapana kadar idare edicez artık
  • Bugün aldım oyunu, o kadar yerden yere vurulmuş bakalım söylenenler ne kadar gerçek
  • Burda bayagi grafiklere laf soyleyen olmus ama oyunun grafiklerini ben aslinda cok begendim, canli ve gercekten rengarenk. Sorun surda, yarisa baslarken arac durmus haldeyken etrafa bakarsaniz evet grafikler berbat, kotu gorunuyor. ama arac hareket etmeye baslar baslamaz bu sorun ortadan kalkiyor ve gercekten cevre, yollar, agaclar gokyuzu harika gorunuyor. hele hele yagmurlu havalar muhtesem olmus, havanin o agirligi ve basikligini kusursuz oyuna aktarmislar. gunun zamanlarida gercekten muhtesem gorunuyor, sabah safak vakti yaptiginiz yarislar, aksamustu veya gun ortasi yarislari hava durumundan bagimsiz olarak harika bir sekilde o havayi yansitiyor. bu bir rally oyunu ve araci durdurup etraftaki cicege, agaca ve yola bakarak grafikler kotu olmus demek yanlis olur.
  • Bugün serverlarda başka böyle hata alan varmı oyun save yapmıyor

DiRT 4 (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

Burda bayagi grafiklere laf soyleyen olmus ama oyunun grafiklerini ben aslinda cok begendim, canli ve gercekten rengarenk. Sorun surda, yarisa baslarken arac durmus haldeyken etrafa bakarsaniz evet grafikler berbat, kotu gorunuyor. ama arac hareket etmeye baslar baslamaz bu sorun ortadan kalkiyor ve gercekten cevre, yollar, agaclar gokyuzu harika gorunuyor. hele hele yagmurlu havalar muhtesem olmus, havanin o agirligi ve basikligini kusursuz oyuna aktarmislar. gunun zamanlarida gercekten muhtesem gorunuyor, sabah safak vakti yaptiginiz yarislar, aksamustu veya gun ortasi yarislari hava durumundan bagimsiz olarak harika bir sekilde o havayi yansitiyor. bu bir rally oyunu ve araci durdurup etraftaki cicege, agaca ve yola bakarak grafikler kotu olmus demek yanlis olur.

Katılıyorum, birde Dirt Rally'den kötü demişler ama alakası yok. Grafikler belki devrim yaratacak şekilde başarılı değil ama gayet güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var hocam

• Source kullanıcısına yanıt
    Var mı bi gelişme düzeldi mi
  • Düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Düzeldi

• Beyler ps1 de wrc2 mi colin mcrae rally mi ne bir oyun vardı onu oynayıp aşırı zevk alıyordum. Hatta oyun şöyleydi. 3 klasmandan oluşuyordu. İlk klasman 15 yarış oluyordu ilk 3e giren ikinci klasmana geçiyor sonra yine ilk 3e giren en üst klasmana giriyor. Müthiş zevk alıyordum. Sonra yıllar sonra most wanted oynadım bitirdim 2007ydi hatta net hatırlıyorum. Ondan sonra da hiçbir yarış oyununda hikaye modu oynamadım. 1-2 tane oyunu bilgisayarda denemişliğim var son 10 senede toplasanız 2 saat zaman geçirmemişimdir. Ama hep aklımda olan oyun bu oyun. Hep aklımda var alıp oynamak. Hazır konsoloda geçiş yapmışken nasıldır hikaye modu? Direksiyon felan almayacağım ds ile oynayacağım. Sıkılmadan zevk alır mıyım? Ve hikaye modunda amac nedir ? İşte ilk anlattıgım oyunda klasman atlamaktı mw de black listti. Tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 27 Eylül 2017; 12:18:56 >
  • emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    Şu anda PS4 e çıkmış en iyi Rally oyunu yıllardır bekledik oyun güzel olmuş ben tavsiye ederim
  • Oynarken çıkan oklarla yol yardımı var,birde sesli soyluyor ingilizce, bunun sadece sesi yada 2sinide kaldırmayı nasıl yaparım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Şu anda PS4 e çıkmış en iyi Rally oyunu yıllardır bekledik oyun güzel olmuş ben tavsiye ederim

Dirt 4 mü yoksa Rally mi daha iyi hocam?
  • Direk 4 ü al çok daha iyi
  • 91 TL ye artık alınabilir kıvama gelmiş gibi gözüküyor. Sizce Black Friday de tekrar indirime girer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Future

quote:

Tabiki Dirt Rally ama zoru sevmeyen için 4 daha uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: No Future

quote:

Tabiki Dirt Rally ama zoru sevmeyen için 4 daha uygun.

Ben 4ü tercih edeyim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

91 TL ye artık alınabilir kıvama gelmiş gibi gözüküyor. Sizce Black Friday de tekrar indirime girer mi?

Bende onu bekliyorum. Tekrar indirime girecek diyenler var ama fiyat 80 nin altına düşmez.
  • Oyun gamepad ile akıyor, çok rahat ve keyifli oynanıyor. Racer modunda oyuna iyice alışınca simulation’a geçerim. Dirt Rally insan oyunu değildi bildiğin robot falan olmak gerekiyordu.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.