Şimdi Ara

DiRT 4 (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
5
Favori
10.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Dirt Rally'de bir hata yapıp çıktığı gibi aldım ama bu sefer düşmem o hataya, 100TL altına düşsün bakarız.

GT sport dışında ön sipariş veya çıkar çıkmaz oyun bende almayacağım artık ilk indirimde neredeyse yarı fiyatını düşüyor özellikle ubisoft ve ea oyunları
  • Aldım fiyatı 145 tl olarak

• Trailera bakılırsa yine arcade ağırlıklı bir oyun olacak gibi. 'Dirt Rally' de çok kastırıyor. Ralli bakımından orta yolu bulup eski 'Colin McRae' serisinin tadını veremeyecekler sanırım.
  • Sırf oynayacak yarış oyunu kalmadığı için pre order yapacağım yoksa Dirt Rally den pek farklı olacağına zerre inancım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 20 Mayıs 2017; 10:57:25 >
  • Codemasters'ın Steam için Türkiye fiyatları efsane,Dirt 4 pre-orderı 89tl F1 2017 yine 89TL kur vs dinlemiyor adamlar harika fiyatlandırma yapıyorlar.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Steam fiyatı harika ama xbox kardeşlikle daha ucuza geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Steam fiyatı harika ama xbox kardeşlikle daha ucuza geliyor

Scorpio'ya geçince oynarız artık, malum PS4 kelek çıktı

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 20 Mayıs 2017; 14:47:10 >
  • Konuyu yukarı çekelim son hafta.

US için 6'sı Avrupa için 9'u çıkış tarihi sanırım.Steam oyunu 89tl ye satıyor PSN'den 200tl mi kutulu mu karar veremedim PC'den uzaktayım Steam fiyatı kaçmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    PC de oynamak istemiyorsan PS4 de Pri ya da Sec şeklinde 100₺ ye al gitsin kutulu almanın hiçbir mantığı yok.

• Ben de day one alacağım gibi hem acayip özledim dirt serisini 1-2-3,showdown'ı yalayıp yutmuştum, hem de yarış oyunu kalmadı elimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Haziran 2017; 20:22:6 >
  • Dirt Rally gibi olmasın da. Oynamak için profesyonel rallici falan işe almanız lazım. Gamepad ile keyifle oynanacak bir oyun olsun.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hemen oyunun açılışında soruyor Gamer/Sim hangi modda oynamak istersiniz diye,gamer mode Dirt 3'e yakın oynayışta Sim mod Dirt Rally'nin devamı.

• quote:

PC de oynamak istemiyorsan PS4 de Pri ya da Sec şeklinde 100₺ ye al gitsin kutulu almanın hiçbir mantığı yok.

PC'de oynamak istiyorumda PC'den 1 ay uzağım oyunu 1 ay bekleyemem Dirt fanatiği olarak.

US PSN 6'sında açılıyor oradan alsam ilerde DLC'ler sıkıntı olur değil mi ana hesap Eu.

1 ay uzağım derken

USA dan alırsan dlc ler sıkıntı olur evt ama Dirt Rally ye 1 tane bile dlc çıkmamıştı bunada çıkacağını sanmam o yuzden usa dan al derim.

• quote:

1 ay uzağım derken

USA dan alırsan dlc ler sıkıntı olur evt ama Dirt Rally ye 1 tane bile dlc çıkmamıştı bunada çıkacağını sanmam o yuzden usa dan al derim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.